OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Isa Town

Isa Town’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Atlanta Skyline - enilykS atnaltA   Isa Town, alışveriş yapmayı ve kültürel mekanları ziyaret etmeyi seven turistlere hitap edecek. Buna rağmen, kasabanın her yaştan turist için birçok aktivitesi var. Isa Town kıyıdan uzak olmadığı için tatilcilerin su bazlı spor ve eğlenceler eksikliğinden kesinlikle zarar görmeyeceklerini belirtti. Burada, sahildeki muhteşem manzaraların tadını çıkararak veya su sporları için teçhizat kiralayarak kaliteli bir zaman geçirmek kolaydır.
  Isa Town, Bahreyn’deki en genç ve en lüks şehirlerden biridir. Ülkenin dört bir yanından zengin insanlar tarafından inşa edilen lüks villalar, Isa Kasabası’nın arama kartı haline geldi. Muhteşem alışveriş … Açık
Turistler için, Isa Town aşağıdaki aktiviteleri sunar: dalış, şnorkelle yüzme, sörf ve çeşitli geziler. Sahil şeridinden uzakta olmayan ve tatilcilerin ihtiyaç duyabilecekleri herhangi bir ekipman satın alabilecekleri birkaç alışveriş merkezi vardır. Bu, sadece farklı aktiviteler denemek isteyen deneyimli sporcular ve yeni başlayanlar için uygun bir donanımdır. Muhteşem bir yatta büyüleyici bir yolculuk - bu Arap masallarını hiç duymamış herkesin hayali değil mi? Dahası, bu masal yakındır ve yapmanız gereken tek şey elinizi uzatmak ve ona dokunmaktır.
Pitoresk mercan resifleri ve zengin su altı yaşamı, kentte en popüler eğlenceyi denemek isteyen turistleri bekliyor. Kristal berraklığında su, yalnızca sualtı dünyasını keşfetmeyi ve bu şaşırtıcı etkinliğin tadını çıkarmayı daha ilginç hale getirir. Bölgede dalış yapmak çok rahat çünkü hava hep sıcak. Bunun yanı sıra, Bahreyn geleneksel el sanatları - inci avcılığı ile her zaman ünlü olmuştur. Birçok dalgıç da bu heyecan verici aktiviteyi denemek ister. İncilere ek olarak, dalgıçlar zengin bir flora ve fauna (yaklaşık 30 aktinozoan türü ve 200 balık türü) yanı sıra gemi ve uçak enkazlarıyla karşılaşacaklar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Isa Town, Bahreyn’deki en genç ve en lüks şehirlerden biridir. Ülkenin dört bir yanından zengin insanlar tarafından inşa edilen lüks villalar, Isa Kasabası’nın arama kartı haline geldi. Muhteşem alışveriş … Açık
Şehir ayrıca binicilik için gerekli altyapıya sahiptir. Bu, bölgedeki en popüler kara tabanlı eğlencelerden biridir. Garip olan hiçbir şey yok çünkü binicilik inanılmaz romantik bir aktivite. Muhteşem bir Arap ata binmeye karar verirseniz daha da heyecan verici olabilir - bu ırk çok değerlidir ve dünya çapında çok değerlidir. Tatilcilerin kumlu kum tepeleri arasında muhteşem bir ata binmenin ve kasabanın yavaşça nasıl kaybolduğunu görmenin nasıl bir şey olduğunu gerçekten görebilecekleri yer. Yıllarca sizinle birlikte kalacak olan gerçekten heyecan verici bir duygu.
Bahrain Grant Mosque (Night view) Ancak, benzer duyguları elde etmek için bir ata ihtiyaç duymaz. Off-roader kiralamak da mümkündür - bu araç attan kesinlikle daha rahattır ve büyük bir ata binmeyi sevmeyenler için tavsiye edilir. Off-roader da çok daha hızlı. Kum tepelerinin yeşilliklerle değiştirilmesi isteniyorsa, yakındaki Riffa kentindeki Royal Golf Club’ı ziyaret etmeyi düşünün. Lider golf sahası mimarı Karl Litton’un imza projesi olan eşsiz bir kulüp. Golf kulübü bir çölde bir serap gibi görünüyor - yeşillikten oluşan gerçek bir vaha, inanılmaz derecede çekici ve güzel bir yer. Yüzmeyi seven herkes bunu Faran Yüzme Havuzunda yapabilir.
