OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Mumbai

Çocuklarla Mumbai Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Asiatic Society, Mumbai   Bombay, çocuklarla seyahat edenler için gerçek bir mücevher. Genç neslin ilgisini çekecek çok çeşitli eğlence siteleri ve şehir atraksiyonları sunmaktadır. Şehrin kendine ait mükemmel bir vahşi yaşam parkı var - Mumbai Hayvanat Bahçesi. Tesisleri oldukça kompakt olsa da, park ilginç dekorasyonlar ve çok çeşitli türlerle gurur duyuyor. Çoğunlukla, suaygırları, sevimli maymunlar ve asil geyikler gibi Hint ormanlarının tipik sakinlerini barındırır. Hatta ziyaretçileri bazı hayvanları besleme şansı bile bulacak. Özellikle çocuklu ziyaretçiler arasında popüler olan tesislerden biri de kuş barınağıdır.
  Mumbai’nin ana haysiyetlerinden biri, çok çeşitli restoran ve kafelerdir. Şehir konukları yedi yüzün üzerinde gastronomi işletmesini keşfedecek. Her biri konuklara benzersiz benzersiz bir menü sunar. Natural Ice … Açık
Gerçekten modern bir akvaryum deneyimi yaşamak isteyenler için Taraporewala Akvaryumu’nu ziyaret etmek bir zorunluluktur. Akvaryumun anlamlı ve çağdaş tesisleri, etkileyici derecede çeşitli sucul flora ve faunaya ev sahipliği yapmaktadır. Renkli balıklar, eşsiz kaplumbağa türleri ve deniz atlarının yanı sıra büyüleyici derecede güzel denizanalarını içerir. Çocuklar için akvaryumun kullanışlı ve modern tesisleri bu deneyimi unutulmaz kılıyor.
Dolphin Aquarium, ziyaretçilerine çarpıcı bir yunus gösterisi sunuyor. Alanı, büyük bir yunus akvaryumundan ve bir evcil hayvan hayvanat bahçesinden oluşan olağanüstü bir hayvanat bahçesi merkezidir. Temas alanındaki tüm hayvanlar tutulabilir ve sevilebilir. Çocuklar, küçük maymunları ve tavşanları beslemenin yanı sıra, yerel ormanlarda doğal olarak yaşayan bazı hayvanları görme şansı bulacaklar. Turun en önemli özelliği yunus gösterisidir. Ek bir ücret karşılığında yunuslarla yüzmek bile mümkün. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Mumbai’nin doğasını tanımlayan en kısa ve en kesin tanım “zıtlıklar şehri” dir. Zıtlık, şehir hayatının her alanında tam anlamıyla görülmektedir: mimarisi, yerel halkın yaşam tarzı, insanların öfkesi … Açık
Bombay’da bulunan dünyaca ünlü bir su parkı olan Water Kingdom, çarpıcı dekorasyonları ve çeşitli cazibe merkezleri ile ziyaretçilerini etkilemeye mahkumdur. Parkta dalgalı yapay bir plajın yanı sıra fıskiyeli çocuklar için bazı özel havuzlar var. Çocuklar, zorluk derecesine göre değişen birçok göz kamaştırıcı su kaydırağının yanı sıra güzel temalı heykellerin yanında fotoğraf çekmenin de keyfine varacaklar. Yetişkin ziyaretçileri için Water Kingdom su parkında şelalelerle donatılmış bazı mükemmel havuzlar bulunmaktadır.
Asiatic Society, Mumbai EsselWorld, Bombay’daki tüm cazibe parkları arasında kesinlikle öne çıkıyor. Bu büyüleyici, son teknoloji park düzinelerce farklı cazibe merkezi sunuyor. Aşırı cazibe merkezlerinden bazıları dünya çapında ünlüdür. Heyecan arayanlar, düz sürüşleri ve sofistike hız trenlerini kesinlikle sevecekler. Genç konuklar için, eğlence parkında özel oyun alanları ve atlıkarıncalar ile bazı mükemmel kafeler yer almaktadır.
  Mumbai, zengin tarihi ve kültürel mirasa sahip bir şehirdir. Bu turistik yerin simge yapıları ve turistik yerleri tüm gezginler için büyük ilgi uyandıracak. Şehrin en güzel mimari simgelerinden biri Victoria Terminus tren … Açık
Şehrin en sıra dışı eğlence alanlarından biri, tüm yıl boyunca kışın eğlenceli aktiviteler sunan Kar Dünyası. Konuklarının kar kızağı yapabileceği, kartopu savaşı yapabileceği ve bir buz mağarasında fotoğraf çekebileceği inanılmaz güzel bir kar köyü. Çocuklar buz kaydıraklarının ve oyun alanlarının keyfine varacaklar. Gerekli tüm kıyafet ve spor malzemeleri doğrudan merkezden kiralanabilir.
Asiatic Society, Mumbai Ailesiyle bir akşam geçirmek için heyecan verici bir yer arayanlar, Yazoo Park’ı ziyaret etmelidir. Karanlıklaştıkça park muhteşem bir aydınlatma ile aydınlanıyor. Bu park aynı zamanda çok sayıda göz kamaştırıcı atlıkarınca ve ilgi çekici yerin yanı sıra heyecan verici bir dönme dolap sunmalıdır.
Mumbai - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Mumbai ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Mumbai yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'G M Amusement and Leisure' Mangalore, 13.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Essel World' Mumbai, 28.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Tikuji-ni-wadi' Thane, 32.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dolphin water park' Maharashtra, 41.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Adlabs Imagica Entertainment Theme Park' Maharashtra, 53.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Mumbai çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Water Kingdom' Gorai, Mumbai, 28.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Tikuji-Ni-Wadi' Thane, Maharashtra, 32.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquamagica' Adlabs Imagica, Khopoli, 52.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Wet N Joy Water Park' Lonavala, 76.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Sentosa' Pune, 101.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Hindistan’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Lonavala'daki 'Della Macera Parkı' hem çocuklar hem de yetişkinler için bazı eğlencelere sahiptir: paintball, sling, yay ve tüfek atışı ve bilardo. Ayrıca atlar ve ineklerle sohbet edebilir, motosiklet sürebilir, şişme bir topla nehirden aşağı inebilir, rodeo, kriket ve daha pek çok şeyi deneyebilirsiniz. Burada bir kafe, birkaç bar ve bir vejetaryen restoranı var. Haydarabad'da bulunan “Ramoji Film City” sadece filmlerin çekildiği bir stüdyo değil, aynı zamanda tüm süreci görebileceğiniz bir yer. Burada da pek çok ilgi çekici yer var, örneğin paintball oynayabilir ve kuş parkını, Kelebek Parkı'nı ve bir Japon parkını ziyaret edebilirsiniz. 'Kingdom of Dreams', Delhi'de yer almaktadır. İçinde müzikallerin sahnelendiği bir tiyatrosu var. Parkta eğlence ve kültürel zenginleşme için gerekli her şeyin bulunduğu bir alan bulabilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Mumbai’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Mumbai’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Mumbai Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Mumbai Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Mumbai Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Mumbai.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018