OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Patong Plajı

Patong Plajı sahillerinde tatil - saklı koylar, en iyi tatil yerleri ve dinlenme alanları

Patong Beach   ’Patong Plajı’ 4,000 metreden daha büyük bir plaj alanıdır. Bazı plajlara sadece şartlı olarak bölmek mümkün. Plaj inanılmaz derecede güzel. Yumuşak beyaz kumla kaplıdır ve uyumlu bir dağ manzarası ile çevrilidir. Kıyı yüksek düzeyde ekipmana sahiptir. Modern rahatlığa alışmış insanlar burada zaman geçirmekten hoşlanacaklar. Mütevazı bir ücret karşılığında, yakındaki kiralık istasyonlardan birinde rahat şezlonglar, plaj şemsiyeleri ve diğer gerekli plaj ekipmanlarını kiralayabilirsiniz. Ayrıca, plajın hemen yakınında yaklaşık 500 otel ve farklı düzeydeki diğer otellerin bulunduğunu da belirtmek gerekir. Popüler eğlence ve alışveriş mekanlarına giden yol, oraya ulaşmak için sadece birkaç dakika sürecek. Kıyı şeridi geleneksel olarak çeşitli alanlara ayrılabilir, her birinin kendine özgü özellikleri vardır.
  Konuklar arasında ana eğlence hala bir plaj tatili. Ancak Patong Plajı’na birçok turist en popüler disko ve kabare ziyareti için geliyor. Harika gösterileri görebileceğiniz tam renkli kabinler, tesisin ana … Açık
En hareketli alan, caddeye yakın mesafede bulunan ’Bangla Yolu’ plajıdır. İkincisi, muhteşem gece kulüpleri ve kabare ile ünlüdür. Böylece, eğlence tam anlamıyla bütün gün burada bitmiyor. Bu plajın ziyaretçilerinin ana kısmı genç turistler. Onlar renkli eğlence ziyareti ile bir plaj tatili başarıyla birleştirin. Gündüz atmosferi oldukça sakin, bu yüzden çocuklarla gitmek güvenli. Genç turistler, yakındaki McDonalds’ı ve tüm aile ile rahatlayabileceğiniz küçük bir sinemayı kesinlikle sevecekler.
Kıyıda dinlenmek için sıra dışı alanlar var. Otelin yakınında ’Novotel Phuket Resort’ plaj alanı bulunmaktadır. Gerçek şu ki, birkaç büyük yeraltı akımı vardır, bu yüzden su her zaman kristal berraklığında kalır. Ayrıca, bu sahil şeridinin adadaki en sığ alanlardan biri olduğunu da belirtmek gerekir. Böylece, küçük çocuklar ile seyahat edenler burada vakit geçirmek gibi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Küçük ölçekli belde üzerindeki otellerin sayısı çoğunlukla bastırıyor. 4 km’lik sahil şeridi boyunca 500’den fazla farklı seviyede otel bulunmaktadır. Plaja yakın bulunan otel kompleksleri özellikle … Açık
Rahat bir ortamda balık tutma ve dinlenme için, ’Amari Coral Beach Resort’ otelinin bulunduğu Patong Plajı’nın güney kısmına dikkat etmelisiniz. Burada, nehrin ağzında, her zaman birkaç balıkçı teknesi görebilirsin. Yerli halk, tüm gerekli balıkçılık aksesuarlarını zevkle kiralamaya hazır.
Patong Beach Plajın merkezi kısmı, birçok farklı eğlence türünün amatörlerine hitap edecek. Günün ikinci yarısında yerel tüccarlar buraya geliyor. Renkli çadırlarını sahile doğru ayarladılar. İşte su sporları ve kiralık ekipmanların popüler merkezleri. Bu nedenle, aktif turist asla sıkılmayacak.
  Patong plajı Phuket’in en popüler sahil beldesidir. Kıyıdaki bu muhteşem streç genellikle ’Küçük Pattaya’ olarak adlandırılır. Tatil inanılmaz pitoresk ve mükemmel bir altyapıya sahiptir. Milyonlarca … Açık
Patong Körfezi’nin hemen yakınında, Novotel Phuket Resort’un hemen arkasında, konuklar arasında da popüler olan büyüleyici bir ’Kalim Plajı’ bulunmaktadır. Canlı dört kilometrelik kumsalın aksine, burası barış ve uyum atmosferine sahiptir. Kalim plajı çok büyük değil ve kayalık. Ancak, ziyaretçilerin orijinal bir eğlence için çok fazla bakış açısı var. Etnik yemeklerin yer aldığı yerel restoranlardan birini gezme ya da birkaç muhteşem manzaranın bulunduğu pitoresk dağlık alanda gezme fırsatı bulacaklar.
Patong Plajı - rehber bölümleri 1 2 3 4

Patong Plajı ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Patong Plajı geziniz için ilgi çekici yerler

Phra Nang Plajı

From the series “Dünyanın En Romantik 15 Sahili”
  Tayland'ın sayısız plajları arasında, Phra Nang muhtemelen en romantik olanı. Sadece tekneyle kumlu plaja gidebilirsiniz. Hoş bir mercan gölgesinin yumuşak hafif kumları, yoğun yeşil kayalık uçurumlar ve turkuaz renkli berrak su örtüsü - hepsi de sonsuz keyif alabileceğiniz inanılmaz bir manzara oluşturuyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Patong Plajı’nda araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

08.02.2023

Patong Plajı’nın Güneşli Manzaralarının Fotoğraf Galerisi

Patong Plajı haritasında faydalı tatil servislerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Patong Plajı Bölgesindeki En İyi Sahiller ve Dinlenme Yerleri

Gözlerden uzak ve sakin bir yaz tatili için, Patong Plajı’nın en iyi doğal dinlenme yerleri rehberi. Patong Plajı’nın büyüleyici saklı sahilleri, güneşlenilen ve sakin sularında yüzülen muhteşem körfezleri ve koyları.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018