OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Liepāja

Liepāja’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Liepaja   Liepaja gürültülü eğlence merkezlerinde zengin değildir. Aksine, sessiz yürüyüşler ve doğal atraksiyonlar için şehri ziyaret etmek ilginç olurdu. Çok sayıda yapay höyük ve dalgakıran, kentin askeri geçmişini hatırlatıyor, ki bu da çalışmaları çok heyecan verici olabilir. Gezinti boyunca yürürken, 2.000 metreden fazla uzanan, kentin en büyüğü olan ünlü Kuzey Dalgakıran’ı görebilirsiniz. İnşa etmesi neredeyse iki yıl aldı. Zamanla orijinal önemini tamamen kaybetti ve hem sakinlerin hem de turistlerin en gözde yürüyüş yerlerinden biri oldu. Bu alan limanın harika panoramik manzarasını sunmaktadır.
  Liepaja’daki en popüler restoranlardan biri, şehrin kalbinde, kalabalık ve kalabalık caddelere yakın bir konumdadır. Barons Bumbier’in ulusal yemekler sunan restoranından bahsediyoruz. Sıcak aylarda, masaları … Açık
Liepaja’daki en güzel yerlerden biri, Letonya’nın en büyük parkı olan büyüleyici sahil Jurmalas parklarıdır. Yılın herhangi bir zamanında dolaşmak ilginç olurdu. Park sahile yakın bir konumdadır ve şık peyzaj tasarımı ile ayırt edilir. İnce ağaç sıraları, nadir süs bitkileri, ılık mevsimde parka süsleyen banklar ve yemyeşil çiçek yataklarıyla rahat dinlenme alanları - park kesinlikle yerel halkın gözde mekanları arasında.
İnsanlar buraya yürüyüşe çıkıp doğal güzelliklerin tadını çıkarmak, ağaçların gölgesinde bir bankta oturup kitap okumak ya da aile pikniği yapmak için gelirler. Ünlü park, pek çok popüler festival için kalıcı bir mekandır. Müzisyenler ve sanatçılar genellikle yaz aylarında burada sahne alır. Bu pitoresk park, 1902 yılında kurulmuş, tarihidir. Yüzyıldan fazla bir süredir toplanan nadir bitkilerin toplanması çok değerlidir, bu nedenle genellikle parkta bilgi verici turlar düzenler. Parkın önemli bir bölümü çocuk oyun alanları ve spor alanları için ayrılmıştır. Sıcak kafeler yaz aylarında burada açıktır. Parkta bulunabilecek en sıra dışı eğlencelerden biri de demiryoludur. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Liepaja’nın asıl gururu halk gelenekleridir. Şehir sakinleri, birçoğu yüzlerce yıldır değişmeyen kültürel gelenekleri beslemektedir. Şehir birçok ilginç ulusal kutlamaya ev sahipliği yapıyor. Renkli kostümler, … Açık
Kentin en çok ziyaret edilen eğlence merkezlerinden biri aileler için ideal olan LOC. Bu merkez, genellikle yerel takımlar arasındaki hokey yarışmalarına ev sahipliği yapan büyük bir buz pateni pistine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca ziyaretçilerine yıl boyunca açık olan kapalı havuzları da sunmaktadır. Merkezin önemli bir kısmı, masaj ve güzellik salonları içeren bir spa ile doludur. Birçok müşteri bütün gününü spor yapmak ve dinlendirici aktivitelerle geçirmek için harcar.
Ülkedeki türünün ilk merkezlerinden biri olan Blue Shock Race, hızlı sürüş hayranları için olmazsa olmazlardan. Burada, 320 metrelik mükemmel bir pistte elektrikli kartlara binebilirsiniz. Go-karting ile hiç ilgilenmemiş olanlar bile, merkezi ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır. Deneyimli eğitmen kadrosu sayesinde eğlence, yeni başlayanlar için bile unutulmaz olmaya söz veriyor. Yerel halkın genellikle aile kutlamaları düzenlediği küçük bir kafesi var.
  Ana meydan Rožu laukums’u ziyaret ederek şehri keşfetmeye başlayın. 18. yüzyılda, orada büyük bir pazar var; 1910’da taşınmış ve tarihi meydan yenilenmiştir. Etrafına geniş bir bahçe döşenmişti. … Açık
