OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Karaçi

Çocuklarla Karaçi Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Kemari Boat Basin @ Karachi   Karaçi’de çocuklarla dinlenmek için uygun bir yer arayışında, Dreamworld eğlence merkezi dikkat etmeye değer. Düzenli bir bitişik bölge ile deniz kıyısında büyük bir modern kompleks. Bu merkezde yapay dalgaların bulunduğu büyük bir havuzun yanı sıra, farklı yaşlardaki çocuklar için ilgi çekici yerlerin bulunduğu çeşitli kapalı pavyonların bulunduğu ziyaretçiler için bir su parkı bulunmaktadır. Bu eğlence merkezi, en büyük otellerden birinin bölgesinde bulunmaktadır. Mükemmel donanımlı ve çok rahat.
  1. Pakistan turistler için oldukça tehlikeli bir ülke olarak kabul edilir ve dengesiz bir siyasi iklim ancak bu duruma katkıda bulunur. Karaçi potansiyel olarak güvenli olmayan bölgelerden biridir, bu nedenle bu şehri ziyaret … Açık
Sıcak bir günde, Sindbad Eğlence Parkı eğlence merkezine tatile gidebilirsiniz. Şehirde bir 3D sinemanın açıldığı ilk merkezlerden biriydi. Şimdi, modern sinemanın yanı sıra, ziyaretçiler için ilgi çekici yerler ve kafeler içeren çeşitli oyun salonları bulunmaktadır. Karaçi’de sıcak bir günün sıcağında zaman geçirebileceğiniz, bundan daha iyi bir yer bulmak zor olacak.
Temiz havada dinlenmeyi tercih edenler için lunapark Chunky Monkey’e gitmeye değer. Bu parkın güvenli bir şekilde şehirdeki en renkli ve modern şehirlerden biri olduğu söylenebilir. Özellikle küçük çocuklu ziyaretçiler için birçok yönden hedefleniyor. Atlıkarınca ve su kaydırağı seçimi burada çok büyük. İlgi çekici yerlerden biri - mancınık - özellikle doğa sporlarının hayranları için tasarlanmıştır. Çocuklar bir mini trene binme ve diğer orijinal turistik yerleri deneme fırsatına sahip olacaklar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dolmen Mall Clifton, Karaçi’deki en popüler alışveriş merkezidir. Göz alıcı bir tasarıma sahip ve her zevke ve bütçeye uygun çeşitli ürünler sunuyor. Ulusal tarzda şık kıyafetler satan Avrupa tarzı … Açık
Tüm gün rahatça dinlenebileceğiniz renkli su parkı Great Fiesta, ilgi çekici özelliklerine de sahiptir. Bu dış mekan su parkı birçok canlı bitki ile dekore edilmiştir. Her yerde yetişen ince avuç içi ve egzotik çiçekler vardır. Su parkındaki merkezi yer, birkaç renkli su kaydırağı içeren büyük bir yüzme havuzunun içindedir. Çocuklar ilgi çekici yerlerde eğlenirken, yetişkinler özel donanımlı teraslarda güneşlenebilme şansına sahip olacaklar.
Jehangir Kothari Parade Doğa ve hayvan meraklılarının hayranları kesinlikle Karaçi Hayvanat Bahçesi’ne bakmalı. Bu hayvanat bahçesi şehir merkezine yakın ve pitoresk bir bahçede açıldı. Bu hayvanat bahçesinde yapay göllerin bulunduğu kaplan, aslan, muhteşem tavus kuşu ve su kuşlarını görebilirsiniz. Hayvanat bahçesine gençleri bekleyen pek çok hoş sürpriz var. Minyatür maymunları besleyebilecek ve hatta papağanları ellerinde tutabilecekler. Hayvanat bahçesinin bulunduğu geniş bahçenin topraklarında, her zaman çocuklar için birçok cazibe merkezi bulunmaktadır.
  Karaçi, Pakistan’ın ünlü bir sanayi ve deniz limanı olan Arap sahilindeki en büyük şehirdir. Bu bölge için olağan olan kurak iklime rağmen, buradaki koşullar oldukça rahat. Mayıs ve Haziran ayları en sıcak … Açık
Şehirde, hayranlarını doğaya hayran bırakacak çok güzel parklar var. En güzellerinden biri Hilal Park. Çeşitli peyzaj dekorasyonlarıyla dikkat çekiyor. Parkta birçok güzel çiçek tarhı ve kompozisyonu ve ağaçların gölgesinde kurulu rahat banklar var. Küçük çocuklarla bile burada yürümek güzel olacak. Parkta çok güzel fotoğraflar yapabilirsiniz.
Colorful Mosque Başka bir hoş sürpriz - Safari Park, doğanın ve açık hava rekreasyonunun hayranlarını bekliyor. Bu safari parkında ziyaretçilere vahşi dünyanın tipik sakinleriyle tanışmak için bir fırsat sunulmaktadır. Filleri besleyebilecek, geniş bir kuş kafesinde yaşayan kaplanları görebilecek ve gölde yaşayan kuşları besleyebilecekler. Safari parkı bir tepenin üzerinde yer almaktadır, bu nedenle ziyaretçilerinin çoğu için en sevilen eğlence bir teleferik yolculuğudur. Tatil için güzel bir ek de parkta çocuklar için oyun alanı varlığı olacaktır.
Karaçi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Karaçi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Karaçi yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Jabees Funland' Karachi, 3.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Sindbad Wonderland Amusement Park Gulshan e Iqbal' Karachi, 7.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Aladdin Amusement Park' Karachi, 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bagh Ibne Qasim' Karachi, 9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dreamworld Resort' Karachi, 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Karaçi ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Clifton Fish Aquarium' Karachi, 9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Karaçi’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Karaçi’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Karaçi Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Karaçi Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Karaçi Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Karaçi.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018