OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Manama

Manama’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Manama- Arial view   Bahreyn’de sunulan eğlenceleri tanımlamak söz konusu olduğunda, kesinlikle bahsetmeye değer ilk şey, çok renkli pazarlar ve dükkanlardır. Manama’daki Bab Al Bahreyn pazarı en büyük olanı olarak kabul ediliyor. Dünyada aşçılar için altın ağırlık olan orijinal oryantal baharatların yanı sıra giyim, ilginç mücevher, kozmetik ve parfüm, el işi ve hediyelik eşya gibi ürünleri kesinlikle satın alabileceğiniz bir yer. Altın takılar öncelikli hedefinizse, Gold Souq Market’e de gidebilirsiniz ve Yatama Souq, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli çömleklerin alışverişi için en iyi yerdir. Bu pazar Hamad kasabasında yer almaktadır.
  Manama’daki lüks oteller, bir düğün düzenlemek ya da şehirde romantik bir balayı geçirmek isteyen çiftlere geniş bir yelpazede hizmet vermeye hazırdır. Movenpick Hotel Bahrain, iş seyahatinde olanlar için bir dizi … Açık
İnciler, seyahat edenlerin yolculuk anısına satın aldıkları en popüler hediyelik eşyalardan biri. Bahreyn’de düzenli olarak incilerle süslenmiş en sıra dışı ürünleri satın alabileceğiniz çeşitli açık artırmalar düzenlenir. Tabii ki, ülkenin herhangi bir hatıra dükkanında incilerden yapılmış büyüleyici el sanatları ve mücevher satın alabilirsiniz. Bahreyn, Yateem Merkezi, Bahreyn Şehir Merkezi, Dana Alışveriş Merkezi, Marina Alışveriş Merkezi, Al Mehza Külliyesi ve İsa Kenti arasında en popüler olan çok sayıda modern alışveriş merkezine ev sahipliği yapmaktadır.
Yolcular genellikle bir geziden, ana sakinleri deve olan Camel Çiftliği’ne kadar pek çok olumlu anı yaşayabilirler. Bu çiftlikte geniş açık hava muhafazalarında kalan dört yüzden fazla hayvan yaşıyor. Herkes develeri besleyebilir ve fotoğrafını çekebilir. Cesur ziyaretçiler, çiftliğin topraklarında bir deve gezmeye bile davetlidir. Spor taraftarları genellikle Bahreyn’i nefes kesen araba yarışıyla ilişkilendirir - burası uluslararası yarış pisti Bahreyn Uluslararası Yarış Pisti’nin yeridir. Golf tutkunlarının mutlaka profesyonel golf oyuncuları tarafından bile takdir edileceği Club Riffa Golf’i ziyaret etmekten mutluluk duyacağız. Kulüp, geceleri bile oynayabileceğiniz özel bir alanla donatılmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dünyanın her yerinde tanınan Manama’nın Altın Çarşısı pazarı, alışverişle ilk ilişki için. Burası muhteşem mücevherleri, değerli taşları ve incileri ile ünlüdür. Mallar çeşitli ülkelerden ithal … Açık
Bahreyn sürekli olarak dalış ve plaj dinlenme hayranlarını çekiyor. Sualtı gezisi sırasında dalgıçlar yaklaşık 30 tür mercan ve 200 balık türünü görebilir. Adanın kuzey tarafında bulunan resifler, tüplü dalış için en güzel ve popüler yerler olarak kabul edilir. Birçok dalgıç incileri bulmak için bilerek uzun mesafe dalışları yaparlar ve bazı dalgıçlar batık gemiler ve uçaklar tarafından çekilir. Yerel plajlar çeşitli spor eğlenceleri için iyi donanımlıdır. Her birinde çocuklar için spor malzemeleri kiralama ofisleri ve özel oyun kulüpleri bulacaksınız.
