OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Kingston Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Kingston, büyük bir ticaret limanı, ticaret ve turizm merkezidir. Şehir koylardan birinde yer almaktadır. Kingston küçük yerleşim yerleri ve köylerle çevrilidir. Uzun yıllar boyunca balık avı, yerel halkın temel uğraşıydı. Daha sonra şehir önemli bir ticaret merkezi haline geldi. Bugün Kingston, burada büyük bir Batı Hindistan Üniversitesi açıldığı için dilsel bir bölge olarak da bilinir.
  Ülkenin en ilgi çekici yerleri Kingston’da yoğunlaşıyor; Zooloji Müzesi, çocuklu gezginler arasında çok popülerdir. 200.000’den fazla maddeden oluşan eşsiz bir doğa bilimi sergisi koleksiyonu içermektedir. … Açık
Tarihi boyunca bu şehir, hemen hemen tüm mimari ve tarihi mekanlarına tahrip olan birçok ciddi felaketten kurtuldu. Son felaket, 20. yüzyılın başlarında Kingston’da meydana geldi. O zaman eski İngiliz mimarisi tarzına sahip tüm binalar tahrip edildi, bu yüzden Kingston neredeyse hiçbir şeyden yenilendi. Şehrin birçok müzesinde eski şehrin tarihi ile tanışabilirsiniz. Bunların arasında en dikkat çeken Doğal Tarih Müzesi, Tarih Müzesi, Sanat Galerisi ve Bob Marley Müzesi’dir.
Günümüzde Kingston, dünyanın en popüler beldelerinden biridir. Kingston’daki tüm oteller ve tatil köyleri modern standartlara göre donatılmıştır ve bu nedenle modern mimarinin gerçek örneklerini temsil eder. Her otelin topraklarında barlar ve restoranlar açılır. Geceleri burada iş diskoları ve dans alanları. Kingston plajları su sporları için muazzam şartlara sahiptir. Çocuklara çeşitli eğlenceli programlara katılmaları önerilecektir. Ayrıca burada sayısız cazibe merkezlerini ve eğlence merkezlerini bulacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kingston, eşsiz doğal güzellikleri ile ünlüdür, şehrin birçok güzel parkları ve bahçeleri vardır. Doğa tutkunları 1961’de açılan Umut Hayvanat Bahçesini ziyaret etmeli. İlk başta devlet kontrolü altındaydı … Açık
Şeffaf tabanı olan teknelere binmek turistler arasında çok popüler hale geldi. Bu şekilde yerel doğanın güzelliğinin tadını çıkarabilir ve su altı yaratıklarını görebilirsiniz. Vahşi el değmemiş doğada yürümeyi seven turistler, gezilere katılmaktan hoşlanacaktır. Lavanta tarlalarında yürüyebilir, şelalede yüzebilir veya bir teknedeki yerel nehirlerden birine binebilirsiniz.
Adjoineds Kingston Office   Tarihi bir tarihi mekan, kentin kuzeyindeki eski konak Devon-House. 1879 yılında inşa edilmiş ve buralarda büyük bir toprak parçası edinen ünlü milyoner George Stiebel’e aitti. Yıllar önce olduğu gibi, bugün de konak birçok egzotik bitkinin bulunduğu kocaman bir bahçeyle çevrilidir. Şu anda, konak ilginç bir müzeye ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçilere adanın en ünlü ve başarılı sakinlerini anlatır. Konağın duvarlarında paha biçilemez antika koleksiyonu ve sanat eserleri vardır.
  1. Kingston sakinleri akıcı bir şekilde İngilizce konuşur, diğer yabancı diller burada daha az yaygındır. Vatandaşlara olan saygınızı göstermek için, kendi ana dilinde ’Patois’ olarak birkaç basit kelime … Açık
Jeoloji Müzesi’ne yapılacak bir gezi, heyecan verici olacağına söz veriyor. Sergilerinin bir koleksiyonu 15.000 üniteyi aşıyor. Müze, başlangıçta yalnızca Jamaika’da bulunan mineral ve fosil örneklerini sundu. Şimdi dünyanın dört bir yanından jeolojik eserler ve İngiltere’den getirilen birçok ilginç mineral sunuyor.
P1010266 Doğal cazibe merkezleri arasında, adanın çok ötesinde iyileştirici özellikleri ile ünlü olan Rockford Mineral Kaplıcaları, özellikle dikkat çekmeye değer. Kaynaklar egzotik bitki ve çiçeklerle çevrili pitoresk bir bahçede bulunmaktadır. Şimdi ziyaretçiler için konforlu bir yüzme havuzu var. Kesinlikle herkes terapötik maden suyunda yüzebilir. Çok uzun zaman önce, yüzme havuzunun yakınında, ziyaretçilerin çeşitli sauna ve jakuzilerin tadını çıkarabilecekleri modern bir balneoloji merkezi açıldı. Konuklar bu büyüleyici yerde bütün gün dinlenebilirler. Mineral kaynaklardan çok uzak olmayan bir yerde, Rockford aynı adı taşıyan eski bir kale olan ilginç bir tarihi cazibe merkezidir.
  Kingston’daki en popüler alışveriş bölgesi Half Way Tree’dir, burası en popüler giyim mağazaları, her türlü özel ve hediyelik eşya dükkanını aramanız gereken yerdir. Mahallenin büyük popülaritesine … Açık
Kingston’da, çeşitli zamanlardaki birçok ilginç dini anıt korunmuştur. En ünlülerden biri Saint Catherine Katedrali. 17. yüzyılda inşa edilmiş ve bu dönemin adadaki birkaç binadan biriydi ve günümüzde neredeyse hiç değişmeden hayatta kalmayı başardı. Katedralin duvarlarında, ayrıntılı sıva kalıpları ve ahşap oymaları da dahil olmak üzere, birçok eşsiz dekorasyon unsuru vardır.
Downtown New Kingston Doğa severler, 1862 yılında kurulan Royal Botanic Garden’ı sevecekler. Şimdi koleksiyonu, dünyanın farklı köşelerinden getirilmiş 4.000’den fazla bitkinin sayısını gösteriyor. Burada sunulan bitkiler arasında inanılmaz nadir olanlar da var.
Kingston - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kingston ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Kingston ve Çevresindeki Turistik Yerler

