OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Manama

Manama’nın En İyi Konaklama Yerleri - En Lüks ve Şık Oteller

Gulf Hotel Fotoğraflar: Gulf Hotel, Manama   Manama, her biri kendine has özellikleri olan lüks otelleriyle gurur duyuyor. Gulf Hotel lüks tatil hayranları arasında talep var. Bu orman evi, lagün tarzı bir havuzun yoğun çalılıkların arasında saklandığı muhteşem bir tropikal bahçe ile çevrilidir. Orada 15 farklı restoran ve bar vardır ve İtalyan restoranı La Pergola bunların en sıra dışı olarak kabul edilir. Restoranın bir salonu Roma tarzında zarif fresklerle dekore edilmiştir. Zengin konuklar için otel, 100 m2’lik lüks süitler için gecelik 1000 USD’den fazla maliyet sunmaktadır.
Sheraton Bahrain Hotel Sheraton Bahrain Hotel , şehrin en zengin ve en önemli konukları tarafından bir konaklama seçeneği olarak kullanılmaktadır. Otelde çok çeşitli masajlar ve güzellik bakımlarının yanı sıra erkekler ve kadınlar için ayrı spor salonları sunan lüks bir spa bulunmaktadır. Otel, İran mutfağından lüks bir restoran, Golestan ve odun sobası içinde yemek pişirme spesiyaliteleri sunmaktadır. Kulüp süitlerinden birini seçen konuklar, Club Lounge’a ve diğer birçok özel hizmetten ücretsiz yararlanabilir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Ramee Grand Hotel & Spa Fotoğraflar: Ramee Grand Hotel & Spa, Manama Ramee Grand Hotel & Spa ayrıca tam boyutlu panoramik pencerelere ve kayda değer bir tasarıma sahip geniş odalar sunan zengin konukseverleri de hayal kırıklığına uğratmayacaktır. En lüks seçenek, parlak renklerde dekore edilmiş 125m2’lik bir executive süittir. Bu odada nadir mermer kaplı bir banyo bulunmaktadır. Konuklar aynı zamanda banyo yapmak ve aynı zamanda resim penceresinden urbanscape tadını çıkarmak için bir fırsat olacaktır. Müşterilere ayrıca şık salonlardan veya restoranlardan birinde rahatlatıcı bir konaklama imkanı sunulmaktadır.
Golden Tulip Bahrain Fotoğraflar: Golden Tulip Bahrain, Manama Şehrin en ünlü ve popüler otellerinden biri de Manama’nın en büyük alışveriş merkezine yakın konumda bulunan Golden Tulip Bahrain . Otelin konukları çok çeşitli sağlıklı yaşam hizmetlerinden yararlanabilirler. Sessiz avlu, güzel bir yüzme havuzu ve mobilyalı bir teras ile donatılmıştır. Elite executive odalar otelin üst katlarında bulunabilir. Süitlerin her biri mermer banyoludur. Lüks odaların konukları, sabahları zengin bir büfe servis edilen Flavours Lounge’ı ziyaret edebilir. Akşamları ise markalı kokteyller ve serinletici içecekler tadabilir.
InterContinental Regency Bahrain En muhteşem modern binalardan biri InterContinental Regency Bahrain . Standart odalardan birinde minimum konaklama ücreti gecelik 300 USD’dir ve 800 USD için geniş süitlerden birini kullanabilirsiniz. Beş restoranın her biri, ziyaretçilere özel bir menü sunmaya hazır; Et lezzetleri hayranları Legendz restoranın tadını çıkarırlar. Yaz aylarında otel, çocuk kulübü de dahil olmak üzere çocuklu konuklar için birçok ek hizmet sunmaktadır.
Crowne Plaza Bahrain Fotoğraflar: Crowne Plaza Bahrain, Manama Beş yıldızlı otel Crowne Plaza Bahrain , şehrin iş bölgesinde yer almaktadır. Burası iş seyahatinde olanlar arasında çok popüler. Otel, 1700 kişi kapasiteli lüks bir ziyafet salonuna sahiptir. deneyimli personel herhangi bir etkinliği düzenlemeye yardımcı olacaktır. Rahatlamak için otel, zengin bir seçkin alkol ve lezzet seçkisi sunan şık bir VIP salonuna sahiptir.
Manama - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Manama ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Manama’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

08.02.2023

Manama Fotoğraf Akışı

Manama Haritasında Havalı Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Manama Çevresinde Lüks Konaklama

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018