OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Natal

Natal’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Natal, tatilin her gününü yeni bir şekilde harcayan gezginleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu destinasyon, plaj rekreasyon meraklılarını da memnun edecek. Doğa tutkunları “Parque das Dunas” ı görmezden gelmemelidir. Kıyıdan başlayıp, yoğun yeşilliklerle kaplı tepelere sorunsuzca geçen büyük kumulları ile inanılmaz bir doğal alandır. Deneyimli gezginler, parkın ziyaret edilmesi için en uygun zamanın, daha çekici ve gizemli hale geldiği günbatımında olduğunu not eder.
  Natal’da kalmak için en sıra dışı yerlerden biri Lua Cheia. Bu çekici hostel, Ponta Negra Plajı’nın hemen yakınında yer almaktadır. Geçmişin atmosferini tamamen korumayı başaran güzel bir ortaçağ … Açık
Spor hayranları ultramodern ’Arena das Dunas’ stadyumunu keşfetmeye mecburdur. En önemli spor etkinlikleri için kalıcı bir mekan olan Natal’ın önemli cazibe merkezlerinden biridir. Natal şehri, alışveriş yapan kişiler için daha az cazip değildir. Şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden birini geçmemeli - ’Midway Mall’. Ziyaretçilere, özellikle genç ziyaretçiler için tasarlanmış çeşitli renkli mağazalardan oluşan zengin bir giyim mağazası seçkisi sunuyor. Alışveriş merkezinde birkaç rahat kafe ve restoran bulunmaktadır. Bu sayede rahatlıkla rahatlayabilir ve gün boyu alışveriş yapabilirsiniz.
Kıyıda cazip bir pazar bulacaksınız - ’Ponta Negra Artisan Pazarı’, plaj rekreasyonunu tercih edenler için ideal. Piyasada, bazı güzel plaj özellikleri satın alabilirsiniz: mayolar, zarif şapkalar ve diğer birçok ulusal tarzı aksesuarlar. ’Natal Alışveriş Merkezi’ eşit derecede çekici. Alışveriş merkezinin önünde rekreasyon alanlarına sahip güzel bir peyzajlı bahçe vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Büyüleyici Brezilya şehri Natal, ’Rio Grande do Norte’ eyaletinin başkentidir. ’Güneşin Şehri’ nin gayri resmi adı, ana özelliklerinden birini - inanılmaz güneşli bir iklimi - yansıtmaktadır. … Açık
Natal’de gece hayatı seçeneklerinin seçimi daha iyi. Modern müzik hayranları ve egzotik kokteyller şık ’Rastapé Casa de Forro’ Bar’da vakit geçirmeyi tercih ederken, ’Taverna’ Pub’ın gerçek bir şehir cazibesi olduğu düşünülüyor. Özgün cazibesini koruyan ortaçağ kalesi olan orijinal bir binada yer almaktadır. Barın iç mekanı da oldukça orijinaldir, masif doğal ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir ve tavanda, resimlerden oluşan zengin bir koleksiyon vardır. Pub, popüler bir otel ile tek bir komplekstir, ilginç eğlence programları ile misafirleri memnun etmemektedir. Genç ve aktif gezginler ’Pepper’s Hall’ a özellikle dikkat etmelidir. Bu kulüp, ilginç eğlence programı ve bardaki çeşitli spesiyaliteleriyle onları şaşırtacak.
Natal - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Natal ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Natal çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Park 'Parque Natural Municipal Da Cidade Do Natal Dom Nivaldo Monte' , 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Estadual Marinho De Areia Vermelha' , 139.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Parque Estadual Mata Do Pau Ferro' , 140.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Brezilya’da İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Macera için istekli olanlar Pedra da Gávea Dağı'nın yürüyüş turuna çıkmalı. En tepesinden Rio'nun tüm şehrine hayran olabilirsiniz. Güzel bir manzara uğruna iki buçuk saat kayaya tırmanmak istemeyen turistler, profesyonellerin rehberliği altında bir asmaca uçurmaya davet edilir. Dağlara, şehre, milli parka ve Atlantik Okyanusu'na hayranlık duyan renkli Rio'yu gezmekten daha fantastik olabilirdi! …
OrangeSmile araç kiralama Natal’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

09.02.2023

Göz Alıcı Natal Fotoğraf Galerisi

Natal haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Natal’ın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Natal’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Natal’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018