OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Liepāja

Liepāja Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Sadece hafta içi 9: 00-16: 00 saatleri arasında faaliyet gösteren bankalarda para takası yapılması önerilir. Özel ofislerdeki döviz kuru daha az uygun olabilir ve özel kişilerin hizmetleri terk edilmelidir.
2. Müzelerin ve diğer kültürel kurumların açılış saatleri, mevsime bağlı olarak değişebileceklerinden önceden belirtilmelidir. Turist ofisinde tam tarifeleri görebilir ve kültürel etkinlikler için bilet satın alabilirsiniz.
3. Şehirde farklı kategorilerde restoranlar var. Burada oldukça erken bir akşam yemeği yemek yaygındır. Bu nedenle, tüm yerel restoranlar akşam 6: 00’dan sonra akşam yemeği servisi yapmıyor. Parasal bir ödül bıraktığınızdan emin olun; emrin% 10’luk bir ipucu yeterli olacaktır. Lüks restoranlarda servis ücreti genellikle toplam puana dahil edilir.
4. Mağazalar sabah 8: 00-8: 30 arasında erken açılır ve akşam 6: 00-7: 00 arasında ziyaretçilere hizmet eder. Marketler 24 saat çalışabilir; bazı ticari pavyonlar pazar günleri kapalıdır.
5. Diğer şehirlere ve ülkelere çağrı yapmanın en karlı yolu, özel plastik kartlar kabul eden sokak telefonudur. Kartlar gazete bayilerinde, bazı dükkanlarda ve postanelerde satılmaktadır; maliyet olarak değişebilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Toplu taşıma, bölge genelinde serbestçe hareket edebilen bir otobüsler ve tramvay otobüsleri ağında temsil edilmektedir. Komşu kasabalara otobüs servisi yeterince iyidir. Toplu taşıma ödemesi çıkışta yapılır; Bunu yapan bir kabinde bir busman var.
7. Taksi kullanmayı bekleyen yolcuların gece tarifesinin sabah 10: 00’dan sabah 5: 00’e kadar kullanıldığını göz önünde bulundurmaları gerekir. Genellikle günlük oranın iki katıdır. Telefonla taksi çağırmak veya özel otoparka binmek daha iyidir.
  Liepaja’nın asıl gururu halk gelenekleridir. Şehir sakinleri, birçoğu yüzlerce yıldır değişmeyen kültürel gelenekleri beslemektedir. Şehir birçok ilginç ulusal kutlamaya ev sahipliği yapıyor. Renkli kostümler, … Açık
8. Birçok otel odaya yiyecek getirmeyi yasaklamaktadır. İhlaller için para cezaları alınır. Yerleşmeden önce, otelin tüm ayrıntılarını ve kurallarını kesinlikle açıklığa kavuşturmalısınız.
9. Şebeke gerilimi 220 V’dur, açmadan önce uyumluluğu kontrol edin ve gerekli elektrik adaptörlerini stoklayın.
Liepāja - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Liepāja ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Letonya: Seyahat Tavsiyeleri

  1. Riga'da seyahat etmenin en ucuz yolu toplu taşıma araçlarıdır. Tramvay, troleybüs, otobüs ve paylaşılan taksileri içerir. Ulaşım 05: 30-11: 30 saatleri arasında çalışır. Bagaj ücreti ödemeniz gerekecek. Letonya'da, en popüler ulaşım yollarından biri bisiklet.
2. Bir kiralık ofise araba kiralamak için uluslararası ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir. Bir gün için araba kiralama 35 Euro'dur.
3. Jurmala'ya kendi veya kiralık araba ile giriş maliyeti 1 euro'dur. Sadece paralar kabul edilir.
4. Kürk, avlanma, kültür veya sanat objeleri, Orman Bakanlığı ve Devlet İdaresi'nden kültür anıtı korumasında izinsiz olarak Letonya'dan ihraç edilemez. …
OrangeSmile araç kiralama Liepāja’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

15.06.2024

Liepāja Fotoğrafları

Liepāja haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Liepāja Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Liepāja Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Liepāja’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018