OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bangkok

Bangkok’ta Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Bangkok   Bangkok alışveriş için mükemmel. Burada en gelişmiş alışveriş merkezleri, orijinal mağazalar ve pazarlar bulacaksınız. Siam Paragon, şehrin en büyük ve en popüler alışveriş merkezlerinden biri olduğunu iddia ediyor. Beş katlı bir binada yer alır ve müşterileri 250’den fazla mağazaya davet eder. Burada şık tasarımcı butiklerinin yanı sıra kıyafetlerin en uygun fiyatlarla satın alınabileceği popüler marka mağazalarında bulacaksınız. Bu Alışveriş Merkezi, mükemmel kitapçılar, rahat kafe ve restoranlar da sunmaktadır. Ayrıca, popüler bir oceanarium Ocean World’i ziyaret ederek alışverişinizi zenginleştirebilirsiniz.
  Bangkok, muhteşem gökdelenler, dev alışveriş merkezleri ve egzotik restoranların bulunduğu bir şehirdir. Her seyahat edenler Bangkok’taki zevkine uygun eğlence bulacaklar. Gizli veya popüler olmayan yerleri keşfetmek … Açık
MBK merkezi daha az popüler Bangkok Alışveriş Merkezi’dir. 1986 yılında piyasaya sürülen bu tesis, Asya’nın en büyüklerinden biri olmayı sürdürüyor ve sekiz katlı bir binada bulunuyor. Müşterilere sadece giyim, hediyelik eşya, evler için ilginç süslemeler, ev aletleri ve parfümler sunar. En farklı kategorideki mağazalar kompleks içinde yoğunlaşmaktadır. Dolap elemanları burada hem 10 hem de 10000 baht için seçilebilir. MBK Ticaret ve Eğlence Merkezi’nde ayrıca bir Tayland boks salonu, çeşitli güzellik salonları, modern bir sinema ve büyük bir gıda mahkeme alanı bulunmaktadır.
Safkan turistler, Bangkok’un pazarlarından bazılarını kesinlikle takdir edecekler, bunlardan arasında Pratunam belli bir lider. Bu, binlerce yerel sakin ve turistin, her gün ucuz kıyafetler ve ayakkabılar aramak için akın ettikleri devasa bir toptan satış pazarı. Her zamanki dükkanlara ek olarak, kıyafetlerin özel yapıldığı veya onarıldığı birçok dikiş atölyesi vardır. Bu pazarı ziyaret edecek turistlerin, önemli bir nüansı dikkate almaları gerekir. Aynı satıcıdan birkaç şey satın alırken para tasarrufu yapabilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Baiyoke Sky Hotel Bangkok, Tayland’daki en yüksek otelidir. 88 mağaza ile 309 metre yüksekliğinde kurulmuştur. Otel, 360 derece dönen gözlem güvertesinden dolayı meşhur oldu. Güverte, nefes kesen panoramik Bangkok … Açık
Cumartesi ya da pazar, şehrin en büyüğü ve Asya’nın en büyük olan kabadayı Chatuchak pazarına gidecek zamanı. Bu pazarda, turistik kalbinizin arzuladığı her şeyi, giyim ve yerel üretim aksesuarlarından eşsiz hatıra eşyalarına ve el sanatlarına kadar alabilirsiniz. Piyasada popüler sokak yemeklerinin sunulduğu birçok ticaret çadırını işletin. Chatuchak, fiyat konusunda gerçekten pazarlık yapmanız gereken birkaç pazarın biridir; fiyatları önemli ölçüde düşürecektir.
Bangkok Geziden en pahalı ve lüks şeyleri getirmek isteyenler, Siam bölgesinden dolaşmalıdır. Elit butiklerin seçiminde onur duygusu var. Siam aynı zamanda en pahalı şehrin alışveriş merkezinin - Gaysorn’un da bulunduğu bir bölgedir. Burada bir sürü tasarımcı moda butiği ve elit parfümeri dükkanı var.
  Hotel Sofitel So Bangkok ünlü Tay mimarlarının ve ünlü Fransız couturier Christian Lacroix’in bir projesidir. Otelin tasarımı, Asya lüksünün ve Fransız zerafetinin inanılmaz bir kombinasyonudur. Son teknoloji … Açık
Renkli gece pazarlarından birini ziyaret etmeyi unutmayın. Bu pazarlardaki atmosfer her zaman özel. Her gün saat 7.00’da kıyafetler, ayakkabı, aksesuarlar, çocuk oyuncakları ve ev eşyalarının bulunduğu yüzlerce ticaret pavyonunun bulunduğu Patpong Gece Pazarı açıldı. Tüm bu renkli alışveriş çadırları, en popüler ulusal lezzetleri deneyebileceğiniz küçük açık kafeler ile değişir. Pazar gece yarısına kadar çalışır. Tutumlu turistler, fiyatların en düşük seviyeden olmaktan çok uzak olduğunu göz önünde bulundurmalıdır.
bangkok city view Bangkok’tan elektronik getirmek isteyenler için Pantip Plaza elektronik alışveriş merkezi idealdir. İçindeki elektronik mağazaların seçimi şehrin en büyüğüdür. En büyük dezavantaj, kusurlu mal sunan yasadışı tüccarların bol miktardır.
Bangkok - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bangkok ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Bangkok’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Bobae' Bangkok, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Phahurat - Sampeng' Bangkok, 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Victory Monument' Bangkok, 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Ratchaprasong' Bangkok, 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Si Lom' Bangkok, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Wang Lang' Bangkok, 3.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Ratchada' Bangkok, 5.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Bangkok’ta araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Bangkok’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bangkok Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Bangkok Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Bangkok için alışveriş tavsiyeleri. Tayland’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Bangkok’ta otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018