OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Burgaz Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

an hour before sunset   Burgaz en ünlü Bulgar tatil beldelerinden biridir. Geleneksel olarak konukları geniş sahiller ve güzel doğa ile çekmektedir. Central Beach, Burgaz’daki en büyük şehir olarak kabul edilir. Genişliği 100 metre tahmin ediyor. Deniz Bahçesi, plaj bölgesinden çok uzak olmayan bir konumdadır, bu nedenle turistler, ihale güneşi altında dinlenebilecekleri dinlenmeyi ve yerel manzaraların ve ilgi çekici yerlerin gözlemlenerek kolayca bir araya gelebilirler. Şehrin kuzey kısmı da güneşlenmek için çok iyi. Burada birçok kumsal var ve hepsi de tüplü dalış okulları ve spor envanteri kiralama mağazaları ile iyi donanımlı.
  Burgaz romantik bir atmosfere sahip birçok çekici otele sahiptir ve Boryana Hotel çiftler arasında oldukça popülerdir. Kar beyazı kumaşlarla kaplanmış aydınlık odaları, özellikle sessiz ve dinlendirici bir konaklama … Açık
Burada bulunan Sault ve tatlı su gölleri, gerçek bir olgun harikasıdır. İçlerinde su benzersiz şifa nitelikleri vardır ve tıbbi çamurlar kozmetik amaçlar için başarıyla kullanılmaktadır. Burgaz’da hem dinlenip hem de sağlığınızı ve görünüşünüzü iyileştirebilirsiniz. Göller, ulusal rezerv bölgesine yakın olmasına rağmen, yüzmesine izin verilen, ihale güneşinin ve kuş borularının keyfini çıkaran ziyaretçilere açıktır. Balık avlamaktan hoşlanıyorsanız, en popüler balıkçılık yerlerine yapılacak gezilere katılmaktan mutluluk duyarsınız.
Yeterince dinlendiğinizde ve gezmek istediğinizde, bu eski şehrin tarihine ışık tutan büyük miktarda fotoğraf malzemesi ve diğer eserler sergileyen Tarih Müzesi’ni ziyaret etme zamanı. Doğa ve Bilim Müzesi size bölgenin flora ve faunası hakkında bilgi verecektir. Aynı zamanda zengin bir mineral koleksiyonuna sahiptir. Son olarak, Etnografya Müzesi sizi yerel halkın yaşam tarzı kültürüyle tanıştıracak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  2012 yılında Burgaz’da yeni bir alışveriş merkezi olan Mall Galleria Burgas’ın açılışı gerçekleşti. Yerel sakinler ve turistler arasında hemen popülerlik kazandı. Bu alışveriş kompleksinin duvarları … Açık
İşte yorucu gezi gününün en iyi sonucuna ilişkin bir ipucu - Yaz Tiyatrosu’nu ziyaret edin. Her gün burada farklı oyunlar ve performanslar yer alır. Sessizlik ve sakinlikten zevk almak istiyorsanız, hem yerel halkın hem de turistlerin en iyi dinlenme yeri olarak bilinen ana vadi boyunca yürüyüş yapın.
  Burgaz’ın hemen yakınında, antik bir yerleşim olan Akve Kalide, eşsiz bir tarihi eser var. Bin yıl önce kurulmuş olan ve 1206 yılında yıkılan antik termal hamamlardan oluşan bir komplekstir. Sadece 17. yüzyılın başında, antik termal banyoları yeniden inşa etmeye karar verildi. Şimdi bile çalışmaya devam ediyorlar. Arkeolojik kompleksin topraklarında kazılar sürekli olarak yapılmaktadır. Burada birçok eşsiz eser keşfedilmiştir. Araştırmacılar eski takılar ve eski silah parçaları buldular.
  Burgaz’da çocuklarla gezmeye değer birçok ilginç yer var. Kasaba halkı ve turistler için popüler bir tatil yeri olan Sea Garden - neşeli bir atmosfere sahip canlı ve hareketli bir yerdir. Sahil boyunca uzanan uçsuz … Açık
Burada bulunan eserlerin önemli bir kısmı Arkeoloji Müzesi’nde görülebilir. Ayrıca Burgaz’da olağanüstü bir dönüm noktasıdır. Müze yüzlerce yıl önce kadın spor salonu tarafından işgal edilen güzel bir binada yer almaktadır. Duvarları içinde yüzlerce eşsiz sergi var. Bazıları 2,5 bin yıldan fazladır.
Burgas İlginç dini yerler arasında Aziz Kiril ve Metodi Katedrali vardır. Yüzlerce yıl önce tanınmış mimar Ricardo Toscani tarafından inşa edilen şehrin en büyük kilisesidir. Kilise, her şeyden önce, benzersiz tasarımı için dikkat çekicidir. Kapısı yetenekli mozaiklerle bezenmiştir ve içinde şık bir oyulmuş ikonostasis ve eski freskleri görebilirsiniz.
  Glosh 3, ulusal mutfakta uzmanlaşan en popüler restoranlardan biri olmaya devam ediyor. Yeni ve düzenli müşterileri, zengin lezzet, şarap ve özel kokteyl çeşitleriyle çekmeyi asla bırakmaz. Arkadaşlarınız veya ailenizle … Açık
Burgaz’da bir aile gezisi için ilginç olacak çok ilginç bir doğa bilimi müzesi var. Bu müze, ilginç bir jeolojik sergiler koleksiyonu sunuyor. Burada dünyanın çeşitli bölgelerinden getirilen nadir mineraller ve toprak örnekleri görebilirsiniz. Müzenin gururu, geniş kapsamlı böcek koleksiyonudur. Ayrıca, çok ilginç bir kabuk koleksiyonu içerir. Bu müzede, en genç ziyaretçiler için de dahil olmak üzere çok bilişsel geziler gerçekleştirilmektedir.
Şehirdeki yerler yeterli değilse, St. Anastasia adasına gidebilirsiniz. Burgaz sahilinden sadece 6 kilometre uzaklıktadır. Geçen yüzyılın 20’lerinde, bu pitoresk adanın topraklarında bir toplama kampı vardı. Bugün, misafirleri savaş döneminin tarihi manzaralarını görmenin yanı sıra muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirler. Savaş yıllarında bir hapishanenin bulunduğu eski manastırın binası burada korunmuştur.
Burgaz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Burgaz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Burgaz’ın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Aleksandrovska street' Burgas, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Burgaz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Strandzha' , 55.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Sinite kamani' , 93.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Shumensko plato' , 97.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Zlatni pyasatsi' , 98.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Bulgaristan Gezisi: Görülecek Yerler

Plovdiv şehri, Bulgaristan'da popüler bir başka turistik yer. Plovdiv, antik arkeolojik alanlar için ünlüdür ve en belirgin antik tiyatro 2. yüzyılda Trajan zamanında yapılmıştır. Şehrin antik şehrinin diğer turistik mekanları arasında City Forum, birkaç antik termae ve eski bazilikalar yer almaktadır. Şehrin merkez meydanında yer alan saat kulesi, Avrupa'nın tamamında en eski kule ilan edildi. …
OrangeSmile araç kiralama Burgaz’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.12.2023

Burgaz Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Burgaz Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Burgaz, Bulgaristan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Burgaz’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Burgaz’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018