OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Beyrut

Beyrut’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

The new old Beirut   Beyrut’un farklı fiyat kategorilerine sahip otelleri var, ama hepsi geçmiş yüzyılların geleneklerini dikkate alıyor. Beyrut’un iş bölgesinde yer alan Le Patio Boutique Hotel Downtown, kısmen eşsiz bir iç mekân olduğu için halk tarafından biliniyor. Otelin duvarları, tüm odalarda ve ortak alanlarda sunulan zengin bir lüks antika mobilya koleksiyonudur. Tarihsel ortam zarif mermer kaplama, eski resim ve heykellerin bolluğu ile vurgulanmaktadır.
InterContinental Le Vendôme Eşsiz vintage aksesuarlar, InterContinental Le Vendôme eşsiz iç tasarımını tamamlamaktadır. Zengin kumaşlarla döşenen zarif mobilyalar, masif oyma çerçevelerdeki büyük resimler, zarif ferforje şamdanlar ve antika saatler, otele inanılmaz derecede uyumlu bir tarihi atmosfer sunmaktadır. Bazı şık odalar muhteşem bir kitap koleksiyonuna sahip geleneksel küçük bir kütüphaneyle donatılmıştır. Lüks uzmanlar, mobilyalı büyük bir balkona sahip odada kalabilecek veya mermer banyolu bir süiti seçebileceklerdir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
QHotel Fotoğraflar: QHotel, Beirut Eşsiz bir atmosfer QHotel misafirlerini büyüleyecektir. 19. yüzyıl Fransa’sının rafine atmosferinden bahsediyoruz, mekanın atmosferini mükemmelleştiriyor. İç tasarım, nadir mermer ve ahşapların akıllı kaplamasına dayanmaktadır. Antika mobilyaların yerel koleksiyonu sadece benzersizdir. Mobilya üzerindeki döşemeler kadife ve asil tonlardan saten yapılmıştır. Her yerde harika resimler ve aynaların yanı sıra, mermer ve kristalden yapılmış muhteşem aksesuarlar görüyorsunuz. Çiçeklerin bolluğu tarihi ortama romantik bir dokunuş kazandırır.
  Beyrut’un en sıradışı ve en lüks otellerinden biri Orient Queen II. Bu lüks yerde check-in yaptıktan sonra, konuklar 7 günden kısa sürede araziden ayrılmayacaklardır. Gerçek şu ki, otel her cuma Beyrut limanından … Açık
Golden Tulip Serenada Butik otel Golden Tulip Serenada , geçmiş yüzyılların zarif geleneklerini karşılamak için gezginlere hizmet vermektedir. Desenli mermer zeminlere ve altın yapraklarla süslenmiş yüksek oyma sütunlara sahip geniş bir lobi, konukları en baştan ağırlamaktadır. Oyma bir mermer korkuluk ile geniş bir taş merdiven, lüks bir halı ile kaplıdır. Vintage aksesuarlar yaygın olarak oteli dekore eder; Tüm odalarda değerli ahşaptan yapılmış antika mobilyalar ve özgün sanat eserleri bulunmaktadır.
Villa Clara Fotoğraflar: Villa Clara Boutique Hotel, Ashrafieh Villa Clara , büyüleyici bir eski konakta birkaç gün geçirmek için bir fırsat sunmaktadır. Güzel bir tarihi bina, zemin üzerinde özenle hazırlanmış bir mozaik dahil, eski iç mekanın görünümünü ve görüntüsünü korumuştur. Odalardaki ve halka açık alanlardaki duvarlar, doğal motiflerle yapılan ustalıkla bezenmiştir. Otelin zarif antika mobilyalar ve eski tablolar ile muhteşem bir Akdeniz restoranı vardır.
  Lüks bir otel olan Lancaster Plaza Beirut, unutulmaz romantik bir tatil için bir fırsat sunmaktadır. Orman evi, şehrin kalbinde yer almaktadır. eski resim pencereleri ile lüks odalar iyi bir seçim sunuyor. Geleneksel tarzda … Açık
Assaha Hotel Lüks Assaha Hotel , inanılmaz büyüleyici bir tarihi binada yer almaktadır. Yeniden yapılanma sırasında, eski taş duvarların bozulmamış yüzeyini ve restore edilmiş ahşap tavanları korumuştur. Her yerde kemerli ve uzun taş sütunları görebilirsiniz. Zarif el yapımı mobilyaların yanı sıra geleneksel tarzda kilimler, akıllı perdelikler ve saydam mermerler iç mekanlarda kullanılmaktadır. Otel, çok aristokratik ve romantik bir atmosfere sahip palmiye ağaçları ile güzel bir bahçeye sahiptir.
Beyrut - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Beyrut ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Beyrut’ta araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Beyrut

İnteraktif Beyrut Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Beyrut’un Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018