  Bahreyn çok uluslu bir ülke, bu yüzden burada farklı ülkelerden birçok insan var. Ancak, Hindistan, Pakistan ve Filipinler’den gelen göçmenler en yaygın olanlarıdır. Birçok yeni üye işlerini Bahreyn’de … Açık
Isa Town Jogging Track çocuklu tatilciler için harika bir yer. Özellikle 3 ila 6 yaş arası küçük çocuklar için uygundur. Güzel bir bahçede dolaşmak isteyen herkes gerçekten Al Hoor Garden’ı ziyaret edecek. İç huzuru sağlamak için mükemmel bir yer ve tüm problemler önemsiz görünmeye başladı. Bununla birlikte, aynısı A’ali Çömlek Atölyesi için de geçerlidir. Bu mekanda ziyaretçiler seramik yapmayı öğrenebilirler. Atölye, yerel kültür hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüm turistleri kendine çekiyor. Çanak çömlek gibi geleneksel bir yerel sanatı ele almak, bunu yapmanın harika ve heyecan verici bir yoludur.
Sheikh Isa Bridge in the background Yerel pazarlara yapılacak ziyaretler, şüphesiz, bir kez daha harika bir eğlencedir. Mesele şu ki, yerel mirası ve kültürü görmenin, yerel insanlarla tanışmanın ve onlara biraz daha yakın olmanın heyecan verici bir yolu. Isa Town’da ziyaret etmeyi hak eden birçok pazar var. Örneğin, Kullanılmış mal pazarı, benzersiz ve sıra dışı ürünler satın almak isteyen herkes için mükemmel bir destinasyondur. Ramez Hyper yakınlardadır. Bu market alışveriş hatıraları için mükemmel bir seçimdir. Alestqlal pazarı, kentte, her türlü çiçekte uzmanlaşmış Kusursuz Çiçeğe benzeyen pazarlardan biri.
Isa Town - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Isa Town ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Isa Town yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Ain Adhari National Park' , 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Water Garden Salmaniya' , 5.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Chakazoolu Indoor Theme Park' Sanabis, 6.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Lost Paradise of Dilmun' Sakhir, 18.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Saudi Amusement Centers' Dammam, 48.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Bahreyn’de İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Kültür Baharı oldukça popüler bir olaydır. Yabancı misafirler de bu sırada ulusal müziğe katılabilecekler. Bu dönemde adada dans festivalleri düzenlenmektedir. Konuklar, geceleri Latin Amerika danslarının en iyi şarkıcısı veya sanatçısı için yarışmalara katılabilir. Bu, Basra Körfezi bölgesindeki en parlak kültür festivalidir. Dünyanın her yerinden sanatçılar, sanatçılar ve yazarlar ay boyunca tüm kültürel tarihleri birlikte kutlarlar. Geleneksel olarak, program o kadar yoğun ki, konuklar kutlamadan aylar önce koltuk ayırtmak zorunda kalıyor. …
OrangeSmile araç kiralama Isa Town’da araba kiralama

Türkiye Yeni PCR ve Karantina Gereksinimlerini Açıkladı

Zorunlu karantina tedbirine uygun yolcular dışında Türkiye'ye gelen herkes havaalanında PCR testine tabi tutulabilir. Bu işlem rastgeledir ve örnekleme amacıyla yapılır. Testi pozitif çıkan ziyaretçiler COVID-19 kurallarına göre tedavi edilecek ve 14 gün karantinaya alınacak. Karantinanın 10. gününde yapılan PCR testi negatif çıkarsa karantina sonlandırılır. Oku bunu

14.06.2021

Göz Alıcı Isa Town Fotoğraf Galerisi

Isa Town haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isa Town’un Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Isa Town’un en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Isa Town’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Isa Town’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018