OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Łódź

Łódź’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Pek çok alışveriş meraklısı, efsanevi Ptak Outlet’in alışveriş pavyonlarında dolaşmak amacıyla sadece Lodz’u ziyaret ediyor. Duvarlarında yaklaşık 2500 mağaza barındıran Polonya’daki en büyük outlet. Popüler Avrupalı üreticilerin kıyafet ve ayakkabılarından orijinal tasarımcı kıyafet ve aksesuarlarına kadar her şeyi tam anlamıyla buradan satın alabilirsiniz. Tüm ürünler büyük indirimlerle satılıyor, böylece dünyanın dört bir yanından 6 milyondan fazla müşteri her yıl ziyaret ediyor. Outlet, birçok büyük spor mağazası, mücevher, kozmetik ve parfüm mağazasının yanı sıra çocuk ürünleri içeren özel mağazalar sunuyor.
  Eğlence merkezlerinin, popüler alışveriş merkezlerinin ve mağazaların, restoranların ve kafelerin büyük kısmı Piotrkowska Caddesi olan kentin ana yaya caddesinde bulunmaktadır. Cadde 4 km’den daha uzun. … Açık
Kasabadaki en güzel ve ilginç alışveriş merkezi Castorama. İzleyiciyi sadece uygun fiyatlarla değil aynı zamanda hoş dekorasyonu ile çekiyor. Alışveriş merkezinde dolaşmak, güzel çeşmelere, heykel kompozisyonlarına, sanat tesislerine ve canlı bitkilere hayranlıkla bakılabilir. Klasik ayakkabı ve giyim mağazalarının yanı sıra, alışveriş merkezinde birkaç mükemmel hatıra köşkünün yanı sıra, kentin ilgi çekici yerlerinin açıklamalarını içeren kartpostallar ve rehber kitaplar alabileceğiniz büyük bir kitapçı bulunuyor.
Eşit derecede özgün bir alışveriş merkezi, güzel bir tarihi bina ve geniş bir bitişik alana sahip olan Manufaktura’dır. Bu alışveriş merkezinde ünlü global markaların popüler mağazaları, büyük mücevher mağazaları ve ev eşyaları satan dükkanlar bulunur. Turistler ayrıca hediyelik eşyalar ve her türlü ucuz aksesuarı sunan küçük tezgahlardan etkilenecek. Manufaktura’yı ziyaret etmek için en ilginç zaman büyük kutlamaların arifesindedir çünkü fuarlar ve eğlence etkinlikleri genellikle meydanın önündeki meydanda yapılmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yerel halk en yüksek dine saygı gösterir. Dini mekanları ziyaret etmeyi tercih eden gezginler için kıyafet çok önemlidir. Aydınlık ve aydınlık olmamalıdır, kadınlar herhangi bir dini binaya girmeden önce … Açık
Güzel bir tarihi binanın zemin katında, ünlü antika dükkanı Antykwarnia’yı bulacaksınız. Pek çok turist müzeyi müze olarak ziyaret eder, ancak dükkanı boş elle bırakmak kolay değildir. Mağazanın ana kısmı, eski kitaplar ve dergilerden oluşan eşsiz bir koleksiyona sahip dev bir kütüphane tarafından işgal edilmiştir. Ayrıca, çok çeşitli antika mobilya, sofra takımı, sanat eserleri ve çeşitli iç aksesuar seçenekleri sunar.
Lodz, Poland Alışveriş yapmak için özel bir alan KAPALI Piotrkowska. Bu, sayısız binaları günümüzde gastronomik mağazalar, barlar ve restoranlar tarafından işgal edilen eski bir sanayi kompleksinin adıdır. Burada popüler ulusal lezzetleri, taze hamur işlerini ve tatlıları ve ayrıca diğer lezzetli hediyelik eşyaları bulmak için yürüyebilirsiniz. Birçok bar ve pub, sabah saatlerine kadar açık olduğundan, bu alanda hayat günün her saatinde tam hızıyla devam ediyor.
Łódź’daki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Lodz, ünlü bir şehir ve orta Polonya’nın en önemli sanayi merkezlerinden biridir. Eski belgelere bakarsak, eski ’Lodzia’ köyünden bahsettiğimizi göreceğiz. 1423’te Lodz bir kasabanın resmi … Açık
Bellemaison adında büyüleyici bir antika dükkanı orijinal hediyelik eşyalar aramak için harika bir yer olurdu. Burada antika porselen eşya, örgü peçeteler ve sanat eserleri gibi ilginç antikalar satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, mağaza, başka hiçbir yerde bulunamayan geniş bir el işi yelpazesi sunar.
Şık kıyafetler ve aksesuarlar için Piłsudski alışveriş caddesine gidin. Bu yerin ana amacı, çok sayıda tasarımcı mağazası ile moda butikleri, mücevher ve parfüm mağazalarını bir araya getiren güzel Galeria Łódzka. Bu alışveriş galerisi, alışveriş yaptıktan sonra pilleri şarj etmek için çekici restoranlar ve kafeler barındırmaktadır.
  Lodz, birçok eşsiz manzara ve eğlenceye sahip çok güzel bir antik kenttir. Genellikle çocuklu gezginler için seçilir. Şehrin güzel bir iç mekan su parkı vardır - yılın herhangi bir zamanında dinlenebileceğiniz … Açık
Yerel üretimin en popüler hediyelik eşyalarını aramak için, kasabadaki en popüler hediyelik eşya dükkanlarını toplayan Piotrkovska Caddesi boyunca yürüyüş yapmaya değer. Denizle ilgili birçok el işi satıyorlar. Zengin gezginler yetenekli gemi modelleri satın alabilecek ve bütçe gezginleri güzel kartpostalları ve mıknatısları tercih edecektir. Aynı cadde, kent amblemi ile kırmızı şapka gibi popüler ulusal aksesuarlar sunan mağazalara sahiptir. Bir tane alırsan, Lodz’dan unutulmaz bir hediye olacak.
Łódź - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Łódź’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Piotrkowska Street' Łódź, 1.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm outletlerin haritası
Łódź ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Factory Ursus' pl. Czerwca 1976 r. 6, Warsaw, 02-495, Poland, 109.9 km from Łódź. Haritada
♥   Outlet 'Factory Annopol' Annopol 2 Warsaw 03-236 Poland, 122.9 km from Łódź. Haritada
♥   Outlet 'Factory Krak' Prof. A. Rożańskiego 32, Modlniczka, 32-085, Poland, 184.4 km from Łódź. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Łódź’da araba kiralama

Łódź’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Łódź Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Łódź Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Łódź için alışveriş tavsiyeleri. Polonya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Łódź’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018