OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
La Paz

La Paz’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

La Paz   La Paz, en deneyimli müşterileri bile şaşırtabilir. Eşsiz bir cazibe, semt pazarı Mercado de las Brujas’tır. Bu pazarda benzersiz büyülü aksesuarlar satıyorlar, burada inanılmaz miktarda egzotik ürün bulabilirsiniz. Size eski geleneğe göre yeni bir evin temelleri altında gömülü kurutulmuş koka yaprakları ve hatta kurutulmuş lama fetüsleri sunulacak. Kötü ruhları uzaklaştırmak için çok ilginç muska ve tılsımlar da bulabilirsiniz.
  La Paz, aktif rekreasyon hayranları için ideal bir tesis olarak kabul edilir. Burada çocuklu gezginler de sıkılmayacak. Ülkenin en iyilerinden biri olarak kabul edilen Zoologico Belediyesi Vesty Pacos de La Paz’ı mutlaka … Açık
Başkentin en popüler ve ilginç mağazalarını barındıran Linares Caddesi, kentin ana meydanının yakınında başlıyor. Düzinelerce renkli dükkan ve tezgah arasında, güzel el yapımı deri ürünler, orijinal gümüş takılar, doğal alpaka yünden yapılmış örgü aksesuarlar, ilginç anahtarlıklar ve muskalar ve uygun kalitede ucuz tekstiller bulabilirsiniz. Aynı sokakta ulusal müzik aletleri satan bir dükkan ve çeşitli el sanatları dükkanları bulunur.
La Paz oldukça geniş ve kalabalık bir şehir olmasına rağmen, sadece birkaç süpermarketi var. Ketal Hipermercado en iyilerden biri olarak kabul edilir, müşterilere geniş bir ürün yelpazesi ve ucuz alkol sunar. Yiyeceklerin yanı sıra, süpermarkette çeşitli ev eşyaları da satılmaktadır. İlginç bir bölüm çocuk oyuncakları üzerine odaklanmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  La Paz, gastronomik turistler arasında çok popüler bir yer. Şehirde çeşitli seviyelerde restoranlar ve kafeler bulunurken, en popüler yerel yemeklerden bazılarının sıradan sokak gıda tezgahlarında tadını … Açık
Illampu aktif turistler için en ilginç caddelerden biri olacak. Turistik donanıma sahip her türlü dükkan burada yoğunlaşmaktadır. Kelimenin tam anlamıyla uzun yürüyüşler ve termal iç çamaşırı için rahat ayakkabılardan çadırlara ve uyku tulumlarına kadar her şeyi satın alabilirsiniz. Fiyatlar açısından en cazip mağazalardan biri The North Face. Bununla birlikte, burada alışveriş yaparken, satın alacağınız giysilerin kalitesine özellikle dikkat edin. Bu caddedeki bazı dükkanlar, tanınmış markaların logoları ile müşterileri çekiyor, ancak bunun yerine çoğunlukla sahte ürünler satıyor.
Bolivia, La Paz Kasabadaki en popüler hediyelik eşya dükkanlarından biri Artesania Sorata. Sahibi Diana, müşterilerine ilginç aksesuarlar ve el yapımı hediyelik eşya sunmaktan memnuniyet duyar. Bu mağazada çocuklar için harika el yapımı oyuncaklar satın alabilirsiniz ve bayanlar güzel eldivenleri ve eşarpları seveceklerdir. Daha pratik hediyeler tercih edenler geniş bir yastık ve battaniye yelpazesi sunacaklar.
  La Paz, Bolivya’nın kültürel merkezi olarak kabul edilmiyor. Şehir birçok ilginç gelenek ve görenekle karakterizedir. La Paz, modern eğilimleri takip eden ancak yine de tarihi gelenek ve alışkanlıklarına saygı … Açık
Geziden yeni kıyafetler ve aksesuarlar getirmek isteyenler, ana meydanın çok yakınında olmayan Linares caddesinde bulunan Unique mağazasını ziyaret etmelidir. Bu mağaza sadece yüksek kaliteli yerel ürünler satıyor, özellikle turistlerin ilgisini çeken doğal yün, orijinal şapkalar, rahat gündelik kıyafetler. Müşterilere uygun ayakkabı seçimi ve ulusal tarzdaki çeşitli aksesuarlar sunulur.
The Legislative Palace, La Paz Çok uzun zaman önce, kentin en büyük alışveriş merkezi olan Megacenter’ın açılması La Paz’da gerçekleşti. Çeşitli moda mağazalarına, ev aletleri ve aksesuarlara sahip ticari pavyonların yanı sıra popüler hediyelik eşyalara ev sahipliği yapmaktadır. Bu alışveriş merkezine pek çok ucuz kafe ve başkentin en gelişmiş sinemalarından biri çok ilgi çekiyor.
  La Paz, çeşitli ilginç tarihi bina ve müzelere sahip olan tur hayranlarını memnun edecektir. Ana kent meydanında, kentin en güzel mimari anıtı olan, Katedral Bazilikası Menor de Nuestra Senora de la Paz’ı … Açık
Yüksek kaliteli yün ürünleri için ComArt Tukuypaj’a gidin. Bu özel mağaza, yetenekli kadınların yünü ipliğe dönüştürdüğü ve daha sonra karmaşık aletlerin yardımıyla güzel eşarplara ördüğü bir atölyeyle birleştirilmiştir. Kesinlikle herkes zanaatkâr kadınların çalışmalarını gözlemleyebilir. Hazır ürünlerin yanı sıra bu mağazada mükemmel iplikler satın alabilirsiniz. Lüks eşarplara ek olarak, renkli cüzdan ve cüzdanlar gibi sevimli küçük aksesuarlar da satarlar. Bu tekstil merkezi aynı zamanda ulusal tarzda yastıklar ve güzel şapkalar satıyor.
La Paz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

La Paz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama La Paz’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

23.04.2024

La Paz’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

La Paz Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm La Paz Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

La Paz için alışveriş tavsiyeleri. Bolivya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. La Paz’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018