OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Curaçao

Curaçao’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Ocean View at Westpoint   Curacao, konuklarına çeşitli ilginç uzmanlık dükkanları ile memnun edecek. Böylece, Serena’nın Sanat Fabrikası turistler arasında büyük popülerliğe sahiptir. Müşterilerine çok sevimli el yapımı figürinler sunuyor, kesinlikle bu mağazada sunulan tüm ürünler eşsiz ve elle üretiliyor. Burada hem küçük hem de geniş bir odanın geniş dekorasyonuna uygun oldukça büyük eşyalar satıyorlar. Sanat Fabrikası genellikle katılımcıların kendi başlarına unutulmaz hediyelik eşyalar yaratabilecekleri ilginç atölyelere ev sahipliği yapar.
  Curaçao’nun ana avantajı, kar beyazı kumları ve berrak suları olan pitoresk plajlarıdır. Adanın dış mekan ve plaj aktiviteleri için mükemmel koşulları vardır. Bununla birlikte, çocuklu gezginler buradaki tatili … Açık
Willemstad şehrinde, adanın başlıca cazibe merkezlerinden biri olan harika bir yüzen pazarı ziyaret edebilirsiniz. Pazar oldukça büyük, raflarında her zaman taze sebze ve meyveler, egzotik deniz ürünleri ve popüler yerel ürünler bulabilirsiniz. Zengin ucuz hediyelik eşyalar ile de ünlüdür - burada ilginç deniz el sanatları, oyma ahşap figürinler, el yapımı takılar ve hazır popüler yemekler satın alabilirsiniz.
En sık ziyaret edilen kuyumculardan biri Küçük İsviçre’dir. Müşterilerine çok çeşitli mücevherlerin yanı sıra lüks İsviçre saatleri sunmaktadır. Yüksek statüye rağmen, bu mağaza sadece zengin gezginleri çekmiyor. Ziyaretçilerine makul fiyatlarla çok çeşitli mallar ve çok çeşitli ucuz ve şık mücevherler sunulacak ve lüks bayanlar 300 dolardan ve daha fazlasından seyredecek. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel mutfaklar özgün ve özgündür ve Avrupa ile geniş ölçüde karşılaştırılır; Ancak, ulusal gelenekler Creole lezzetinden yoksun değildir. Bol miktarda deniz ürünü ve sebze salatası, mükemmel et muameleleri ve … Açık
Adadaki ana alışveriş merkezi, başkentte de bulunan Sambil Curacao’dur. Burada popüler Avrupa markalarının modaya uygun kıyafetlerini ve ayakkabılarını bulmak için yürümek ilginç olacak. Kadınlar, güzel iç çamaşırı mağazalarının yanı sıra parfüm salonları ve kozmetik mağazalarını beğeneceklerdir. Tüm günü alışveriş merkezinde rahat kafe ve restoranlar, bowling salonu ve adanın en gelişmiş sinemalarından biriyle geçirebilirsiniz.
Popüler Hediyelik eşya dükkanı Willemstad’daki Ada Hazineleri, inanılmaz geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bütçe turistleri kesinlikle ulusal semboller, sevimli kupalar ve diğer el yapımı porselen eşyalarla dolu renkli mıknatıslarla ilgilenecekler. Bu mağazada ayrıca yerel turistler, çeşitli boyutlarda kartpostallar ve aktif turistler için çok faydalı olabilecek ada haritaları içeren renkli seyahat rehberleri satıyorlar.
  Curacao, yüzlerce etnik gruba ev sahipliği yaptığı için ada kültürü çok yönlü ve çeşitlidir. Birçok ulusal gelenek, yüzyıllar boyunca değişmeden kalmaya devam ediyor, yaşamın ana yönü güçlü ve farklı … Açık
Tüm aile bireyleri için uygun kıyafet ve aksesuarların bulunabileceği bir mağaza olan Memories Curacao’dan ulusal stilde renkli kıyafetler ve aksesuarlar satın alınabilir. Bayanlar şık renkli pantolonları ve şık şapkaları seçebilecek, erkekler ise geniş bir tişört ve hafif pantolon seçecek. Aynı mağaza çocuklar için çok sevimli kıyafetler satıyor. Yeni kıyafetlerin yanı sıra, burada popüler hediyelik eşyaları makul fiyatlarla bulabilirsiniz.
St. Willibrordus Church Zuikertuin Alışveriş Merkezi, büyüklüğü mütevazı olsa da ziyaretçilerine çeşitli dükkanlarla sürpriz yapacak. Modern kurgu ve ilginç turist rehberleri satan büyük bir kitapçıya ev sahipliği yapmaktadır. Tatlı bir diş sahibi olanlar, yüzlerce tatlıyı müşterilere bulabileceğiniz büyük bir şekerci dükkânını ziyaret etme şansına sahip olacaklar. Burada çocuklar ve yetişkinler için her çeşit şekeri, eşsiz çikolata çeşitlerini ve diğer atıştırmalıkları satın alabilirsiniz. Alışveriş merkezinde ayrıca birkaç elit marka mağazası var.
  Curacao’nun belli başlı turistik yerleri metropolitan alanda yoğunlaşmaktadır, ancak Willemstad ve çevresinde pek çok ilginç gezi yeri bulabilirsiniz. Başkentin tarihi bölgeleri arasında, güzel sömürge … Açık
Bayanlar, eşsiz dekoru ve çok çeşitli özel kokuları ile büyüleyici ziyaretçileri Fragantica Parfums ziyaret etmeli. Pek çok turist bu mağazayı uygun fiyatlarla değerlendiriyor, tüm parfümler ucuz ama çok kaliteli. Mağaza, benzersiz kokuların dünyasında kolayca dolaşmanıza yardımcı olabilecek profesyonel satıcılar kullanıyor.
Curaçao - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Curaçao ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Hollanda Antilleri’nde Alışveriş

Yerel mağazaların raflarındaki aletler, ev eşyaları, elektronik eşyalar, mücevherat ve diğer birçok şey, herhangi bir vergi ve harç konusudur. Dolayısıyla, diğer yerlerden çok daha ucuzdurlar. Bir sürü satın alma yaparsanız, yolculuk sırasında harcanan tüm miktar düşüktür. Yer almak için gereken biletleri bile, sadece ülkenizde aynısını satın almaktan daha az olacaktır. Bu nedenle Antillere gelen her turistin alışveriş yapması şaşırtıcı değildir. Buraya sadece güneşlenmek için geldiklerinde bile, pazarlık fiyata ürün satın almak için yerel mağazaya gidin. …
OrangeSmile araç kiralama Curaçao’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.10.2022

Curaçao’nun En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Curaçao Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Curaçao Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Curaçao için alışveriş tavsiyeleri. Hollanda Antilleri’nde tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Curaçao’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018