ZINOO, özellikle küçük çocukları olan ebeveynler tarafından ziyaret edilen çok popüler bir eğlence merkezidir. Çocuklar, her biri belirli bir modern bilim alanına ayrılmış tematik odaları ve mekanları ziyaret etmeye davet edilir. Çocuklar büyüleyici deneyleri kendi başlarına yapabilir, ortak fiziksel ve kimyasal süreçleri gözlemleyebilir ve etkileşimli oyunlara katılabilirler. Eğlence kompleksinin temel amacı, bilimi en açık ve anlaşılır şekilde göstermek. Her gün burada farklı yaşlardaki çocuklar için programlar düzenlenmektedir.
Liepaja Olağandışı eğlence yarası hayranları, muhtemelen kentin ana tarihi sembollerinden biri olan Karosta Hapishanesi’ne ilgi duyuyor. Şimdi cezaevi turlara açık ve eski binanın bir kısmı orijinal kaçış odalarının bulunduğu bir eğlence merkezine dönüştürüldü. Özellikle yerel gençler arasında popülerdirler. Burada herkes bir mahkum gibi hissedebilir ve otantik bir hapishane hücresinden bir çıkış yolu bulmaya çalışabilir.
  1. Sadece hafta içi 9: 00-16: 00 saatleri arasında faaliyet gösteren bankalarda para takası yapılması önerilir. Özel ofislerdeki döviz kuru daha az uygun olabilir ve özel kişilerin hizmetleri terk edilmelidir. 2. … Açık
Liepaja’da gece hayatı seçenekleri de oldukça değerlidir. Red Sun Buffet gençler arasında popülerdir. Bu kulüp sahile yakın konumdadır ve kışkırtıcı yaz partileriyle ünlüdür. Müzik ve eğlence programının yanı sıra ziyaretçilere çok çeşitli içkiler ve mükemmel bir menü sunulur. Şehirdeki en prestijli olanlardan biri Fontaine Palace Club. Kulüp muhteşem bir modern tasarıma, modern müzik hayranlarına ve egzotik kokteyllere sahiptir.
Liepāja - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Liepāja ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Liepāja çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Pape' , 37 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Embūte' , 48.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Salantu regioninis parkas' , 57.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Pinku ezers' , 67.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Zemaitijos nacionalinis parkas' , 74.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Letonya’da İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Letonyalılar iyi şarkıcılar. Onların halk şarkıları uzun zamandır eşsiz müzikal meditasyonlara dönüştü. 1873'ten beri kutlanan Şarkı ve Dans Festivali tüm dünyada ünlüdür. Normalde her beş yılda bir yapılır. Turistler, haziran ayında Riga'da gerçekleşecek olan Uluslararası Organ Müzik Festivali'ni ziyaret etmek isteyeceklerdi. Sigulda Opera Müzik Festivali yaz ortasında düzenleniyor. Uluslararası Folklor Festivali 'Baltica, her üç yılda bir başkentte düzenleniyor. Baltık ülkelerinde yaşayan halkların gelenekleri ve kültürüne adanmıştır. Balıkçılar Günü, yaz aylarının ortasındaki Letonya kasabalarında yıllardır kutlanmaktadır. Kutlama sırasında, Letonyalılar ve ülkenin konukları deniz ürünleri ve deniz balıkları yiyor, Neptün'ü onurlandırıyor, dans ediyor, şarkı söylüyorlar ve her şekilde eğleniyorlar ... Go Blonde Festival, yaz başında Riga'da düzenleniyor. pembe kıyafetler, cep köpekleri alıp şehir sokaklarında yürüyüşe çıkacak ve festival hayır kurumları için fon toplayacak. …
OrangeSmile araç kiralama Liepāja’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

15.06.2024

Göz Alıcı Liepāja Fotoğraf Galerisi

Liepāja haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Liepāja’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Liepāja’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Liepāja’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Liepāja’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018