Bahrain Grant Mosque (Night view)   Plaj eğlencelerine gelince, turistlere ayrıca (sahil kültürü şirketi) süpermarket (yakındaki adalara yolculuklar (Scubalife Aqua); ve adrenalin ile ilk isimlerde olanlar Extreme Sportz Beaucraft ya da su kayağı deneyebilecekleri Blue Dalış Merkezi’ne tavsiye edilir. Bu tür boş zaman aktiviteleri, hem Bahreyn’in başkentine yeni gelmiş olan hem yerel sakinler hem de gezginler arasında eşit derecede popülerdir. Güneşin tadını çıkarmak ya da kristal berraklığındaki suda yüzmek için, insanlar AL Dar adasının bir plajını seçiyorlar. Şehir sınırları içinde ise Coral Bay Resort Bahreyn bu amaçla kullanılıyor.
  Arabistan’dan çevrildiğinde, Bahreyn “iki deniz” anlamına gelir. Bu ada ülkesi adını almıştır, çünkü burası Basra Körfezi’nin suları ile çevrilidir, zira topraklar zengin tatlı su kaynaklarını … Açık
Ancak, tatiliniz bu tür eğlence ile sınırlı olmamalıdır. Zarif atlar konusunda çıldırmış olanlar, görkemli hayvanları sürmeye davet eden Ghazwan Binicilik Merkezi’nin hizmetlerini kullanmaktan çekinmemelidirler. Şehrin tüm küçük turistleri memnun edecek çok sayıda tema parkı var. Adhari Parkı, Korsan Ülkesi ve Çocuk Krallığı en göze çarpanlardan bazıları. Su parkları aynı amacı paylaşıyor. Manama’da böyle tesisler, Kayıp Cennet Dilmun Su Parkı ve ’Wahooo!’ Ile temsil ediliyor. Ve Dolphin Resort’u ziyaret ettikten sonra, kötümserler arasında bile hiçbir uygunsuzluk olmayacak.
WTC- Bahrain Lights Bir dalış turu yaşayabileceğiniz Gravity Indoor Skydiving tarafından ilgi çekici eğlence sunulmaktadır. Herkes memnun olacak - bebeklerden yetişkinlere. Funland Center ziyaretçileri kesinlikle boş duramayacaklar - bowling, paten ve leziz yemeklerin servis edildiği küçük bir restoran da dahil olmak üzere burada her zevke hitap eden eğlence yer almaktadır. Bazı harika filmleri izlemek isteyen yerli halk ve turistler etkileyici bir film seçkisi için Cineco20offering’e bilet alıyorlar. Ve yüzmek isteyenler Faran Yüzme Havuzu’na giderler.
  Manama, çocuklu turistler arasında bu kadar popüler olmasının nedeni, inanılmaz eğlence parkları ile ünlüdür. İşte dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen su parkı - Dilmun’un Kayıp Cenneti. … Açık
Mükemmel bedenlerini sürekli önemseyen insanlar Al-Najmah Club ve Al Hala Club gibi kompleksleri ziyaret etmeyi düşünmelidir. Spor yapmadan tatile çıkamayan insanlar kesinlikle Khalifa Spor Şehri gibi olacak ve futbol hakkında çılgın olanlar Camp Nou Play-Ground’u tercih ediyor. Country Club çok sayıda kamp alanı sunmaktadır. Ayrıca, sadece yetişkinlerin değil, aynı zamanda özel alanlarla donatılmış çocukların da unutulmaz izlenimler edinmeye değdiğini de belirtmek gerekir. Bir başka popüler etkinlik de kaçış görevleri. Manama’da, Büyük Kaçış Mücadelesi, Mücadele Odaları ve Kaçış Kodu gibi olanaklar ile temsil edilmektedir.
Manama Bahreyn Ulusal Müzesi yerel müzeler arasında öne çıkıyor. Yerel kültürü tanımanın en iyi yollarından biri olduğundan, onu ziyaret etmekten bile bahsetmemeliyiz. Doğu’nun dini gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, “Tek Kitap Müzesi” - Beit Al Kuran’ı görmezden gelmemelidir. Ziyaretçileri geçmiş yüzyılların atmosferine çeken bir başka yer de Khalaf House. Sanat konusunda hevesli olanlar genellikle Al Hussaini Sanat Topluluğu’na ve müzikseverlere - Sout Music’in Mohammed Bin Faris Evi’ne gidiyor. Bait Shaikh Salman ve Bahreyn Pearling Trail, Krallığın tarihini ve kültürünü keşfetmek için daha mükemmel bir yerdir.
