OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Addis Ababa

Addis Ababa’nın Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

  Benzersiz tarihi bir ortamda birkaç gün geçirmek isteyenler, Ibex Hotel Addis Ababa dikkat etmelidir. Tamamen restore edilmiş dış cephesi ile büyüleyici bir tarihi binada yer almaktadır. bozulmamış iç ayrıca azami korunmuştur. Doğal ahşabın zarif görünümü sayesinde, otelin dekoru çok aristokrattır. Tasarımda özgün antika mobilyalar, yerel sanatkarlar tarafından eski tablolar ve el sanatları kullanılmıştır. Zemin kattaki restoran özellikle romantik ve rafine atmosferi ile büyülüyor.
Faro Furnished Hotel, başkentin en sessiz ve güzel bölgelerinden birinde bulunabilir. Bu otel çok şaşırtıcı modern bir binada işgal rağmen, dekor tarihi lüks dolu. İç mekan, sömürge dönemi geleneklerinin ve 19. yüzyılın sonları için tipik Avrupa moda trendlerinin şaşırtıcı bir bileşimi. Modern tarzda antika ahşap mobilyalar, lüks perdelik kumaşlar ve odalarda çiçek desenli güzel duvar kağıdı zarif tonları, geçmiş yüzyılların geleneklerini anımsatmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Sadece birkaç dakika araba ile şehir merkezinden The Residence Suite Hotel. Otel, şehrin en güzel tarihi binalarından biridir. Geçmiş yüzyılların tarzında geniş odalar sunmaktadır. Her odada muhteşem eski halılar, antika ahşap mobilyalar ve orta çağ tarzında muhteşem avizeler vardır. Otelin restore edilmiş ahşap mobilyalar ve yerel sanatçıların orijinal eserleri ile dekore edilmiş mükemmel bir restoranı vardır.
  1. Kamusal alanlarda, bir erkek ve bir kadın arasındaki duyguların tezahürü yasaktır. Meşru eşlerin bile el ele şehir etrafında yürümemelidir. - 2. Yaşam tarzı ve din meseleleri tartışılmamıştır, yerel … Açık
Solo Te Hotel Zarif ve aristokrat bir atmosfer, Solo Te Hotel başlıca ayırt edici özelliklerinden biridir. Tarihi binası özenle restore edilmiştir ve cephesi muhteşem cam panellerle tamamlanmıştır. Otelin iç mekanları ve ortak alanları, geçmişin ve modern tarzın geleneklerinin çok özgün bir bileşimi. El oyması süslemeyle dekore edilmiş zarif ahşap mobilyalar, modern moda kumaşlarla mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiştir. Zarif antika lambalar açık renklerde boyanmış duvarlarla uyum içinde duruyor; geleneksel tarzda kabarık halılar rahat ortamı tamamlar.
Geçmiş zamanlardaki alışılmadık iç mekanlar Crown Hotel Addis Ababa şehrin en sıradışı ve dikkat çekicilerinden biri yapar. Ulusal geleneklerin ardından dekore edilmiş inanılmaz rahat ve romantik odalar sunmaktadır. Her biri benzersiz tablolar ile dekore edilmiş nadir ahşap muhteşem mobilyalara sahiptir. Geçmiş yüzyılların geleneklerine uygun olarak, döşemelere mobilya döşemeleri en lüks saten altın ve kahve tonlarından yapılmıştır. Büyüleyici masa lambaları, eşsiz tablolar ve portiere perdeler, ambiyansı mükemmel kılar.
  Addis Ababa’nın en şık ve lüks tasarım otellerinden biri, bej renkte tasarlanmış odalar ve ortak alanlar ile Jupiter International Hotel. Tüm odalarda krem ​​rengi nefis keten ile giyinmiş yüksek yataklar var; … Açık
Sheraton Addis Lüks otel Sheraton Addis , yüksek bir tepe üzerinde bulunan tarihi bir binada yer almaktadır. Zarif eski halılar, antika mobilyalar ve eski resim ve heykellerin zengin koleksiyonuyla iç mekanı lüksü ile dikkat çekiyor. Halka açık alanlar kristal kolye ile süslenmiş muhteşem dövme avizelerle bezenmiştir ve bazı odalarda kolonyal tarzda büyük bir ahşap yatak bulunmaktadır.
Addis Ababa - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Addis Ababa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Addis Ababa’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

05.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Addis Ababa

İnteraktif Addis Ababa Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018