OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

La Romana Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Super Colmado   La Romana, İspanya’nın güney doğusunda, Karayip Denizi kıyısındaki bir tatil beldesidir. Bu kasaba sessiz ve pitoresk plajlarıyla ünlüdür.

La Romana, şeker endüstrisinin gelişimi döneminde oluşan küçük şirin bir kasabadır. Şehrin merkezi, büyük bir Duarte Park’ın yeri. Parkın yakınında çok sayıda ahşap bungalovlar inşa edilmiştir. Her cumartesi burada yerel bir pazar açılıyor. Ziyaret etmek tüm turistler için çok ilginç olacak.
  1. Tesisi ziyaret etmek için ideal zaman Aralık ve Mayıs ayları arasındadır. Bu dönem en uygun hava ve en fazla güneşli gün sayısıyla karakterize edilir. 2. Tesiste veya yakınında uluslararası bir havaalanı … Açık
Kasabanın doğusunda bir gezi yaparsanız, çoğunlukla kamış yetiştiren geniş tarım bölgeleri göreceksiniz. Yerel narenciye bahçelerinin güzelliği bu yerin ziyaretçilerini büyüleyecektir.
Otellerin büyük bir kısmı deniz kenarındaki kasabadan uzakta bulunmuyor. Burada turistler konforlu odalar, kaliteli hizmet, huzurlu dinlenme ve çok sayıda eğlence bulacaksınız. Bu bölgede Chavon Nehri var. Nehrin kıyıları genellikle kayalıktır. Altos de Chavon adlı ressamların köyü burada. Köy, eski İtalyan geleneklerine göre inşa edilmiştir. Başlıca manzarası inanılmaz güzel bir amfitiyatro. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dinlenme La Romana ’Dominik’ cenneti ’tüm ziyaretçiler için şehre gerçek bir neşedir. Özellikle her aile üyesi için, çünkü herkes burada istediği gibi eğlence bulabilecek. Bölge, özellikle şeker … Açık
Deniz seyahatlerinden hoşlanıyorsanız, bir kesici kiralamanın ve Saona Adası’nı ziyaret etmenin ya da çok sayıda nadir bitki ve hayvanın bulunduğu muhteşem bir yer olan Doğu Milli Parkı’nı izlemenin keyfini çıkaracaksınız (112’nin üzerinde kuş, pelikan, deniz kaplumbağası, uçan balık vardır , parkta yunuslar ve memeliler). Park ayrıca denize, mağaralara ve mağaralara düşen çeşitli dağcılar için de ünlüdür. Yıllar önce, burada ikinci yolculuk sırasında bu yerde kutsal bulduktan sonra bir Christopher Columbus ekibi yaşadı. En zor yerlerden bile olsa, çok fazla yer görmüş turistler bu yerin eşsiz güzelliğine hayran kalacaklardır.
  Adada, örneğin, eski puro fabrikasına bir gezi yapmak için pek çok olağandışı manzarayı ziyaret edebilirsiniz. Yıllar önce olduğu gibi, pratik olarak puro üretiminin tüm aşamaları elle gerçekleştirilir. Kesinlikle herkes üretimi gözlemleyebilir. Böyle bir gezi, tütün içmek için özel bir çekim yaşamamış olanlar için bile büyüleyici olacağa benziyor. Seçkin tütünlere ilgisiz olanlar için, fabrikadan en cazip fiyatlarla puro alma fırsatı bulacaklar.
  La Romana, bölgedeki en büyük et tedarikçilerinden biri olduğundan, yerel restoranlarda orijinal et yemekleri balık kadar yaygındır. Küçük yerel restoranlarda bile taze et yemekleri tadabiliyor. Yerel gastronomi bir diğer … Açık
Adanın bölgesinde, birkaç ilginç arkeolojik alan vardır. Yerel Arkeoloji Müzesi’nde araştırmaları sırasında keşfedilen sergileri görebilirsiniz. Müze, ziyaretçilerin antik ritüel nesnelerin ilginç bir koleksiyonunu görebileceği, tek katlı geleneksel bir binada yer almaktadır. Toplamda müzede, bazıları 5.000 yaşın üzerinde olan 3.000’den fazla sergi var. Bu muhteşem müzeyi ziyaret etmek tamamen ücretsizdir.
Adadaki en güzel mimari yapılardan birinin St. Stanislaus Kilisesi olduğu söyleniyor. Yüzlerce yıl önce, bu harika kilise birçok ünlü çift tarafından düğün töreni için seçildi. Şimdi dünyaca ünlüler bu antik kilisede evlenmeye adacığa geliyor. 1979’da kilise için önemli bir olay gerçekleşti. Papa John Paul II, antik eserlerin koleksiyonuna eklenen birkaç heykel verdi.
  Yöre halkı çok sıcakkanlı ve arkadaş canlısı, her zaman turistlere saygı ve ilgi göstererek davranıyorlar. Hepsi ölçülü ve telaşsız bir yaşam hızına alışkındır, bu nedenle bir restoranda servis çok uzun … Açık
Adadaki doğal cazibe merkezlerinin çeşitliliğinde, çok karmaşık bir yapıya sahip olan El Chico mağarasından bahsetmeye değer. Mağara 9 - 12 metre derinlikte yer almaktadır. Sarkıt ve dikitlerle süslenmiş çeşitli şekil ve büyüklükte salonlar vardır. Ne yazık ki, sadece deneyimli dalgıçlar bu şaşırtıcı güzelliklere hayran olabilir. Mağara tamamen suyla doludur ve kristal berraklığı mükemmel bir görüş sağlar. Yeraltı salonlarının karmaşık labirentinde kesinlikle hava yastığı yoktur. Bu nedenle, sadece deneyimli dalgıçlar burada dalış yapabilir.
Mucizeler Mağarası, aksine, herkes tarafından ziyaret edilebilir. 2003 yılında geziler için müsait oldu. Mağaranın adı inanılmaz derecede güzel bir tasarımdan kaynaklanıyor. Ziyaretçiler için pek çok uygun köprü, gözlem platformu ve merdiven yerleştirildi. Atmosferi tamamlayan, gökkuşağının tüm renklerinde sarkıt ve dikitleri lekeleyen çok renkli bir aydınlatmadır.
La Romana - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

La Romana ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
La Romana çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Sierra de Neyba' , 106.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden La Romana ve Çevresindeki Turistik Yerler

Las Cascada Su Parkı

From the series “En Harika ve Süslü Su Parkları”
Yapay dalgalarla büyük bir yüzme havuzu sörfçü için harika. Riskli aktiviteleri sevmeyen kişiler tembel nehri takdir edeceklerdir. Su parkı tamamen açık olduğu için, Mart-Ekim döneminde ziyaret edilebilir. Bütçedeki yolcular, giriş biletlerinin düşük maliyetini takdir edeceklerdir. Çocuklar için mükemmel indirimler sağlanmaktadır. … Devamını oku

Dominik Cumhuriyeti Gezisi: Görülecek Yerler

  Dominik Cumhuriyeti, harika doğası ve mükemmel eğlence ile konuklarını şaşırtmayı asla durdurmaz. Bu güzel ülkenin her şeye sahip olduğu görülüyor - güzel parklar, müthiş müzeler, tarihi mahalleler ve bozulmamış plajlar. …
OrangeSmile araç kiralama La Romana’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.06.2024

La Romana Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

La Romana Yakınındaki Bölgelerde Geziler

La Romana, Dominik Cumhuriyeti Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - La Romana’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, La Romana’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018