OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bangalore

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Bangalore Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

State Central Library, Bangalore Howard Johnson Bengaluru Hebbal   Bangalore benzersiz özelliklere sahip birkaç ilginç otel var. Howard Johnson Bengaluru Hebbal gerçek bir turistik. Otel, şehrin en sıradışı modern binalarından birine sahiptir; Şık gökdelen çok dar ve bu nedenle inanılmaz derecede rahatsız edici görünüyor. Cephe aynalı panellerle kaplıdır, bu yüzden yapı güneş ışınlarında gök mavisi olur. Otelde atmosfer çok çekici. İç mekan, ahşap ve camdan yapılmış harika kompozisyonlar ve aksesuarların yanı sıra yerleşik sanatsal aydınlatma ile dekore edilmiştir. Odalara ek olarak, yoğun pencerelerin manzarasını sunan panoramik pencerelere sahip birkaç güzel salon vardır.
Sheraton Bangalore Hotel at Brigade Gateway Sheraton Bangalore Hotel at Brigade Gateway başka bir şık gökdelen kaplar. Ana özelliği, binanın Dünya Ticaret Merkezi ve şehrin en büyük alışveriş merkezi olan Orion alışveriş kompleksi ile bağlantılı olmasıdır. Bu lüks otel, alışveriş yapan kişiler için gerçek bir nimet. Her zaman rahat odalar ve birkaç dakika içinde dünyanın en ünlü alışveriş merkezlerinden birinde malları düşünebilirsiniz. Diğer avantajların yanı sıra, Angsana Spa’da bir dizi rahatlama tedavisi sunduğunu belirtmek gerekir. Olağandışı bir ortamda rahatlatıcı hayranlar, kolonyal tarzda dekore edilmiş bir bardan memnun kalacaklardır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Blu Petal - A Business Hotel Fotoğraflar: Blu Petal - A Business Hotel, Bangalore Blu Petal - A Business Hotel , iş seyahatinde olanlar için bir dizi ek hizmet sunmasına rağmen, sıradan gezginler arasında çok popüler. Otel, camla çevrili büyük bir lobi ve sıra dışı elmas şeklindeki pencereleri ile çok sıradışı bir modern binada yer almaktadır. Bunlar odaların tasarım özelliklerinden sadece birkaçı. Tesisler özel kumaşlar ve sıra dışı aydınlatma sistemi ile dekore edilmiştir. Geleneksel avizeler, tavana, mobilyalara ve iç mekanlara parlak ışıklar yerleştirildiği için son derece nadirdir.
Hotel Ekaa Fotoğraflar: Hotel Ekaa, Bangalore Sıra dışı bir cephe ile Hotel Ekaa başka bir özgün bina. Freddy Krueger hakkında hikayelerin hayranları, duvarları temalı bar olan Freddy’nin evi olarak bu şık tasarım otelinin keyfini çıkarmaktadır. Parlak renklerde boyanmış ve sanatsal aydınlatma özelliklerine sahiptir. Bar, parlak posterler ve korku filmlerinin tanınmış karakterleri ile dekore edilmiştir. Birkaç şık oturma alanı vardır. Yer, egzotik likörler zengin bir seçim için ünlüdür.
Jayamahal Palace Hotel Fotoğraflar: Jayamahal Palace Hotel, Bangalore Bangalore misafirleri, gerçek bir Hint sarayında birkaç gün geçirme fırsatı bulacaklar. Bu şans Jayamahal Palace Hotel tarafından sağlanmaktadır. Köşk inanılmaz derecede inanılmaz bir binada yer almaktadır. Cephe beyaza boyanmış ve enfes koyu renkli ahşapla dekore edilmiştir. Otelde atmosfer eşsizdir. Tüm odalar el yapımı mobilyalar ve yerel sanatçılar, lüks halılar ve mermerden tablolarla dekore edilmiştir. Tarihi ayarlara sahip bu renkli otel, geniş peyzajlı bahçelerle çevrilidir. Bölge, büyük bir yüzme havuzu ve rahatlamak için geniş bir teras ile donatılmıştır. Uluslararası bir restoran olan Gallops, ulusal yemeklerin ve popüler İtalyan şaraplarının en popüler yemeklerini tatmanızı sağlar.
Bangalore - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bangalore ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bangalore’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

20.06.2024

Fotoğraflarla Bangalore

Bangalore Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018