OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cibuti Şehri

Cibuti City’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

  Cibuti, eşsiz doğal manzaraları ve mimari anıtları ile gezginleri kendine çekiyor. Şehirdeki tatiller, pitoresk yerlere yürüyüş ve gezi turları sevenlere hitap edecek. Cibuti’nin diğer bir çekici özelliği, nispeten düşük turist sayısıdır; Hoş bir uyum ve huzur atmosferi sokaklarda hüküm sürüyor. Kıyıya yakın yükselen görkemli Cumhurbaşkanlığı Sarayı her zaman şehrin ana sembolü olmuştur. Özgün neo-Mağribi tarzında tasarlanan bina ihtişamıyla dikkat çekiyor. Şehrin sömürge dönemine kadar uzanan birçok bina koruduğunu belirtmekte fayda var. Şehrin her yerinde ilginç tarihi konaklar ve saraylar bulunabilir.
  Şehrin konukları, sualtı dünyasının sakinlerinin çeşitliliğini ziyaret eden Cibuti Tropikal Akvaryumu’nu asla geçmemelidir. Derin denizin birçok egzotik sakini büyük akvaryumlarda temsil edilir. Her gün … Açık
Eşit derecede ilgi çekici bir cazibe merkezi olan Cibuti’nin güneyinde bulunan Le Marche Central (Central Market). Uzun zamandan beri sıradan bir pazardan, ülke sınırlarının çok ötesinde bilinen tanınabilir bir dönüm noktasına dönüştürülmüştür. Renkli pazar, tatilcileri bol miktarda mal ile cezbeder. Piyasada, kesinlikle yasal olarak bir miktar “qat” almak mümkündür. Bu çiçekli bitki, yerliler ve gezginler arasında geniş çapta yayılmış yumuşak bir ilaçtır.
Tiyatro sanatının bilenleri, izleyicilere çok çeşitli performanslar sunan güzel bir tiyatro olan L’Escale’yi ziyaret etmelidir. L’Escale’de çeşitli ulusal tatillerde birçok ilginç kültürel etkinlik düzenlenmektedir. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın kıyısından geçen sahile yürüyerek, bir diğer önemli şehir atraksiyonu olarak kabul edilen bir yat limanına gidebilirsiniz. Pitoresk sahil bölgesi, yürümek için en cazip yer olmaya devam etmektedir. Burada gece bile her zaman yavaşça dolaşan turistler ve yerlilerle tanışabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Temmuz, sıcaklığın + 42 ° C olduğu yılın en sıcak ayı olarak kabul edilir. Kışın sıcaklık nadiren 27 ° C’nin altına düşer ve bu süre tatiller için en uygun zamandır. 2. Yerel halk için ilk dil … Açık
Geniş çöl ovalarının yanı sıra, Cibuti, gezginler için en sevilen eğlence olarak kaldığı geziler için birçok harika göllere sahiptir. Eşsiz bir doğal cazibe, derin bir kraterde oluşan ve deniz seviyesinden 153 metre aşağıda bulunan Assal Gölü. Göl her tarafta inanılmaz derecede güzel volkanik manzaralar ile çevrilidir. Turistler, sertleştirilmiş lav alanlarını dolaşmak ve vahşi güzelliğe hayran kalmak için eşsiz bir fırsata sahiptir. Ünlü göl, yerel olarak Demons Körfezi takma adıyla bilinir. Cazibe eşsiz volkanik manzaralar nedeniyle seçildi.
Cibuti Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Cibuti Şehri ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Afar Üçgeni

From the series “Deniz Seviyesi Altındaki Harika Araziler”
  Neredeyse tüm topraklarının çöl olduğu küçük ülke Cibuti, Dünya'nın en düşük ikinci vadi olan Afar Vadisi'nin bir alandır. Deniz seviyesinden 155 metre aşağıda bulunur ve Assal Gölü kıyı hattına bağlı olarak değişken derinliktedir. Gölün kıyıları Afrika'nın en derin bölgelerindendir. Yakındaki Tajur Golf, kuraklıkta bile yer altı dereleriyle su havzasını beslemektedir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Cibuti City’de araba kiralama

Tayland 1 Temmuz'a Kadar Turizme Devam Etmek İstiyor

Güvenli Açık Tayland olarak bilinen dilekçe, Tayland Kraliyet Hükümetine gönderildi. Aşılama programları ABD, Avrupa ve diğer birçok önemli kaynak pazarında aktif olduğundan Tayland, kısıtlama politikalarını gözden geçirebilir. Salgın ülke turizmi için ciddi bir darbe oldu. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehri olan Bangkok'ta oteller her zaman misafirlerle doluydu. Tayland aynı zamanda popüler bir sahil tatil beldesidir. Sadece Pattaya ve Koh Samui'deki oteller acı çekmiyor. Birçok yerel işletme neredeyse tamamen turistleri hedef alıyor ve şimdi çoğu işsiz. Oku bunu

13.05.2021

Cibuti’nin Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Cibuti’nin Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cibuti Şehri Komşularında Kültürel Geziler

Cibuti Şehri Kültür Rehberi. Cibuti City’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Cibuti City’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018