OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bangkok

Bangkok Efsaneleri. Tarihin veya Ünlülerin Yücelttiği Meşhur Oteller

Bangkok The Peninsula Bangkok   Bangkok’un nehir kenarında bulunan The Peninsula Bangkok resmini kartpostallarda sıklıkla görülebilir. Bu, yalnızca büyük bir küresel konukseverlik ağına ait otelin itibarını kanıtlıyor. Otel, bir nehrin kıyısında bulunur ve şekli bir dalgaya benzemektedir. The Peninsula’nın büyük panoramik pencereleri, Bangkok siluetini yansıtıyor ve otel çok yaratıcı ve unutulmaz görünüyor. Konuklar ve gezginler, efsanevi Taylandalı servis almak ve aktif dinlenme ve rahatlama için birçok teklif bekleyebilir. Binanın iç tasarımı Nguyen Thanh Binh ile birlikte bir takım profesyoneller tarafından geliştirildi. Konuklar, eserlerini lobide ve barlarda görecek ve zarif heykeller sadece otelin eşsiz zarafetini vurgular. 2007 yılında otel, Dünyanın En İyi Otel listesine eklendi ve her yıl bu saygınlığı kanıtladı.
Chakrabongse Villas Geçmiş hakkında daha fazla şey öğrenmek, o zamanın gizemli atmosferini hissetmek isteyen ve bir zamanlar kraliyet ailesi tarafından kullanılan evde kalmak isteyen gezginler, diğer tüm otellerin atlanıp Chakrabongse Villas bir oda ayırmalıdırlar. Otelin merkez binası 1908 yılında inşa edilmiş ve Kral Rama V’e aittir. Şu anda kralın büyük torunu bina sahibidir. Villayı çevreleyen bahçeler, ziyaretçileri güzellikleri ve görkemleriyle vuruyor. Bu, çevredeki ihtişamın keyfini çıkarabileceğiniz veya cennet benzeri yerin gözlerden uzak bir bölümünde okuyabileceğiniz, telaşsız bir yürüyüş için mükemmel bir hedeftir. Konuk odaları, oryantal halılar ve Çin’de sahibi tarafından kendisi tarafından seçilen antika mobilyalarla dekore edilmiştir. Lüks süitler, Wat Arun’un çarpıcı panoramik manzaralarına sahiptir. Bu ünlü otelde kaldıktan sonra gerçek bir cazibe ve Bangkok atmosferi hissetmek için bir şans olacak.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Four Seasons International House Bir sonraki otel, ’Asya’daki En İyi Otel’ in onurlu unvanına sahiptir. Four Seasons International House geniş salonları ve konuk odaları, lüks, şıklığı ve geleneksel Tay motiflerini mükemmel şekilde birleştirir. Duvarlar ve tavan, renkli ipek panellerle süslenmiştir. Taylandlı figürinler ve sanat eserleri her yerde bulunabilir, oyma eşliğinde benzersiz el yapımı mobilyalar da otelin atmosferini gerçekten büyüleyici ve unutulmaz kılar. Pitoresk göletler ve güzel köprüler ile iç bahçe, yürüyüş, meditasyonun rahatlaması için harika bir yerdir. Uyumla dolu muhteşem tasarım, Taylandlı bir evin misafirperver ve ’baharatlı’ bir atmosferi yaratmaktadır. Neden pek çok ünlü kişi, Bangkok’taki ziyaretleri sırasında bu otelde kalmayı tercih ediyorsunuz?
Mandarin Oriental Bangkok Fotoğraflar: Mandarin Oriental Bangkok, Bangkok Bangkok’un gerçek efsanesi olan Mandarin Oriental Bangkok , 1886 yılında açılışı yapılan tarihi ve saygın bir oteldir. Bu muhteşem otel, Chao Phraya Nehri kıyısında kurulmuştur. Otelin binası Bangkok’un en önemli tarihi simgelerinden biridir. Açılış anından itibaren otel birçok ünlü, politikacı ve şehrin diğer ünlü konukları tarafından seçildi. Otelin konuk defterinde kraliyet ailesi üyeleri, yabancı büyükelçiler, ünlü aktörler ve müzisyenlerin isimleri yer alıyor. Zengin geçmişi ve lüks tasarımının yanı sıra lüks otel, bir numaralı katmanda dünyanın en iyi spa ünvanına sahip olan birinci sınıf spa merkezi Authors ’Lounge ile ünlüdür. Spa, geleneksel Taylandlı masaj seansları ve birçok özel muamele imkanı sunmaktadır.
Bangkok - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bangkok ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bangkok’ta araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Bangkok Foto-Röportajı

Bangkok Haritasında Zevkinize Uygun Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018