OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bangalore

Bangalore’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Mysore Palace - A treat To Watch The Oberoi Bangalore   Bangalore, modern tasarımcıların geçmiş yüzyılların atmosferini yeniden yarattığı muhteşem otelleri var. Bu yerlerden biri eski ağaçlarla dolu pitoresk bir bahçede bulunan lüks bir otel The Oberoi Bangalore . Geçmiş yüzyılların en parlak gelenekleri iç mekanda göz önünde bulunduruldu, bu nedenle her yerde zarif eski tarz mobilyalar ve krem ​​rengi krem ​​kumaşlar görmek mümkün. Ortak alanlar ve odalar muhteşem parke zeminlere ve hoş kahve renkli kadife döşemelere sahiptir. Bahçe ayrıca ahşap mobilya ve geleneksel tarzda güzel fenerler ile dekore edilmiş birkaç pitoresk kapalı teraslar ile donatılmıştır.
Hotel Royal Orchid Hotel Royal Orchid mobilyası modern tasarım trendleri ve yesteryear geleneklerinin eşsiz bir kombinasyonunu temsil etmektedir. Otelin en muhteşem yerlerinden biri koyu renkli ahşapla kaplı bir bardır; raflar, harika vintage figürinler ile süslenmiştir. Odalar sade bir şekilde döşenmiş ve saksı çiçekleri ile dekore edilmiştir. Restoranın ana dekorasyonu, altınla kaplı Buda’nın devasa bir heykeli. Çevredeki bölge rahat bir çardakla donatılmıştır; Ayrıca bir çatı sonsuzluk havuzu bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Best Western Premier La Marvella Fotoğraflar: Best Western Premier La Marvella, Bangalore Best Western Premier La Marvella , konukları başka bir döneme taşımayı teklif ediyor. Otel, cephesi, alüvyon tarzında, alçı ve taş oymalarla süslenmiş olan panoramik pencerelerle çok sıradışı bir binada yer almaktadır. Vernikli parke zemin, aristokratik odalarda ambiyansı yapar; Asil renklerin kadife kaplamalı zarif mobilya genel etkisini vurguluyor. Gerçek aristokrat eğlence müşterilere açıktır. Şarap mahzeni ziyaret edip kaliteli şarapların tadına bakabilir ya da şık bir restoranda akşam yemeği yiyebilirler. Modern tarzını kaçıranlar otantik barda rahatlamak için bir fırsata sahip olacaklar.
  Bangalore restoranları kesinlikle gastronomik turizmi seven turistleri memnun edecektir. Bu şehirde, her zevke ve çantaya mükemmel uyan restoranlar, kafeler ve barlar kolayca bulabilirsiniz. Jamavar Restoran, inanılmaz Hint … Açık
Casa Cottage Konforlu bir otel olan Casa Cottage , 1915 yılında inşa edilmiş olan yenilenmiş bir konakta yer almaktadır. Binanın restorasyonu sırasında ahşabın ve taşın bozulmamış kısmı kısmen korunmuştur. İç mekanın ana süsleri ahşaptan yapılmış yerel zanaatkârların el sanatlarıdır. Her oda güzel hasır mobilyalar ve bazı parçalar antika. Gerçek bir botanik bahçesinde yer alan bir avlu özellikle ilgi çekicidir. Egzotik bitki ve çiçeklerle eski kil kaplar vardır.
Bir başka eşsiz tarihi bina Neemrana’s Villa Pottipati tarafından işgal edilmiştir. Geleneksel boyama ile kaplı klasik ahşap merdivenler ve tavanlar, yeniden inşa sırasında tamamen restore edilmiştir. Tüm odalar sadece değerli ahşaptan yapılmış antika mobilyalar ile düzenlenmiştir. Bazı süitler yüksek ahşap desteklere sahip kolonyal tarzda büyük bir yatağa sahiptir. Otelin her detayı paha biçilemez bir hazinedir. Antik villanın zengin bir antik heykel ve heykel koleksiyonu var; Ulusal tarzdaki desenlerle parlak kumaşların bolluğu atmosferi daha da sade kılar.
Bangalore - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bangalore ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bangalore’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Bangalore

İnteraktif Bangalore Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018