OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Medellín

Medellin’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Colombia, Medellin   Medellin’de birkaç mükemmel alışveriş merkezi var. El Tesoro Parque Comercial, şehrin en işlek caddelerinden birinde yer almaktadır. Egzotik bir bahçede yer almaktadır. Bina bol yeşilliklerle çevrilidir. İçerideki alışveriş merkezini de pek çok bitki süslüyor. Alışveriş için beklentiler burada gayet iyi. AVM içerisinde onlarca bay ve bayan giyim mağazası bulunuyor. Burada ayrıca çocuklar için ev eşyaları ve aksesuarların bulunduğu pavyonlar da bulunuyor. Birkaç büyük kozmetik mağazası da burada açık. Alışveriş merkezindeki cazibe merkezleri ve eğlence seçenekleri de harika.
  1. Medellin şehrini ilk kez ziyaret eden turistlerin, sadece şehir rehberi eşliğinde topraklarını keşfetmeleri şiddetle tavsiye edilir. Yalnız keşif için sadece merkezi sokaklar güvenlidir, bu arada uzak bölgeler bir … Açık
Centro Comercial Santafe alışveriş merkezinde yeni kıyafet ve aksesuar aramaya devam edebilirsiniz. Ayrıca muhteşem tasarımı ve çeşitli tasarım enstalasyonları ile sizi şaşırtacak. Alışveriş merkezinde orta sınıf mağazalar hakimdir. Burada büyük bir Zara alışveriş pavyonu, bir Adidas marka mağazası ve popüler bir Tico giyim mağazası var. Çocuklar için ilgi çekici yerler ve oyun alanları her zaman birinci katta bulunur. Alışveriş merkezinde ayrıca birçok restoran ve kafe bulunmaktadır.
Centro Comercial Oviedo alışveriş merkezi, sakin bir ortamda alışveriş yapmayı seven ziyaretçileri kendine çekiyor. Burada ayrıca popüler Avrupa markalarının birçok mağazası var. Burada sadece güzel modern giysiler ve ayakkabılar değil, aynı zamanda kozmetik, mücevher ve tasarımcı kostüm takıları da satın alabilirsiniz. Bu alışveriş merkezi, çok sayıda inanılmaz peyzaj dekorasyonu ile turistleri cezbetmektedir. Burada harika fotoğraflar çekebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Medellin Kolombiya’nın en büyük ikinci şehridir. Uzun zaman önce burası, şehrin güzelliğinin tadını sonuna kadar çıkarmaya hazır gezginler arasında çok popüler oldu. Şehir, modern bir insan için çok renkli … Açık
Centro Comercial Sandiego da ilgiyi hak ediyor. Küçük bir alışveriş merkezidir. Ancak, bir aile tatili için de çok ilginç ve keyifli. Birinci katta geniş bir yemek alanı bulunmaktadır. Üst katlarda çeşitli tarzlarda giyim ve ayakkabı mağazaları yer almaktadır. Adrissa giyim mağazası kadınların ilgisini çekecek. Burada yeni lüks elbiseler satın alabilecekler. Burada her zaman çocuklu birçok ziyaretçi vardır. Alışveriş merkezinde çocuklar için güzel oyun alanları bulunmaktadır.
Bird sculpture by the famous Colombian artist Fernando Botero - Boat Quay Küçük mağazalara da dikkat etmelisiniz. Makeno Tienda pavyonu, özel tasarımcı kıyafetlerinin hayranlarının ilgisini çekecek. Kadınlara odaklıdır. Burada ulusal tarzda şık kıyafetler ve şapkalar, orijinal çanta ve cüzdanlar ve harika el yapımı takılar seçebilecekler. Mağazada sıra dışı hediyelik eşyalar da bulabilirsiniz. Burada yerel ustalardan seramik ürünler, defterler ve ev dekorasyonu satılıyor.
  Medelin, aktif aile eğlencesi için inanılmaz bir yerdir. Şehirde her fanteziye uygun çok sayıda eğlence merkezi var. Parque de Las Aguas, su eğlenceleri meraklıları arasında her zaman popülerdir. Bu son derece pitoresk … Açık
Artesanias Caballo de Troya mağazası, müşterilerine inanılmaz derecede güzel hediyelik eşyalar sunuyor. Ziyaretçileri yerel ustalardan şık hasır aksesuarları seçebilir. Dekoratif vazolar ve şapkalar özellikle ziyaretçiler arasında popülerdir. İlginç el boyaması kil ve porselen el sanatları, boyalı tabaklar, renkli hamaklar ve el yapımı ahşap el sanatları burada satılmaktadır. Mağazada şehrin ve çevrenin en iyi zanaatkarları ürünlerini sunuyor.
Medellin... que chimba parce Modern sanat eserlerine kayıtsız kalmayan gezginler için Tienda Plazma galerisini ziyaret etmek ilginç olacak. Burada şık tablolar ve birçok ilginç el yapımı el işi satılmaktadır. Harika kartpostallar, fotoğraf çerçeveleri, defter ve kolajlar, elle dikilmiş oyuncaklar, dekoratif yastıklar buradan satın alabilirsiniz. Bu mağaza, en iyi özel hediyelik eşya yelpazesini sunar.
  Medellin, etnik yemekler sunan çeşitli restoranlarla gezginlerle buluşacak. Şehir, farklı trendlere sahip çok sayıda gastronomi kuruluşuna sahiptir. Carmen restoranı en popüler yerlerden biridir. Dekorasyonu ve atmosferi … Açık
Plaza Minorista’daki en ünlü ve en büyük pazarı aramalısınız. Tezgahlarından bazıları açık havada. Bir diğer kısmı ise kapalı köşkte yer almaktadır. Egzotik meyvelerden çilingirlere ve el işi ürünlere kadar hemen hemen her şeyi bu pazarda satın alabilirsiniz. Egzotik meyveli tüm tepsiler, yabancı turistlerin rahatlığı için açıklayıcı işaretlerle donatılmıştır. Birçok turist, popüler baharatları ve çeşitli gastronomik spesiyaliteleri satın almak için buraya gelir. Pazar, küçük restoranlarıyla da ziyaretçi çekiyor. Burada popüler ulusal yemekleri tadabilirsiniz.
Medellín - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Medellín ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Medellín’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Via Primavera' Medellín, 9.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Medellin’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

27.09.2022

Medellín’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Medellín Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Medellín Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Medellín için alışveriş tavsiyeleri. Kolombiya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Medellin’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018