OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Addis Ababa

Addis Ababa’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Addis Ababa’da çeşitli ve aydınlık bir gece hayatı bulacaksınız. Lüks bir tesiste güzel gece saatlerini geçirmek isterseniz - H2O Night Club’ı ziyaret edin. Beyaz ve kırmızı mobilyalarla şık bir iç mekan sizi şaşırtacak. Dahası, ortaçağ mobilyaları ile modern tarzın birleşimi şaşırtıcı bir atmosfer yaratacaktır. Vault Addis Club, Etiyopya’nın başkentinde harika bir atmosfere ve atmosfere sahip olan harika bir bar. Başkentin en lezzetli kokteyl arabası akşamınızı daha iyi hale getirecektir. Vault’daki dekor ve mobilyalarda Addis, deri hakimiyeti altına aldı. Üstelik balkonlardan şehrin güzel bir manzarası ve belki de en iyi yer yeridir.
  Şehrin renkli Merkato pazarı faaliyet gösteriyor. Hafta sonlarında gerçek Babel Kulesi haline gelir. Popüler baharatlardan ve tatlılardan düzinelerce el yapımı hediyelik eşyaya kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Yine … Açık
Jams Addis Club, özgür ruhlu turistler için en iyi yerdir. Burada, cumartesileri, karaoke geceleri ve vahşi danslar sırasında canlı reggae müziği ve konserleri bulacaksınız. Tasarım, en iyi Jamaika tarzında tamamlanmaktadır. Burada şaşırtıcı geleneksel kokteyllerin ve içeceklerin tadını çıkaracaksınız. Black Rose Bar, yerli halkın yoğun bir çalışma haftasından sonra dinlenmeyi tercih ettiği en iyi yerlerden biridir. Barda yüksek bir binada yer alan bu nedenle kesinlikle kentin manzarasının tadını çıkaracaksınız. Black Rose, ziyaretçilerine kaliteli kaliteli kokteyller sunmaktadır. Burada eğlenceli bir atmosfere dalacağınız ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz ve vakit geçirebileceksiniz.
  Zengin mimarisi ve tarihi yapıları bulunan tipik bir sömürge şehri olan Addis Ababa, bu nedenle çocuklar için ilginç eğlenceler bulmak kolay değil. Bununla birlikte, burada ilginç bir aile eğlencesi düzenleyebilirsiniz. Addis Ababa’da aslanların aslan olduğu harika bir Aslan Hayvanat Bahçesi var. Bu hayvanat bahçesindeki aslanlara ek olarak, geyik ve hayvan dünyasının diğer temsilcilerini ve bazıları besleyebildiğiniz hayvanları görebilirsiniz. Hayvanat bahçesinin topraklarında tezgahlarla yürümek için uygun yollar var ve yanında birçok dondurma ve diğer tatlıların bulunduğu rahat kafeler var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kent, tarihi mekanlar açısından zengin olan ünlü bir tesistir. Etiyopya’nın büyük bir sanayi ve ekonomi merkezidir. Addis Ababa’nın misafirlerine sunulan kültür programı çeşitlidir ve her zevke uyabilir. Bu … Açık
Yaşlı çocuklar ile, ilginç yollar bulacakları Menagesha Suba Orman Parkı’na gidebilirsiniz. Küçük turistler, nadir bulunan bitkileriyle ve tipik sakinleriyle egzotik ormandaki yürüyüşlerden kesinlikle keyif alacaktır. Bu doğa rezervinin topraklarında barbekü için kamp ve donanımlı alanlar var, bu nedenle her turist birkaç gündür pitoresk ormanda kalma şansına sahip olacak. Aşırı eğlencenin hayranları, Abyssinia Balon Şirketinin hizmetlerini deneyebilirler. Balonlarla uçuşlar organize eder ve çocuklar ile yolcular arasında popüler olan balonları düzenler. Hava turu sırasında konuklar kentin ve çevrenin muhteşem manzaralarının tadını çıkarma fırsatı bulacaklar, çoğu şafak vakti güneşin yükseldiği güneşi kuşbakışı görerek hayranlıkla izlemeyi tercih ediyor.
Addis Ababa - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Addis Ababa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Addis Ababa çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Awash' , 137.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Addis Ababa’da araba kiralama

İzlanda Aşılı Turistler İçin Kapılarını Açmak İstiyor

İzlanda'da unutulmaz bir tatilin tadını çıkarmayı hiç hayal ettiniz mi? Cevabınız evet ise, bu kuzey ülkesi için bir anti-COVID-19 aşısı sizin biletinizdir. Ülke hükümeti, tamamen aşılanmış turistlerin karantina veya teste gerek kalmadan girmesine izin vermeye karar verdi. Yeni kurallar 18 Mart'tan itibaren geçerli hale geldi. Bu, sertifikalı aşı kanıtı olan herkesin İzlanda'da kabul edileceği anlamına geliyor. Bu tür turistler için hiçbir PCR testi veya kendi kendine izolasyon zorunlu değildir. Oku bunu

14.06.2021

Göz Alıcı Addis Ababa Fotoğraf Galerisi

Addis Ababa haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Addis Ababa’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Addis Ababa’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Addis Ababa’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Addis Ababa’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018