Dunn River Şelaleleri

From the series “Turistler Tarafından Bilinmeyen, Dünyanın Nefes Kesen Güzellikteki Yerleri”
Parktaki konuklar, pitoresk yol boyunca yürümek ve eski mağaraları, kaplıcaları ve yemyeşil tropik ovuşturulmaların içinde gizlenmiş diğer doğal güzellikleri görmek için fırsat buluyorlar. Şelaleler nispeten az sayıda turist tarafından ziyaret edilmesine rağmen, onlara kadar olan yol hiç de yorucu değil. Bu bölge, çocuklu tatil yapanlar arasında popülerdir. Yeni evliler düğün töreni için idam yeri olarak doğal terasları kullanıyorlardı. Jamaika'nın tropik ormanlarında gizlenmiş benzersiz simge, maceraperestler ve doğa tutkunları için bulunur. … Devamını oku

Jamaika Gezisi: Görülecek Yerler

Doğal ilgi çekici yerler, kültürel alanlardan daha etkileyicidir. Fern Gully, gizemli bitkinin yüzlerce çeşidine ev sahipliği yapan çok ilginç bir yer. Mavi ve John Crow Dağları Milli Parkı ülkenin en büyük ve en ünlü milli parkıdır. Jamaika'nın batısındadır ve sayısız tepeler ve derin vadilere sahip dev bir platoya benziyor. Park, birçok vahşi hayvan ve kuşa ev sahipliği yapıyor. Parktaki bir gezi sırasında muhteşem mağaralar göreceksiniz ve sizi yerel doğayı tam ihtişamıyla görmek mümkün olan tepelerin üst kısmında yol gösterecek. Bu bölgedeki tropik ormanlar çok yoğun olduğu için kılavuzlar papa ile yolunu silmelidir. …
OrangeSmile araç kiralama Kingston’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

20.05.2024

Kingston Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kingston Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Kingston, Jamaika Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Kingston’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Kingston’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018