OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Golden Sands Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Bu, Varna’dan çok uzakta olmayan popüler ve çekici bir sahil beldesidir. Tatil köyünün adı, bölge plajları, otel kompleksleri ve kentin diğer eğlenceli merkezlerinin bulunduğu, ulusal olarak ünlü bir park olan “Altın Kumlar”. Park, her biri değerli bir doğa rezervi olan devasa bir alanı kaplar. Burada ormanları, temiz kumsalları ve muhteşem dibi olan kristal suyu ve nadir kuş ve hayvanlara ev sahipliği yapan milli parkları bulacaksınız.
  Golden Sands, dünyaca ünlü bir sahil beldesidir. Çeşitli eğlencelere ek olarak, burası turistlere çeşitli tarihi mekanlara heyecan verici bir gezi yapma imkanı sunuyor. Kutsal Üçlü Manastırı, her gezgin tarafından … Açık
Altın Kumlar bölgesinde 50 otel bulunuyor ve hepsi sahil şeridinden uzakta değil. Tesis, çocuklu turistler için ideal bir dinlenme yeri olarak kabul edilir. Tüm otellerde deneyimli öğretmenlerin çocuklarınıza bakacağı eğlence merkezlerine sahiptir. Ayrıca çocuklar için oyun odaları vardır ve plajlar çocuklar için ilgi çekici yerlere sahiptir.
Tesisin ana özelliği maden suyu ile doldurulmuş çok sayıda yüksek kaliteli yüzme havuzu. Her türlü eğlenceyi deneme şansına sahip olacaksınız - tüplü dalış okuluna gidebilir, bir planöre uçabilir, paraşütle atlamayı deneyebilir veya bir su bisikleti sürebilirsiniz. Sıcak bir plajda kalanlar oldukça sıkıcı hale geldiğinde ve bunu kültürel etkinliklerle karıştırmak istediğinizde, şehirde yürüyüş yapıp turistik yerlerine bakmanın tam zamanı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tesis konuklarına çeşitli popüler eğlence mekanlarına katılmalarını sunmaktadır. Tatil beldesinde tatil yapmak ve sağlıklarını iyileştirmek isteyen turistlerin özel balneolojik komplekslere ve fitness merkezlerine … Açık
Altın Kumların batı kısmı, inanılmaz derecede güzel bir eski kilise olan Vaftizci Yahya Kilisesi’dir. Arkeoloji ve tarihe meraklı turistler, manastırın yakınında yapılan eski kaya resimlerini görecekleri gibi burada da yürümekten keyif alacaklar. 2003 yılında ülkedeki ilk su parkı Golden Sands’de açıldı. Hızla popülerlik kazanmıştır ve tesisin en sık ziyaret edilen yerlerinden biri olarak bilinir.
  Tesisin hemen yakınında inanılmaz bir açık hava müzesi olan çok ilginç bir sergi kompleksi “Chiflika” var. Etnografik eserlerin ilginç bir koleksiyonunu içerir. Merkezin ziyaretçileri, yerli halkın yüz yıldan daha uzun bir süre önce nasıl yaşadığını kendi gözleriyle görebilecekler. Gezinin zorunlu bir kısmı, Bulgar mutfağının en popüler yemeklerini deneyebileceğiniz bir piknik. Merkezde, ilginç kültürel etkinlikler sıklıkla yapılır. Örneğin, burada geleneksel Bulgar düğününün nasıl yapıldığını görebilir ve aynı zamanda esnaf eserlerini izleyebilirsiniz. Müzede birkaç mükemmel hediyelik eşya dükkanı var.
  1. Tatil, hem tatil hem de aile olarak geçirmeyi tercih eden turistler için mükemmel bir seçimdir. Zengin bir otel kompleksi ve eğlence tesisi seçimi sayesinde herkes kolayca kendi zevkinize uygun bir yer bulabilir. 2. Ülke … Açık
Çare, çocuklu gezginler için ziyaret etmek ilginç olacak mükemmel bir yunus akvaryumuna sahiptir. Her gün eğitimli yunuslarla gösteriler düzenlenmektedir ve ek bir ücret karşılığında ziyaretçiler bir havuzda yunuslarla yüzebilir. Geri kalanına güzel bir ek bu muhteşem deniz hayvanları ile unutulmaz bir fotoğraf oturumu olacak.
Turistler arasında yürüyüş yapmak için popüler bir yer, birçok ilgi çekici yeri bulabileceğiniz “sahil parkı”. İşte Eyfel Kulesi’nin tam bir kopyası - yüksekliği 30 metreden fazla olan güzel bir yapı. Aslında, burası açık bir yaz meydanının olduğu bir bar. Yüksek rakımlıdır ve parkın manzarasını hayranlıkla izlemek için mükemmeldir.
  Dinlenirken gezginler geleneksel olarak ulusal mutfağın restoranlarını tercih ederler. Bu tamamen şaşırtıcı değil çünkü lezzetli Bulgar muamelelerine direnmek kesinlikle imkansız. Ulusal yemeklerde birinci sınıf … Açık
Tesiste sunulan turistik yerler yetersiz görünüyorsa, yakındaki Balçık kasabasına bir gezi yapabilirsiniz. Bu şehir 2,5 binden fazla yıl önce kuruldu. Topraklarında, eski zamanlar da dahil olmak üzere en farklı dönemlerin tarihi yerleri korunmuştur. Bu şehirde ayrıca, 3.000’den fazla nadir bitki ve çiçek türünün temsil edildiği Balkan Yarımadası’ndaki en büyük botanik bahçesidir. Şehirde dolaşırken her adımda ilgi çekici tarihi yerler bulabilirsiniz. Eski bir kilise ve birçok şaşırtıcı ortaçağ binası burada korunmaktadır. Kentin açılışı 1907 yılında yapıldığı tarihi bir müze var. Şimdi eşsiz tarihi eserlere ek olarak, zengin bir eski sanat eserleri koleksiyonu da içeriyor.
Golden Sands - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Golden Sands ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Golden Sands’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Knyaz Boris 1 Boulevard' Varna, 10.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Golden Sands kaleleri
♥   Kalesi 'Hotin Citadel' , 98.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Golden Sands çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Zlatni pyasatsi' , 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Shumensko plato' , 94.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Strandzha' , 145.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Golden Sands ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Varna Archaeological Museum' Varna, 13 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Bulgaristan Gezisi: Görülecek Yerler

Pleven, ülkenin önemli bir tarihi merkezidir. Bu, görkemli geçmiş bir şehirdir ve konuklar, en çok Pleven Panorama olarak bilinen Pleven Epopee 1877 müzesinde bu konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirler. Müzenin yapımı da dikkat çekicidir. Yıllar önce, bina II. Alexander'ın Osman paşa ile buluşması için kullanılmıştır. Çevredeki tepelerden birinde güzel bir park var. Park, Rus general Skobelev'in adını aldı. 19. yüzyılın askeri olaylarına ithaf edilmiş bir müze de var. …
OrangeSmile araç kiralama Golden Sands’te araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

31.01.2023

Golden Sands Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Golden Sands Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Golden Sands, Bulgaristan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Golden Sands’te 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Golden Sands’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018