OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İskenderiye

İskenderiye’nin Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Fouad Hotel Fotoğraflar: Fouad Hotel, Alexandria   Tarihi ambiyansa sahip konaklama mekanlarının seçimi İskenderiye’de daha iyi. Fouad Hotel bütçesi konuklarını eşsiz atmosferiyle büyülemektedir. Bu zarif kalıplar ve mozaikler ile dekore edilmiş inanılmaz zarif bir tarihi binada kaplar. İç mekanın her unsuru geçmiş yılların geleneklerine bir haraçtır: antika koyu ahşap mobilyalar, mermer sütunlar ve doygun renklerin değerli kumaşları. Zemin kat kadife döşemeli kanepeler ile çok güzel bir oturma alanına sahiptir. Tüm odalar yüksek oyuk sırtlı ve yüksek ayaklı minyatür masalara sahip masif ahşap yataklar ile donatılmıştır. natürmort resimler, atmosferi daha da romantik hale getirir.
Paradise Inn Beach Resort Maamoura Plajı’nın yakınında yer alan prestijli otel Paradise Inn Beach Resort , dış cephesi ile en modern tesis otellerinden farklı değildir. Geleneksel tarzda bir dizi güzel bina alır. Otelin asıl özelliği, geçmiş yüzyılların tarzında eşsiz bir iç mekandır. Ön kapı, mermer zemine ve yüksek mermer sütunlara sahip zengin lobiye açılır. Binanın yeniden inşası sırasında, ahşap korkulu taş merdivenler ve yüksek tavanlar korunmuştur. Artık eski tarz resimler ve büyük kristal avizelerle ambiyans üzerinde duruldu. Çok sayıda sanat eseri vardır ve duvarlardaki zengin bir resim koleksiyonuna ek olarak eşsiz antika vazoları ve diğer süsleri görebilirsiniz.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Paradise Inn Windsor Palace Fotoğraflar: Paradise Inn Windsor Palace Hotel, Alexandria Lüks otel Paradise Inn Windsor Palace , konukların duygularına dokunacaktır. Orman evi, İskenderiye’nin meşhur sahillerinde yer almaktadır ve 20. yüzyılın başlarından kalma muhteşem bir binada hizmet vermektedir. Atmosfer, zengin sanat müzelerinde bir benziyor; Antika mobilyaların eşsiz bir koleksiyonuna ek olarak, mekan, otantik resimlerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Sadece duvarlar değil, aynı zamanda lobideki tavan da süslenmiştir, bu sayede antika eşyaların anlamsız tablolarını ve eşyalarını tam anlamıyla her yerde görebilirsiniz. Odalar yüksek tavanlar ve uzun boylu pencerelerin yanı sıra değerli kumaşlarla kaplanmış lüks mobilyalara sahiptir.
Paradise Inn Le Metropole Fotoğraflar: Paradise Inn Le Metropole Hotel, Alexandria Lüks otel Paradise Inn Le Metropole tarihi lüks özellikleri. Mekan, yenilenmiş bir 18. yüzyıl binasında yer almaktadır. Louis XIV tarzında tasarlanan otel, her yerde değerli ahşap ve mermerden yapılmış bronz heykeller ve süslemeler bulunmaktadır. Parlak halılar, orijinal tablolar ve fresklerin bolluğu, zarif el işi mobilyalar ve duvar kağıtları, geçmiş yılların tarzında, sömürgeleştirilmiş zamanların kültür kültürünü anımsatmaktadır. Otel, şehirdeki en iyi iki restoran olan Fransız mutfağı sunmaktadır.
Ramsis Hotel Alexandria Fotoğraflar: Ramsis Hotel Alexandria, Alexandria Ayrıca, yesteryear geleneklerin düşkünlerini memnun edecek olan büyüleyici Ramsis Hotel Alexandria da bahsetmeliyiz. Otel sert pişmiş bir taş binada yer almaktadır. Birincisi inci tonlarında dekore edilmiş gezginler romantik odalar sunmaktadır. Her birinde duvarlarda güzel tablolar, orijinal figürinler ve el boyaması masa lambaları gibi muhteşem eski tarz dekorasyonlar vardır. Kadife döşemeli şık koltukları ve mermer üstleri olan zarif masaları bulabileceğiniz lobiye, aristokrat atmosferi hakimdir. Zarif restoran salonu masif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Ortaçağ tarzında geniş avizelerle tarihi iç mekan vurgulanmaktadır.
İskenderiye - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İskenderiye ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama İskenderiye’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

22.02.2024

Fotoğrafçıların Gözünden İskenderiye

İnteraktif İskenderiye Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

İskenderiye’nin Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018