OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Brasília

Brasília’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Palácio do Planalto   Brasilia, çeşitli birinci sınıf alışveriş merkezleriyle en zorlu tatilcileri bile tatmin edecek. Etkileyici bir Brasília Alışveriş kompleksi, müşterileri makul fiyatlarla çekmektedir. Burada her zaman kaliteli kıyafetler, çocuklar için kıyafetler, kozmetikler ve parfümler satın alabilirsiniz. Merkezin açılışı 1997 yılında gerçekleşti. Öncelikle yerel olarak üretilen ürünler ve makul fiyatlar müşterilere sunulmaktadır.
  Parklar ve doğa rezervleri zengin bir seçim nedeniyle Brasilia genellikle ’yeşil şehir’ denir. Gerçekten de, burada her adımda eşsiz doğal cazibe noktalarını görebilirsiniz. Şehir ekolojik turizmin hayranları … Açık
Popülerliğin doruk noktasında, küçük çevredeki kasaba sakinlerinin hafta sonları alışveriş yapmak için geldiği Conjunto Nacional alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş kompleksi şehrin en eski şehridir, açılması 1971 yılında yapılmıştır. Günümüzde, merkez sadece yerel olarak üretilen malları satan 300’den fazla mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Sadece olumsuz, ziyaretçilerin günlük akışıdır.
Patio Brasil, 350’den fazla uzman mağazanın yer aldığı bilinen bir ticaret kompleksidir. Burada, kıyafet ve aksesuarların bulunduğu geleneksel alışveriş pavyonlarının yanı sıra, oyuncak ve çocuk eşyalarına sahip büyük mağazalar ve büyük bir kitapçı bulunmaktadır. Sadece çeşitli dillerde kitaplar değil, güzel hediyelik eşyalar satıyorlar. Tam olarak, bir dizi restoran, yirmiden fazla. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Gezginlerin bankalarda para değişimi yapmaları önerilir. Döviz kuru genellikle çeşitli bankalarda aynı değildir, ancak fark genellikle hafiftir. Mümkünse, küçük para birimlerinde kağıt parası daha iyi … Açık
Seçkin markaların sevgilileri Iguatemi alışveriş kompleksine geliyor. Burberry, Missoni ve Louis Vuitton gibi dünyanın en ünlü markalarının mağazaları var. Yeni özel tasarım eşya ve aksesuarları, lüks parfümler ve kozmetik ürünleri aramak ilginç olacaktır. Dükkanların önemli bir kısmı kadınlara odaklanıyor. Onlar mükemmel bir güzellik salonu ve farklı sınıfların çeşitli restoranlar var.
Brasília Bütçe gezginler, başkentin eteklerinde bulunan Outlet Premium’u ziyaret etmelidir. Bir yıl boyunca ünlü markaların kaliteli kıyafetlerini% 80 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Alışveriş kompleksi, geniş bir model yelpazesi sayesinde çekici. Büyük boy sahipleri bile kolayca yeni güzel şeyler bulabilir. Burada birçok ilginç aksesuar satılıyor: çantalar, kemerler, cüzdanlar, şapkalar ve plaj aksesuarları.
  Brasilia’nın tasarım otelleri söz konusu olduğunda, Manhattan Plaza özel ilgiyi hak ediyor. Cephesi geniş cam panelli balkonlarla süslenmiş çok etkileyici ve modern bir binada yer almaktadır. Panoramik tabandan tavana … Açık
Brezilya’daki fuarlar modern alışveriş merkezlerinden daha az heyecan verici değil. TV Kulesi’nin yanında, en büyük ve en popüler Fair Feira da Torre’dir. Her gün sabah 8’den akşam 6’ya kadar çalışır. Orada yerel zanaatkarlar tarafından desteklenen el sanatları, resimler ve diğer sanat eserleri bulacaksınız. Fuarda, mücevherat, yüksek kaliteli kıyafetler ve yerel üretim ayakkabıları ile birkaç mükemmel tezgah bulunmaktadır. Gastronomik pavilyonlarda popüler ulusal yemekler ve alkolsüz içecekler satın alabilirsiniz.
Brasília FUNAI çok sıradışı bir fuar olarak kabul edilir. Mükemmel el yapımı ürünler sunar. Tropikal yağmur ormanlarında yaşayan Brezilya yerli halklarını desteklemek için tüm satışlardan elde edilen gelirlerin önemli bir kısmı gönderilmektedir. Burada sunulan makalelerin çoğu, bu kabilelerin temsilcileri tarafından üretilmektedir. Burada harika dokuma sepetler, ahşap oymalar ve el yapımı seramikler satın alabilirsiniz.
  Brasilia, ayrıcalıklı hizmetleri ile misafirlerini şaşırtmaya çalışan pek çok şık otele sahiptir. Kubitschek Plaza Hotel, en zorlu misafirler için hazırlanan 73 metrekarelik lüks süitler de dahil olmak üzere … Açık
Mercado Municipal de Brasília pazarı gastronomik alışveriş için mükemmel bir yerdir. En iyi meyve ve sebzelerin, deniz ürünlerinin ve çiftlik ürünlerinin sunulduğu çeşitli renkli alışveriş merkezleri ile hayran kalacaksınız.
Brasília - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Brasília ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Brezilya’da Alışveriş

Brezilya'dan bir hatıra olarak, birçok turist ev yapımı yeşil renkli alkollü içecek Caipirinha veya fermente şeker kamışı suyundan yapılan Brezilya ruhu olan Cachaça'yı getiriyor. Uzak ülkeden gelen geleneksel bir hediyelik eşya, dünyanın her yerinde ünlü hale gelen kahvesidir. Daha fazla öğütmek için kahve çekirdekleri satın almak tavsiye edilir. Brezilya'da kıymetli taşların çıkarıldığı birçok maden var. İyi kalitede mücevherler, dünyanın diğer ülkelerinden daha düşük fiyatlarla satın alınabilir. Brezilya'da futbol ulusal dinin durumuna yükseltildi. Bu sporla ilgili birçok spor giyim ve aksesuar bulabileceğinize şaşmamalı. Bazı mağazalar ziyaretçilere favori oyuncularının imzasını taşıyan topları sunar. …
OrangeSmile araç kiralama Brasília’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

14.06.2024

Brasília’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Brasília Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Brasília için alışveriş tavsiyeleri. Brezilya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Brasília’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018