OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Montego Bay Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

montego bay jamaica   Geniş beyaz kumsalları, zengin gece hayatını ve çok çeşitli restoranları sevenler için harika bir yer. Tesisin misafirleri için düzenlenen gezi rotalarına özel dikkat gösterilmelidir.
  1. Yakındaki şehirleri ve tatil köylerini ziyaret etmek isteyen gezginler, Barnett Caddesi’ne bir gezi yapmalıdır. Koçların çoğu tam olarak bu caddeden koşuyor. Ayrıca otobüs seferlerini ve bilet fiyatlarını … Açık
Bambu sallarında rafting içeren Dunn’s River Falls gezisi, buradaki en popüler eğlencelerden biridir. Rafting, sizi Ocho Rios adlı küçük bir yerleşime götürecek olan Martha Brae Nehri üzerinde gerçekleşir. Burası gezi için harika - burada yerel halkın yaşam tarzını tanıyabilir ve birkaç yerel dükkanı ziyaret edebilirsiniz. Jamaika’nın en güzel şelalelerine rehberlik edecek olan bu yola devam edin. Muhteşem simli çağlayanlar daha çok mağaralarda görülebilen vahşi termal su akıntılarına benzer. Şelaleler tropik bahçeler, orkideler, zambaklar ve eğrelti otları ile çevrilidir. Ayrıca palmiye ağaçları boyunca yürüyebilir ve büyük ekmek meyvelerini görebilirsiniz.
Black River’da rafting daha az popüler değil. Sizi Roma Appleton Rum Fabrikası yakınında bulunan eski bir malikaneye götürecektir. Gezi programı, fabrika ve konağın gözlemlenmesinin yanı sıra yerel romun tadına bakmayı içerir. Ayrıca, raftingin çok pitoresk alanlarda gerçekleştiğini de belirtmek gerekir, böylece yerel doğanın ihtişamını tam olarak anlayabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Popüler sahil beldesinde çok fazla eğlence merkezi ve eğlence parkı yoktur. Ancak çocuklu turistler kendilerini plaj eğlenceleriyle sınırlamamalıdır. Sadece yerel sanatçıların resimlerini görmekle kalmayıp aynı … Açık
Montego Bay cazibe merkezlerinin gözlemini tamamladıktan sonra, komşu Kingston’a bir gezi yapabilirsiniz. Kasabaya giderken muz tarlalarından, küçük köylerden ve sıradağlardan geçeceksiniz. Gezi programı, bir zamanlar gerçek bir korsan üssü olan Port Antonio kasabasına katılmayı içerir. Kingston’da en geniş cazibe merkezi seçeneklerini bulacaksınız, bu yüzden size en çekici gelen turu seçin ve maceranıza başlayın!
The Swimming Pool   Şehir, lüks ekici konakları da dahil olmak üzere birçok güzel tarihi binayı korumuştur. En güzellerinden biri, 18. yüzyılın sonlarında zengin bir İngiliz köle için inşa edilen Rose Hall konağıdır. Başlangıçta, mülkün alanı yaklaşık 3.000 hektardı. Kısa bir süre önce, tarihi bina tamamen yenilenmiştir. Bugün, tarihi binanın zemin katındaki popüler bir bar da dahil olmak üzere konağın tüm gizli köşelerini görebileceğiniz ilginç turlar sunuyor.
  Montego Körfezi’nde gezginler mükemmel bir ulusal restoranı ziyaret edebilir. Popüler tatil beldesi, misafirlerini birçok gastronomik mekanla memnun ediyor. Yerel mutfak, basit ve besleyici yemekler içerir, ancak … Açık
Aynı derecede ilginç bir tarihi anıt, eski Greenwood Great House’dur. Yıllar önce ev aynı zamanda zengin bir toprak sahibine aitti. Şehrin ölümünden kısa süre sonra açılan en eski kütüphanesini burada bulabilirsiniz. İçeride saklanan kitaplardan bazıları paha biçilmez müze sergileridir. Eski kitaplara ek olarak, kütüphane güzel eski mobilyalara, müzik aletlerine ve diğer antikalara ev sahipliği yapmaktadır.
Canon S95 Hem yerel sakinler hem de şehir ziyaretçileri, bağımsızlık için ünlü savaşçının adını taşıyan Sam Sharpe Meydanı’nda dolaşmanın tadını çıkarıyor. Bugün meydanın ana dekorasyonu, Sam Sharpe’ye ait bir anıttır. Burada eskiden hapishane olarak kullanılan küçük bir taş bina da görebilirsiniz. Hapishanenin uzun süredir çalışmamasına rağmen tarihi yapının korunmasına karar verildi.
  Reggae hayatı. Aborjinlerin yaşam tarzı bu şekilde tanımlanabilir. Sakin ve telaşsız bir yaşam tarzı, insanlara karşı samimi ve misafirperver bir tavır, inanılmaz müzik sevgisi ve neşe, yerli halkın ana karakter … Açık
Şehrin en önemli dini simgesi St. James Parish Kilisesi’dir. Gürcü tarzının en iyi geleneğine göre inşa edilmiş, tesadüfen adanın en güzel kiliselerinden biri olarak kabul edilmiyor. İlginç dini eserler içeren güzel kilise, orijinal görünümünü korumuştur.
Sundown Fishing Trip_Montego Bay_Sep11 Tarihi Town House, en popüler otellerden birine ev sahipliği yapmaktadır ve bu binanın tarihi gerçekten büyüleyicidir. Başlangıçta zengin tüccarın ailesine ve daha sonra yerel bir rahibe aitti. Köşkün tarihinin en gizemli dönemi, masonlara ait olduğu zamana denk gelir. İlk oteli burada açtıkları sanılmaktadır. Bugün, tüm tarih hayranları, tarihi cazibeyle örtülü bu sıra dışı otelde en az bir gün geçiriyor.
Montego Bay - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Montego Bay ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Montego Bay ve Çevresindeki Turistik Yerler

