OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Saalbach Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Avusturya’nın en lüks ve en popüler kayak merkezlerinden biri olan Saalbach, yakındaki tatil alanları olan ’Leogang’ ve ’Hinterglemm’ gibi bir kurum olarak görülüyor. Üç tatil güzel ’Glemmtal’ vadisinde uzanır - birbirine çok yakın, hiç bir zaman açıkça ayırt edilmediler. Tatil, çok kaliteli ziyaretlerde yeteneklerini geliştirmek için buraya gelen profesyonel kayak sporcularına, birlikte kaliteli zaman geçirmek isteyen küçük çocuklu ailelerden gelen geniş bir ziyaretçi yelpazesini ağırlamaktadır.
  Saalbach’daki tüm oteller, kendi yollarıyla çekici ve benzersizdir. Berger’s Sporthotel yıllardır gezginler ile özellikle popüler olmuştur. Beldenin kalbinde, Bernkogel Teleferiği’ne sadece birkaç adım … Açık
İlk zamanlayıcılar yeni başlayanlar için ideal olan harika yumuşak eğimlerden yararlanabilir. Geleneksel kayak okullarının yanı sıra çocuklar için de dersler vardır, bu yüzden en küçük olanlar bile kayak yapmayı öğrenebilirler. Deneyimli kayakçılar, en baştan dağın zirvesinden başlayarak en karmaşık yolları kullanabilirler. Tesisin diğer bir özelliği, çok çeşitli koşu ve dinlenme alanlarına eklenmesi, iyi tasarlanmış bir asansör sistemidir.
Saalbach, merkezdeki popüler gece kulüpleri, barları ve restoranları nedeniyle genç turistler arasında oldukça popülerdir. Şehir asla uyumaz - geceleri güzelce aydınlatılır ve her yerde müzik ve insan sesi duyabilirsiniz. Ayrıca Saalbach, bölgedeki gerçek bir yerel cazibe olarak kabul edilen tek Go-Go barına sahiptir. Genç ve aktif ziyaretçiler, hem gündüz hem de gece yapmak için bol bol olacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tatil bölgesi ’Saalbach - Hinterglemm - Leogang’ tutarlı bir bütün olarak kabul edilir. Ayrıca, popüler kayak rotaları ve asansörler çoğu tam olarak Saalbach topraklarında başlar. Kayak pistlerinin toplam … Açık
Küçük bir bütçeye sahip olanlar, asansör geçişinin, Saalbach-Hinterglemm-Leogang bölgesinin tamamına ücretsiz erişim sağlayacağını bilmekten mutluluk duyacaktır. Kayak pistleri tüm bölge üzerinde düz olmasına rağmen, birçok ziyaretçi, tesisin iyi geliştirilmiş altyapısı nedeniyle Saalbach’ta kalmayı tercih etmektedir.
Kışın Saalbach bunları kayak sporlarına çekerken, yaz yürüyüşçüler ve bisikletçiler için bir zamandır. Yürüyüş yollarının toplam uzunluğu 400 km’nin üzerindedir ve aktif ziyaretçiler için yeterli fırsat vardır. Sıcak mevsimlerde turistler pitoresk çevreyi keşfetmek için kısa veya birkaç günlük gezilere gidebilirler. Sezon ne olursa olsun, konuklar Saalbach’ın samimi ve canlı atmosferiyle büyülenecekler.
  Saalbach’daki tüm oteller, kendi yollarıyla çekici ve benzersizdir. Berger’s Sporthotel yıllardır gezginler ile özellikle popüler olmuştur. Beldenin kalbinde, Bernkogel Teleferiği’ne sadece birkaç adım … Açık
  Arkadaşlarınız ve aileniz için çok çeşitli hediyelik eşyalar ve hediyeler sundukları için Mekke’deki tatiliniz sırasında yerel pazarlara ve mağazalara katılmayı unutmayın. Popüler hediyelik eşyaların çoğunun bir şekilde dine ya da başka bir şekilde bir bağlantısı vardır. Örneğin, dükkanların çoğunluğu beyaz renkli milli kıyafetler sunuyor. Kutsal Zamzam Kuyusu’ndan kutsal su içeren küçük şişeler gibi eşsiz hediyelik eşyalar satın almak da mümkündür. Herkesin küçük şişeleri sudan kuyulardan tamamen kendi istedikleri gibi doldurabileceğini belirtmek önemlidir.
Geleneksel hediyelik eşya dükkanları, çeşitli kokulu yağlar ve esasıyla yaratılan parfümler sunar. Kadın ziyaretçiler, çoğu zaman değerli ve yarı değerli taşlarla gelen geleneksel Arap tarzında mücevherlere karşı koyamazlar. Boncuklar, ulusal tarzda şapkalar ve yerel ustalar tarafından el yapımı dualar için özel halılar da hediyelik eşyaların popüler kategorileridir. Şaşırtıcı oryantal tatlılar için alışveriş yapmak için yerel pazarları ziyaret edin. Örneğin, gezginler sadece yerel incirlere aşıktır. Elbette Mekke’de uluslararası ünlü markaların sunduğu giysiler, aksesuarlar ve parfümler sunan alışılmış alışveriş merkezleri var.
Saalbach - rehber bölümleri 1 2 3

Saalbach ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Saalbach kaleleri
♥   Kalesi 'Castle Saalhof' , 12.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Weyer' Bramberg, 27.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Hieburg' Neukirchen am Großvenediger, 33 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burgruine Friedburg' Neukirchen am Großvenediger, 33.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Itter Castle' , 38.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Saalbach çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 17.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hohe Tauern' , 26.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Berchtesgaden' , 28.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Untersberg' , 43.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Naturpark Riedingtal' , 64.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Saalbach ve Çevresindeki Turistik Yerler

Harakiri Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Profesyoneller, tam anlamıyla, uygun bir hazırlık düzeyine sahip olan her kişinin bu pistten üstesinden gelebileceğini düşünüyor. Doğru kayak tekniğini düşünmeniz yeterlidir. Günümüzde farklı dillerdeki özel uyarı işaretleri dünyanın en tehlikeli yamaçlarından birine yerleştirilmiştir. Kayak pistlerine ek olarak, eğitmenler ve doktorlar daima görevdeler. 'Harakiri' yamacının önündeki Mayrhoven'in diğer 'siyah' kayak pistlerinde kayak yapması önerilir. … Devamını oku

Salzburg Küpü

From the series “Dünya Dışından Gelen En İlginç Eserler”
Dünya dışı kökenine dair versiyon ilk olarak 1919'da sıradışı eşyaların zengin koleksiyoncusu Charles Fort tarafından açıklandı. Birkaç yıl önce Frederick'in oğullarının gizemli göktaşı, Avusturya'nın Vöcklabruck kasabasında bulunan Heimathaus Müzesi'ne verildi. Göktaşının kopyası Linz Müzesi Oberösterreichisches Landesmuseen'de sunulmaktadır. Gerçek Salzburger paralelkenliğin 1910'da kaybolduğu ve modern müzelerde sunulan sergilerin taklit oldukları tahmin edilmektedir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Saalbach’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

02.12.2022

Saalbach Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Saalbach Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Saalbach, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Saalbach’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Saalbach’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018