OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Linz Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

ars electronica   Linz, Avusturya’nın en büyük yerleşim yerleri listesinde üçüncü sırayı alan bir şehirdir. Burada her zaman turist ile sayısız otobüs ve çeşitlilik dolu aydınlık ve pitoresk yerleri göreceksiniz. Linz tarihini dikkatlice tutar. Bu yerin tüm ana mekanlarını “Eski Şehir” olarak adlandırılan tarihi bölümünde görebilirsiniz. Linz’in bu bölümünün sessiz, gölgeli ve dar sokaklarında yürürken, kesinlikle Barok tarzında tasarlanmış küçük tavernalar ve bira evleri, Barok tarzında tasarlanmış küçük kiliseler ve iki manastır bulacaksınız - Wilhering ve St. Florian.
  1. Gurmeler, Linzer keki mutlaka yerel etnik restoranlardan birinde sipariş etmelidir. Bu eşsiz tatlının tarifi 300 yıldan fazla bir süre önce oluşturuldu ve şimdi şefler pastayı tüm gereksinimlere tam olarak … Açık
Linz, Avusturya’nın kuzeyinde, Tuna Nehri kıyısında yer almaktadır. Şehir, Almanya sınırına yakın bir askeri kale olarak inşa edildi. Linz MÖ 410’da kuruldu. Şehrin merkezi kısmı, o zamanın Barok üsluplarını, modern tarzda inşa edilmiş modern komplekslerle organik olarak birleştiriyor. Şehrin tarihi merkezi günümüze kadar çok iyi durumda tutulur. Turistler ayrıca Alpler’in piedmont bölgesini ülkenin kuzeyiyle bağlayan eski yolu ziyaret etmenin tadını çıkarabilirler. Kentin ana meydanı Tuna Nehri’nin hemen kıyısında yer almaktadır. Bu meydanda merkezi belediye binası, manastır ve Ursulinerhof kalesi ve Landhaus - şehrin hükümeti ve parlamentosu yer almaktadır.
Linz ayrıca burada sayısız tiyatro ve müzik salonunun bulunduğu kültürel bir şehir olarak da adlandırılabilir. Bunlar arasında Unzer tiyatrosu var - otantik oyunun koreografik, komedyen, dramatik özelliklerini birleştiren performanslar; Klasik performanslarda uzmanlaşmış Phoenix Tiyatrosu; 200 yılı aşkın bir süredir çalışan ve geniş oyun seçenekleri sunan Federal Tiyatro; Bukalemun Tiyatrosu, Bruckner Konser Salonu ve Posthof. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Linz’in merkezinde, erkek ve bayan giyiminde uzmanlaşmış popüler çok markalı Mode Center’ı bulacaksınız. Gündelik kıyafetlerin hayranlarına hitap edecek olan günlük giyimin yüksek kaliteli bir seçimini … Açık
  Hohe Tauern Milli Parkı - Linz civarında önemli bir doğal simge yapı vardır. Bu 1981 yılında kurulan en büyük alp rezervidir. Topraklarında, büyük bir buzul ve bazılarının yüksekliği 3.000 metreden fazla olan 400’den fazla dağ zirvesi vardır. Bu rezervdeki çoğu turist rotası yaz aylarında açıktır. Yılın bu zamanında, berrak dağ göllerine, güzel şelalelere ve dağ kaynaklarına hayran kalacaksınız.
Linz Donau Şehrin en güzel dini anıtlarından biri Immaculate Conception Katedrali. Avusturya’daki en büyük Katolik katedrallerinden biridir. Katedralin inşaatı 70 yıldan fazla sürdü ve sonunda sadece 1924’te tamamlandı. Katedral, birçok orijinal dekorasyon unsurunu korudu. Ziyaretçileri güzel vitray pencerelere, fresklere ve ahşap yapı elemanlarına hayran olabilir.
  Linz’de çocuklu tatilciler Linzer Tiergarten hayvanat bahçesini ziyaret etmekle ilgilenecekler. Bu hayvanat bahçesi boyunca herkes ücretsiz olarak yürüyebilir. Hayvanat bahçesinde Avustralya kanguru ve fundalıklar, … Açık
Çarpıcı bir ortaçağ dönüm noktası Rosenau Kalesi’dir. Bu kalenin ilk resmi sözü 1593’e aittir ve kalenin yapılış tarihi kesin olarak bilinmemektedir. Varlığından yüzlerce yıl sonra, kale birçok kez yeniden inşa edildi ve restore edildi. 18. yüzyılın başında Barok tarzının kendine özgü özelliklerini şimdi bile içsel olarak edinmiştir. Güzel kale, durumunu birden fazla değiştirdi. Belirli dönemlerde, bir okul, bir bakım evi, bir dokuma fabrikası ve hatta bir kilise barındırıyordu. Ziyaretçilere, gezi sırasında kale tarihinin tüm detayları hakkında bilgi verileceğinden emin olabilirsiniz.
Looking over Brucknerhaus and Blue Danube Her klasik seyahat rehberine dahil olmayan az bilinen bir dönüm noktası Pension Steinbacher’dir. Bu ev 19. yüzyılın sonlarında yerel işçiler için inşa edildi, ancak uzun sürmediler. Zaten 1802’de, ev özel mülkiyete aitti ve çok uzun zaman önce, tamamen yeniden inşa etmeyi tamamladı. Evin inşaatı için ana yapı malzemesi kumtaşıydı. Bu malzemenin oldukça kırılgan olduğu düşünülmesine rağmen, inşaat orijinal haliyle günümüze kadar korunmuştur.
  Linz’de çok çeşitli yemek mekanları vardır. Birçok ünlü restoran, bir düzineden fazla bir süredir müşterilere hizmet vermektedir ve şehir sınırlarının çok ötesinde bilinmektedir. Büyüleyici Wagnerei … Açık
Önemli ve önemli bir mimari anıt “Holzheim Sarayı” dır. Linz’in hemen yakınında yer almaktadır. Bu saraydan ilk söz 1075 yılına kadar uzanıyor. 18. yüzyılın başında, saray bir yangınla tamamen tahrip olmuştur. İlk projeye göre yeniden inşa etmeyi başardılar.
Linz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Linz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Linz kaleleri
♥   Kalesi 'Linz Castle' , 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Eschelberg Castle' , 16.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Schaumburg' , 24.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Bruck' , 24.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Rechberg' , 28.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Linz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Kalkalpen' , 46.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Raab' , 48.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Nordwald' , 51.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Buchenberg' , 51.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Naturpark Attersee Traunsee' , 60.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Linz ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Lentos Art Museum' Linz, 1.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Linz ve Çevresindeki Turistik Yerler

Castle Rozmberk

From the series “Dünyadaki En Gizemli Binalar (Evler, Saraylar, Kaleler)”
Rožmberk, uzun tarihi boyunca defalarca yeniden inşa edildi, ancak tüm değişikliklere rağmen hayalet duvarlarında hala yaşıyor. Kale, Vlatva nehri kıyılarında çok güzel bir bölgede yer almaktadır. Bu muhteşem cazibe, uzun zamandır paranormal aktiviteler yapan kâşiflerin yerel kulübü tarafından seçildi. Hayranları görmek için her zaman yeterli fırsata sahip olduğu için gece olanlar da dahil olmak üzere çok ilginç geziler orada turistler için düzenlenmiştir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Linz’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

27.06.2022

Linz Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Linz Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Linz, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Linz’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Linz’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018