OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Malta Adası

Çocuklarla Malta Adası Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Red Tower   Malta, çocuklara turistlere her türlü ihtiyacını karşılayacak geniş bir eğlence yelpazesi sunmaktadır. Ünlü Malta Ulusal Akvaryumu, Aura beldesinde yer almaktadır. Bu okyanus akvaryumu adanın en büyüklerinden biridir ve çok sıra dışı bir tasarımla ayırt edilir. Buradaki egzotik balıklar büyük silindirik akvaryumlarda yaşıyor. Akvaryumlar tasarlanırken güzel taşlar ve deniz bitkileri kullanıldı. Bazı akvaryumlarda, kafanızı itebileceğiniz ve inanılmaz sualtı dünyasının bir parçası gibi hissedebileceğiniz özel dalış kıyafetleri vardır.
  Malta şehirlerinin her biri, tur tutkunlarının ilgisini çekecek eşsiz simge yapılara ve turistik mekanlara sahiptir. Tarihi nesnelerin büyük bir kısmı Valette topraklarında bulunur. Kentte bazı mimari yapılar ve … Açık
Naxxar beldesinde, çocuklu turistler kesinlikle Mediterraneo Deniz Parkı’nı ziyaret etmelidir. Bu, ana sakinleri yunuslar olan eşsiz bir deniz rezervidir. Kıyı boyunca yunuslar için deniz suyuna sahip birkaç güzel doğal havuz bulunmaktadır. Park ziyaretçileri için her gün eğitimli yunusların katılımıyla ilginç performanslar gerçekleştiriliyor. Buna ek olarak, bir teraryum ve rezervin topraklarında papağan bulunan küçük bir kuşhane var. Burada çocuklu ziyaretçiler için eğitim turları düzenlenmektedir.
Adada birçok mükemmel eğlence parkı var. En renkli ve popüler su parklarından biri olan Bugibba Su Parkı, Bugibba beldesinde yer almaktadır. Bu su parkı normal olanlardan önemli ölçüde farklıdır. Bölgesinde kaydıraklı düzenli havuzlar yoktur, ancak çocuklar için su cazibe merkezlerine sahip birkaç renkli oyun alanı vardır. Su parkında deniz sakinlerini izleyebileceğiniz küçük bir akvaryum da var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Gezginler, Malta’nın en küçük kasabalarında, köylerinde ve köşelerinde bile çok sayıda cazibe merkezi ve eğlence bulacak, bu arada büyük şehirlerde sayısız eğlence merkezi, spor merkezi ve dükkan bulunuyor. … Açık
Malta’da öne çıkmaya değer eğlence merkezleri arasında Playmobil-FunPark var. Bu park Hal Far beldesinde yer almaktadır. Dışarıdan, bu eğlenceli kompleks çok eski bir kaleye benziyor. Daha küçük yaştaki çocuklara odaklanmıştır. Merkezde çocuklar için birçok oyun alanı bulunmaktadır. “Kalenin” çatısında kaydıraklı ve salıncaklı bir açık oyun alanı vardır. Çocuklar için merkezde, çeşitli yaratıcılık türlerinin yanı sıra eğlence etkinlikleri ve tiyatro gösterileri üzerine ilginç atölyeler düzenleniyor.
Old Naval Hospital and Lift, The Grand Harbour, Valletta-Three Cities İlginç kültürel etkinliklere sahip çocuklarla boş zamanları çeşitlendirmek isteyenler için Mdina’ya gitmeye değer. İşte en ilginç doğa bilimleri müzesi, Ulusal Doğa Tarihi Müzesi. Müzenin sergisi adanın bitki ve hayvan yaşamına ayrılmıştır. Sergilenen ürünler arasında doldurulmuş hayvanlar ve kuşlar ile kıyı sularında görülebilen egzotik balıkların kopyaları var. Ayrıca, müzede antik fosiller ve tarih öncesi hayvanların iskeletleri de dahil olmak üzere çok ilginç bir arkeolojik sergiler koleksiyonu tutuluyor.
  1. Yerel gece kulüplerini ve kumarhaneleri ziyaret etmek isteyen genç erkeklerin kendileri pasaportu olmalıdır. 18 yaşından küçük ziyaretçilerin bu tür işletmeleri eğlendirmelerine izin verilmez ve pasaportun mevcudiyeti … Açık
Kalkar’da, çocuklu turistlere hitap edecek başka bir ilginç müze var. Burası Esplora İnteraktif Bilim Merkezi. Bu bilim müzesindeki tüm sergiler interaktiftir. Çocuklara kendi başlarına bir dizi ilginç bilimsel test ve deney yapma fırsatı sunulacaktır. Bu müzeyi ziyaret ettikten sonra, sadece genç ziyaretçiler değil, ebeveynleri de çevreleyen dünya hakkında birçok yeni şey öğrenecekti.
Fort, The Grand Harbour, Valletta-Three Cities, Malta Doğa tutkunları da Malta’da sıkılmayacak. Kesinlikle Siggiewi beldesinde bulunan Malta Falconry Center’ı ziyaret etmelidirler. Bu şahinliğin merkezinde, dünyadaki en nadir yırtıcı kuşlara hayran olabilirsiniz. Merkez, pitoresk bir orman parkı alanında yer almaktadır. Her gün konuklar için ilginç sunumlar ve sergiler var. Merkezin ziyaretçilerinin bazı kuşları ellerinde tutmalarına bile izin verilir.
Malta Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Malta Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Malta Adası yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Splash and Fun' Bahar Ic-Caghaq, 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Playmobil FunPark' Ħal Far, 11.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Popeye Village' Mellieħa, 12.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Malta Adası ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Malta National Aquarium' , 6.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Malta’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

  Malta bir aile tatili için harika - temiz deniz, güvenli tatil köyleri, ılıman bir iklim tatilinizi keyifli hale getirecek. Adalarda, plajlar haricinde, çocuklar ve yetişkinler için çok büyük bir eğlence var: parklar ve su parkları, dinozorlarla parklar ve ilginç sergiler içeren büyüleyici müzeler. Büyük Malta ulusal akvaryumunda, su altı derinliklerinde yaşayan çeşitli insanlarla tanışma şansınız var. Hayvanat bahçesinde çeşitli hayvanlarla tanışık olmak küçük ziyaretçileri bekliyor. Birçok büyük otel, kendi küçük su parklarına sahiptir. Malta, çocuklar için daha rahat bir tatil yapan çok güvenli bir eyalettir. Aynı zamanda, kompakt boyut nedeniyle, ülke çapında araba ya da toplu taşıma araçlarıyla çok hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Malta’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

14.06.2024

Malta’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Malta Adası Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Malta Adası Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Malta Adası Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Malta Adası.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018