OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Malta Adası

Malta Adası Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

St Pauls Cathedral Mdina   1. Yerel gece kulüplerini ve kumarhaneleri ziyaret etmek isteyen genç erkeklerin kendileri pasaportu olmalıdır. 18 yaşından küçük ziyaretçilerin bu tür işletmeleri eğlendirmelerine izin verilmez ve pasaportun mevcudiyeti kulüp kabulü sorunlarından kaçınmaya yardımcı olacaktır.
2. Birçok restoranda ziyaretçiler kıyafet kurallarına uymalıdır. Bir restorana gitmek için resmi kıyafetler ve gece kıyafetleri giyilmelidir. Plaj kıyafeti giymiş ziyaretçilerin kumarhane ve restoranlara girmesine izin verilmez.
3. Dalgıçlar yerel merkezlerden birinde özel bir “C” kartı almalıdır. Kartlar tüm dalış merkezlerinde mevcuttur. Kart almak için özel sağlık sertifikaları olmalıdır.
4. Seyahat edenler arasında en çok aranan hediyelik eşyalar, dış mekan pazarlarında daha iyi satın alınması gereken kil, cam eşya ve seramik olarak kabul edilir. Aynı orijinal ve ilginç unutulmaz hediyelik eşyalar brassware olarak kabul edilir.
5. Yerel restoranlar ve kafeler hoş geldiniz ipuçları. Toplam sipariş toplamının% 10-15’i yeterli olacaktır. Servis ücreti nadiren toplam faturaya dahil edilir, bu yüzden lüks restoranlarda bile nakit ipuçları vermelisiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Malta’daki suç oranı oldukça düşüktür, bu nedenle akşam geç saatlerde güvenli ve kolay bir şekilde yola çıkılabilir. Aynı zamanda belirli güvenlik kurallarına uyulmalıdır: değerli eşyaları kendi başına tutmamalı ve çantaları gözetimsiz bırakmamalıdır.
7. Otobüs kenti sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar sürdürmektedir. Bu ulaşım aracı adanın herhangi bir yerine ulaşmak için mükemmel bir yoldur. Bir diğer popüler ulaşım taksi. Genellikle arabalarda sayaç yoktur, bu nedenle önceden bir seyahat maliyeti belirtilmelidir.
  Malta’da olan herkes burayı asla unutmayacak. Daha önce hiç ziyaret etmeyen insanlar her zaman oraya ulaşmaya çalışacaklar. Malta, güzelliği ve zarafeti ile ziyaretçileri geleneksel olarak şaşırtan harika bir ülke … Açık
8. Ada üzerinden optimum ulaşım yollarından biri, çok sayıda kiralama merkezinden birinde kiralanabilen özel bir araç olarak kabul edilir. Araç kiralamak için sadece ehliyet gereklidir. 25 ila 70 yaş arası sürücüler araç kiralayabilir.
9. Sokak çağrı kutuları en karlı uluslararası telefon ücretlerini sunar. Uluslararası aramalarda en yüksek tarifeler otellerde sunulmaktadır. Sokak çağrı kutuları, farklı mağazalarda ve otellerde satılan özel plastik kartları kabul eder.
Malta Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Malta’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Malta'daki Megalit Tapınaklar

From the series “Dünyanın Ayakta Kalmış En Yaşlı Anıtları”
Toplamda, adada yirmi'den fazla antik tapınak keşfedildi; bunların arasında sadece yedi günümüze kadar mucizeden korunmaktaydı. Hagar Qim, Ġgantija, Tarxien ve Mnajdra olmak üzere dört tapınağa özellikle ilgi duyulmaktadır. En eski tapınak Ġgantija ve en büyük - Hagar Qim. Mnajdra alışılmadık konumu ve yönelimi ile karakterizedir. 5000 yıldan daha uzun bir süre önce bu tapınak Feng Shui kurallarına göre inşa edilmiştir. … Devamını oku

Malta Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Malta: Seyahat Tavsiyeleri

10. 4 ya da 5 yıldızla Malta'daki otellerde, kıyafet kuralını izlemek alışılageldikçe; akşam saatlerinde spor ya da plaj kıyafeti uygun olmayacaktır. Havluyu değiştirmek için banyoların altına bırakmanız gerekiyor.
11. İpucu boyutu tasarıya dahil değildir; kredi kartı ile ödeme yaparken bile ek olarak terk edilmeleri bekleniyor.
12. Malta havaalanındaki Duty Free mağazası Avrupa'daki en büyük mağazalardan biridir ve ülkeden ayrılış sırasında kesinlikle görülmeye değer yerlerdir.
13. Malta'nın en egzotik yemeklerinden biri, ahtapot mürekkebi soslu makarna. Yerel lokantalardaki bölümler çok büyüktür ve 3-4 kişiden oluşan bir şirket için bir tabak sipariş edebilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Malta’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

14.06.2024

Malta Adası Fotoğrafları

Malta Adası haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Malta Adası Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Malta Adası Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Malta’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018