Port Royal

From the series “Ünlü Batık Şehirler”
Port Royal'ın büyük çaplı çalışmaları, 20. yüzyılın ortalarında, bilim adamları, düzinelerce paha biçilmez tarihi buluntularını deniz tabutundan kaldırmaya başladı. Sular altında olan şehir, araştırmacıların tespit ettikleri önemli bir kısmı başarısız olmuş çok sayıda korsan eşyadan övünebilir. Ancak belgeler, paha biçilemez hazinelerin ve kalıntıların Kingston limanında olduğunu doğruluyor. Port Royal adlı şöhretine rağmen, sular altında kalmış şehir olağanüstü bir tarihi simgedir ve tüm şnorkeller, paha biçilemez eserlerine hayran olabilirler. … Devamını oku

Jamaika Gezisi: Görülecek Yerler

Crocadile Pond, başka bir doğanın mucizesidir. Adanın batı kıyısına yakın bir konumdadır. Parkın adı adını tahmin etmek kolaydır, timsahlara ayrılmıştır. Jamaika'nın en ünlü tatil köyleri güney sahilindedir. Tenha bir kumsalda dinlenmek isteyen turistlerin Long Bay, St. Anna'nın Koyu ve Karayip korsanları hakkında sayısız ilginç efsaneler nedeniyle meşhur Port Royal'ı ziyaret etmeleri önerilir. …
OrangeSmile araç kiralama Montego Körfezi’nde araba kiralama

Holiday Inn'in Avrupa'da Yeni Projeleri Açıklandı

Havalimanlarında Ankara ve Roma olmak üzere iki yeni otel açılacak. Son olarak, Liverpool'daki Holiday Inn Express oteli Duke Street'te çift markalı bir oteldir. Holiday Inn Express, binayı IHG'nin markası Hotel Indigo ile paylaşmaktadır. Bahsedilen tüm oteller, ücretsiz Hızlı Başlangıç Kahvaltısı, ücretsiz Wi-Fi, hızlı check-in ve basınçlı duş gibi markanın imza hizmetlerini sunacak. Oku bunu

08.05.2021

Montego Bay Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Montego Bay Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Montego Bay, Jamaika Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Montego Körfezi’nde 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Montego Körfezi’nden birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018