OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Natal

Natal sahillerinde tatil - saklı koylar, en iyi tatil yerleri ve dinlenme alanları

  Natal misafirleri için ana eğlence plaj eğlencelidir. Rahat dinlenme için sahil alanlarının seçimi burada gerçekten çok büyük. Tesiste sunulan hemen hemen tüm büyüleyici kumlu plajlar iyi donanımlıdır. Pitoresk ’Ponta Negra’ Plajı hala popülerliğinin zirvesindedir. Yumuşak altın kum ile kaplı, en popüler tatil otel, restoran ve kulüpleri barındırır. Sahilde, ziyaretçiler renkli şezlong ve şemsiyelerin keyfini çıkarabilir, yerel satıcılar sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar hizmetlerini sunarlar. Plaj çok sessizdir, bu nedenle çocuklu aileler için uygundur. Ana cazip özelliklerinden biri kristal berraklığında sudır.
  Natal, tatilin her gününü yeni bir şekilde harcayan gezginleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu destinasyon, plaj rekreasyon meraklılarını da memnun edecek. Doğa tutkunları “Parque das Dunas” ı görmezden … Açık
Daha az popüler olan ’Praia Do Forte’, yakındaki cazibe noktasından adını almıştır - Üç Kral Kalesi. Bu kumlu plaj, daha rahat bir atmosferin yanı sıra harika kafeler ve restoranlar ile iyi donanımlı rekreasyon alanlarına sahiptir. Natal’ın kalbinde iki çekici plaj var - ’Praia dos Artistas’ ve ’Praia do Meio’. Bu plajların her ikisi de sakin güneşlenmek ve çevredeki manzaralara hayran olmak için mükemmeldir. Sahildeki standart olanakların kullanılabilirliği konaklamanızı daha da keyifli kılar.
Ayrıca Natal’ın eteklerinde muhteşem plajlar bulabilirsiniz. Onlar vahşi yerlerde dinlendirici sevenler arasında çoğunlukla popüler. ’Praia de Pipa’ Plajında ​​yabancı ziyaretçiler ve yöre sakinleri arasında eşit popülerlik sunan plaj, en pitoresk olanı gibi davranıyor. Plaj, kumun hafif gölgesi nedeniyle, inanılmaz güzel yeşil tepelerle çevrilidir, kıyıya yakın su yoğun bir masmavi renk kazanır. Pipa Beach’in birçok popüler restoran ve gece kulübünü yoğunlaştırması dikkat çekicidir. Ancak, onların varlığı, buralardaki doğal uyumu zorlukla ihlal edebilir. Plaja yakın, eşsiz bir doğal cazibe var - Yunuslar Bay (’Bahia dos Golfinhos’). Birçok gezgin, bu muhteşem deniz canlılarını gözlemlemek için sabah kıyıya gelir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Natal’da kalmak için en sıra dışı yerlerden biri Lua Cheia. Bu çekici hostel, Ponta Negra Plajı’nın hemen yakınında yer almaktadır. Geçmişin atmosferini tamamen korumayı başaran güzel bir ortaçağ … Açık
Sörf meraklıları da sıkılmayacak - onlar için güzel bir kum tepeleri ile çevrili ’Praia de Buzios’ için mükemmel bir mekandır. Sürekli olarak güçlü dalgaların varlığıyla karakterizedir, bu da eğitim için tüm rahat koşulları oluşturur. ’Genipabu’ sıradan plajlardan çarpıcı şekilde farklıdır, çok sayıda ilginç eğlencenin yer aldığı büyük bir eğlence merkezidir. Sahile gelen ziyaretçiler, kum tepeleri üzerinde deve ve ciplere binmenin yanı sıra çekici restoranları ziyaret etmek ve bazı deniz ürünleri spesiyalitelerini denemek için özel bir fırsata sahip olacaklar.
’Praia Maracajaú’, tüm tüplü dalış hayranları için harika bir seçim olacaktır. Sahile yakın, burada inanılmaz güzel mercan resifleri var. Plajın göze çarpan özelliklerinden biri, çeşitli bar ve restoranların yanı sıra çeşitli havuz ve kaydıraklara sahip mükemmel bir su parkına ev sahipliği yapan birinci sınıf bir turizm merkezinin bulunmasıdır. Natal’deki en büyük plajlardan biri, huzurlu tatillerin hayranlarını memnun edecek ’Barra de Cunhau’. Aynı zamanda, tüm heyecan arayanlar boş zamanlarını deniz yüzeyi üzerinde yamaç paraşütü ile çeşitlendirme fırsatına sahipler.
Natal - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Natal ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Brezilya’nın, aktif tatil yapabileceğiniz doğal alanları ve parkları

  Brezilya'nın doğası, Amazon yağmur ormanlarının% 60'ını barındıran geniş arazisi göz önüne alındığında, şaşırtıcı olmayan, benzersiz ve inanılmaz çeşitliliğe sahiptir. Brezilya topraklarında yaşayan bazı hayvan ve bitki türleri endemiktir, bu da sadece bu ülkede bulunabilecekleri anlamına gelir. Bunlar, uzun burunlu domuzlara benzeyen komik tapirler, altın kürklü yeleli kurt ve Hancornia Speciosa, Gomphrena Globosa gibi bitkiler gibi hayvanlardır. …
OrangeSmile araç kiralama Natal’da araba kiralama

Salgın Seyahat Trendlerini Nasıl Değiştirdi – Hilton Raporu

Bu trendler oteller için hem içeride hem dışarıda yenilikler gerektiriyor. Salgının konaklama endüstrisinin performansı üzerindeki etkisi iyi belgelenmiş olsa da, COVID-19'un psikolojik etkisini ve önümüzdeki yıllarda tüm iş alanlarını nasıl şekillendireceğini hala incelememiz gerekiyor. Oku bunu

27.11.2021

Natal’ın Güneşli Manzaralarının Fotoğraf Galerisi

Natal haritasında faydalı tatil servislerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Gözlerden uzak ve sakin bir yaz tatili için, Natal’ın en iyi doğal dinlenme yerleri rehberi. Natal’ın büyüleyici saklı sahilleri, güneşlenilen ve sakin sularında yüzülen muhteşem körfezleri ve koyları.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018