OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nagano

Nagano Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Çoğu turist Nagano’yu kışın ve büyük dini bayramlarda ziyaret eder. Bu tür dönemler için otel odaları önceden rezerve edilmelidir.
2. Aktif turistler için en iyi seçenek, tren istasyonunun yakınında bulunan bir otel olacaktır. Birini seçerseniz, popüler turistik yerlerin ana kısmı yürüme mesafesinde olacaktır.
3. Şehirde birçok geleneksel ’ryokan’ oteli bulunmaktadır. Odaların tasarımı klasik otellerdekinden farklı olabilir. Bazı odalarda normal yatak yerine yerde sadece şilteler bulunmaktadır.
4. Şehir, çeşitli profillerde birçok restoran sunabilir. Bölgesel restoranlar, en cazip fiyatlarla ayırt edilir. Otellerin içinde ve çevresinde bulunan restoranlar en pahalıdır.
5. Aktif turistler Tokyo turu yapma olanağına sahip olacak. Nagano ve Tokyo demiryolu ile birbirine bağlıdır. Şehirler arasında yüksek hızlı trenler çalışıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Nagano, doğal güzellikleriyle ünlüdür. Pitoresk yerlerde gezi ve yürüyüş hayranları için şehri ziyaret etmek için en iyi mevsim ilkbahar veya yaz.
7. Yerel kayak merkezleri şehrin hemen yakınında bulunur ve birinci sınıf bir altyapıya sahiptir. Olimpiyatlardan kalan birçok spor tesisi iyi durumda tutulmaktadır.
  Nagano, Olimpiyatlardan bu yana bir kış sporları merkezi olarak biliniyor. Valilik ayrıca çeşitli doğal cazibe merkezleri ile ünlüdür. Deniz seviyesinden 850 metre yükseklikte bulunan Jigokudani Parkı, gezginler arasında … Açık
8. Yaz aylarında geziye çıkarken yanınıza sıcak tutan giysiler getirmeyi unutmayın. Dağlık bölgelerde ve hatta yaz aylarında klimaların tam güçle çalıştığı alışveriş merkezlerinde yürüyüş yapmak için faydalı olacaktır.
9. Nagano’daki popüler eğlence kaplıcalarda yüzmektir. Bazı geleneksel tarzdaki otellerin kendi kaynakları veya termal havuzları vardır.
10. Bazı termal merkezler ve kaplıcalarda tam gün bile kiralanabilen dinlenme odaları vardır. Oldukça uygun fiyatlılar, bu nedenle bazı turistler tasarruf etmek için bu konaklama seçeneğini tercih ediyor.
11. Sokaklarda, popüler yerel fast food satan birçok tezgah ve açık hava kafesi var. Bu tür yemekler ucuzdur ve güvenli bir şekilde sağlıklı ve kullanışlı olarak sınıflandırılabilir.
12. Düşük bütçeli turistlerin çoğu süpermarketlerde hazır yemekleri tercih etmektedir. Paketlenmiş yiyecekler de cazip bir şekilde fiyatlandırılır. Şeffaf bir kap, içeriğini detaylı bir şekilde görmenizi sağlar.
13. Yerel ödeme terminalleri nadiren Avrupa kartlarını kabul eder. Bu nedenle yolculuktan önce döviz bozdurmanız tavsiye edilir.
14. Japonya’nın diğer şehirlerinde olduğu gibi Nagano’da da bahşiş kabul edilmiyor. Bu oteller, restoranlar veya taksiler için geçerlidir.
15. Tapınakları ve bazı turistik yerleri ziyaret ederken, ayakkabı çıkarmak gelenekseldir. Önceden tüm kuralları netleştirmeye çalışın.
Nagano - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Nagano’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Madarao-Kogen'daki tuvalet

From the series “Aşırıya Kaçan Umumi Tuvaletler”
Ayak altındaki zeminde başka orijinal bir sanat unsuru var - boyalı kayaklar. Dolayısıyla, Klos'un ziyaretçisine dağın zirvesinde olduğu ve kayak her an çalışmaya başlayabilir gibi gözüküyor. Otel, kış sporlarının destekçileri tarafından olağanüstü ve yüksek talep görmüştür. Otel, inanılmaz güzel dağlık bölgede yer almaktadır. Güzel doğayla birlik burada tuvalette bile hissedilebilir. … Devamını oku

Matsumoto Kalesi

From the series “Su Üzerindeki Etkileyici Kaleler ve Saraylar”
Son birkaç yılda, kale boştu ve yıkım tehdidi altında. Sıradan turistler, kaleyi yıkımdan kurtarmışlardır. Tokyo'ya yakınlığı Matsumoto Sarayı'nı başkentin en çok ziyaret edilen mimari eserlerinden biri yapmıştır. Kalenin asıl karakteristiği mimarisi. Dışarıdan, bina beş katlı gibi görünüyor, aslında altı kat var, sonuncusu savunmaların arkasında gizli. … Devamını oku

Nagano ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Nagano’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

05.02.2023

Nagano Fotoğrafları

Nagano haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nagano Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Nagano Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Nagano’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018