  Bahreyn ulusal mutfağı gerçekten farklı ve çok yönlü. Birçoğu gerçek lezzetler olan geleneksel Arap yemeklerinin yanı sıra, konukların Pakistan, Hint ve hatta Tayland mutfağından yemekler denemeleri kesinlikle tavsiye … Açık
Bahreyn’in başkenti olan parklar, dünya dışından saklanmak için mükemmel şekilde uygundur. Mükemmeliyetçilik yerel sakinlerin ayırt edici nitelikleri arasında olduğundan, burada dünyanın en iyi parklarından bazılarına hayran olabilirsiniz. Budaya Plajı, Su Bahçesi, Marina Bahçesi, Prens Halife Bin Salman ve Endülüs Bahçesi gibi parklar özel bir şekilde vurgulanmalıdır. Her parkın kendine özgü bir tadı olduğu için en iyisini ayırt etmek kolay değildir. Bahreyn aynı zamanda mükemmel kaplıcaları ile ünlüdür. Bu türden en iyi işyerleri Al Areen Spa, Mommmy Wellness Day Spa, Coral Spa ve C Hotel ve Dessange’dir.
Bahrain, Manama city Gece hayatı Bahreyn’in başkenti tarafından yaygın bir şekilde temsil edilmektedir, bu nedenle herkes kendi isteğine uygun bir yer bulabilir. Böylece, ’her şeyi bir kerede’ dileyenler - mükemmel bir içecek seçimi, orijinal bir iç mekan, kaliteli hizmet - Bushido Lounge’u ziyaret etmelidir. Lüks havuz meraklıları Elements Pool & Lounge InterContinental Regency Bahreyn’de bir araya geliyor ve bir bardak güçlü içecekle canlı müzik dinlemeyi tercih edenler, İbrida’yı keşfetmekten mutluluk duyacaktır. Cigar Lounge’da güzel kokteyllerin hayranları karşılanabilirken, Wrangler ve Club XS tüm gece boyunca düşene kadar dans edebileceğiniz önemli yerler arasında.
Manama - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Manama ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Manama yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Water Garden Salmaniya' , 2.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Chakazoolu Indoor Theme Park' Sanabis, 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Ain Adhari National Park' , 5.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Lost Paradise of Dilmun' Sakhir, 25.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Saudi Amusement Centers' Dammam, 48.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Bahreyn’de İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Bahreyn kıyılarında üretilen inciler dünyanın en iyisidir. İçinde inci olan bir istiridye bulma şansı çok yüksektir. Yaklaşık 100'de 1'dir. Tüm ganimetleri saklayabilirsiniz. Kışın bile yüksek su sıcaklığı (20 ° C) tüm yıl boyunca dalışa izin verir. Ancak bunu Haziran'dan Eylül'e kadar yapmak daha iyidir. Bu dönemde güçlü akımlar yok. Bahreyn'de sörf okulları var. Sahil şeridi ve hava koşulları bu spor için mükemmeldir. En iyi yerler başkentin yakınında, kuzeyde bulunur. Uçurtma sörfü de popülerdir. …
OrangeSmile araç kiralama Manama’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Bu özelliğe sahip trenlerde bisiklet etiketi olacaktır. Turistler rezervasyonları için bisiklet bileti alıyorlar. Bu bisiklet biletini hareket etmeden hemen önce bir mobil uygulamada satın almak veya geleneksel kontuarı kullanmak mümkündür. İsviçre'deki uluslararası trenler de bu hizmeti sunacaktır ancak fiyatlar farklılık gösterebilir. Bisikletleriyle çok seyahat etmeyi planlayan turistler, 50 CHF değerinde 25 rezervasyonla yıllık bisiklet kartı satın almakla ilgilenebilirler. Oku bunu

14.06.2021

Göz Alıcı Manama Fotoğraf Galerisi

Manama haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Manama’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Manama’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Manama’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Manama’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018