OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Varşova

Varşova’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Warsaw skyscrapers in the evening   Doğu Avrupa’nın en büyüğü olan Arkadia alışveriş merkezi Varşova’da bulunuyor. Ünlü dünya ve Polonya markalarının 200’den fazla mağazası ve yaklaşık 20 restoran ve kafe ziyaretçilerine açıktır. Merkez, şehrin en iyi şarap dükkanlarından birine ve modern bir sinemaya ev sahipliği yapmaktadır. Prestijli Bershka, Mango ve Vero Moda mağazaları ikinci katta yer almaktadır. Giyim ve ayakkabı mağazaları çeşitli fiyat seviyesine sahiptir. Yves Rocher mağazası kesinlikle kadınları çekecek. Kompleksin tüm pavilyonlarını vurmak için bütün gün yeterli olmayacak.
  Şehrin içinden geçen bir yürüyüş sadece unutulmaz izlenimler bırakacak ve kaliteli yemeklerin uzmanları yerel restoranlarla sevinecek. Arsenal restoran Arkeoloji Müzesi’nden çok uzak değil. Burası lezzetli İtalyan … Açık
Zlote Tarasy, Varşova’nın en güzel alışveriş merkezlerinden biridir. İçinde çeşmeler ve süs bitkileri ile rekreasyon için bol miktarda hoş yer bulacaksınız. Mexx ve Reserved gibi ünlü Avrupalı ​​markaların amatörleri kesinlikle burada olacak. Zengin müşteriler Trussardi ve Hugo Boss gibi elit mağazaların keyfini çıkarabilir. Alışveriş kompleksi şehrin tam merkezinde yer almaktadır, bu yüzden her zaman insanlarla dolu.
Gençler ve modern bir stili tercih edenler, Galeria Mokotów ticaret merkezine gidiyor. Cropp Town mağazası, büyük Calvin Klein ve Versace pavilyonları gibi çeşitli moda butikleriyle dikkat çekiyor. Özellikle yerel gençler tarafından sevilen, pahalı fiyatlar sunan dükkânlar ve butikler var. Bu alışveriş merkezi, aile ziyareti için ilginç olacak. Çocuklar için birçok oyun alanı vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerlilerin dostluğu ve iyi doğası, Varşova’ya gelen insanları şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Gerçekten ihtiyacı olan herkese memnuniyetle yardımcı olacaklar. Geleneksel bir tebrik bir el sıkışmadır. Bir yerli ile … Açık
Frugal gezginler, Polonya’nın en büyük çıkışı olan Factory markowa moda’yı keşfedebilirler. Ayakkabı ve aksesuarların yanı sıra, büyük indirimlerle yüksek kaliteli marka ürünler satıyorlar. Polonya’dan üretilen ürünler özellikle cazip fiyatlar.
Warsaw Genç Polonyalı tasarımcıların ürünlerini sundukları Promenada ticaret galerisi gibi özgün tasarım meraklıları. Sunulan şeyler ve aksesuarlar münhasır olmasına rağmen, oldukça makul fiyatlar var. Ancak, tamamen Polonyalı markalar sunan, çok marka YPDF butik var.
Varşova’daki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Varşova’nın tüm yerlerini görmek istiyorsanız, gezi ile dolu bir günden fazla zamana ihtiyacınız olacak. Güzel eski şatolar ve kiliseler, ilginç müzeler ve galeriler, her yıl binlerce hevesli gezgin tarafından … Açık
Orijinal pazarlarda dolaşmayı sevenler, en ünlü Varşova Avrupa pazarının bitmemiş bir spor stadyumunda yer aldığı Zieleniecka caddesine gitmelidir. Ucuz kıyafetler ve ayakkabılar için oraya gidebilir, Doğu ülkelerinden çok mallar sunar. Almanya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinde üretilen mallarla ticaret çadırları da bulunmaktadır. Giysilerin yanı sıra ev dekorasyonları, oyuncaklar ve hediyelik eşyalar da satılıyor.
Warsaw Daha az ilgi çekici olan, bir gün içinde çok sayıda ticaret satırını geçemeyen Volka pazarı. Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Türkiye’de yapılan ucuz kıyafetler ve ayakkabılar için ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar için yemekler, sanat eserleri, yerel hediyelik eşyalar ve ürünler satıyorlar.
  Tarihi mekanlara ve müzelere yürüyüş yapmaktan yorulduğunuzda, şehrin çok sayıda eğlence mekanı ve dükkanını ziyaret etmek için en uygun zaman. Varşova Hayvanat Bahçesi şehrin tam kalbinde yer almaktadır. Bir … Açık
Wola bölgesi, dünyanın dört bir yanından gelen koleksiyoncular tarafından ziyaret edilen Targ staroci bit pazarı ile ünlüdür. İki bölüme ayrılmıştır. Bunlardan birinde yerel sakinler kişisel şeyler satıyor ve değiştiriyor, gerisi tamamen antikalarla dolu. Geleneksel koleksiyonların, antika mobilyaların, sanat eserlerinin, eski TV setlerinin ve radyoların yanı sıra, diğer birçok klasik şey de buradan satın alınabilir. Tersi, bit pazarı her gün çalışıyor.
Varşova - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Varşova ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Factory Annopol' Annopol 2 Warsaw 03-236 Poland, 5.8 km from Varşova. Haritada
♥   Outlet 'Factory Ursus' pl. Czerwca 1976 r. 6, Warsaw, 02-495, Poland, 9 km from Varşova. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Varşova’da araba kiralama

Varşova’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Varşova Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Varşova Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Varşova için alışveriş tavsiyeleri. Polonya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Varşova’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018