OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İskenderiye

İskenderiye’de Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Hilton Alexandria Corniche Fotoğraflar: Hilton Alexandria Corniche, Alexandria   Hilton Alexandria Corniche , İskenderiye’nin en iyi tasarımcı oteli olarak adlandırılabilir. Odalar açık tonlarda boyanmıştır. eski parlak kadife kumaş döşemeli modern mobilyalarla düzenlenmiştir. Otelin en sıra dışı yerlerinden biri, mavi ve beyaz renklerde dekore edilmiş restoranıdır. Çatı, bir tasarımcı ve mobilyalarla döşenmiş teraslara sahip geniş bir dinlenme alanı ile donatılmıştır. Gece vakti, sanatsal aydınlatma her yerde yanar.
Hotel Delta Hotel Delta çok güzel bir tasarıma sahiptir. Odalar bej tonlarında boyanmış ve ince kumaşlarla kaplanmıştır. Ortak alanların ana dekorasyonu, değerli ahşaptan yapılmış kaliteli mobilyalar. Otelin her yerinde, kesme çiçeklerle vazolar ve yesteryear tarzında muhteşem öğeler görebilirsiniz. Otelde lezzetli Fransız hamur işleri ve diğer birçok harika tatlıyı tadabileceğiniz eski bir pastane vardır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Mercure Alexandria Romance Fotoğraflar: Mercure Alexandria Romance, Alexandria Saba Paşa bölgesinde yer alan lüks otel Mercure Alexandria Romance da çok etkileyici bir iç mekana sahiptir. Konuklar yüksek tavanlı, doğal ahşap yüzeyli ve devasa pencereli şık odalar sunmaktadır. Beyaz ve mor gölgeli zarif kumaşlar, binaları tamamlamak için kullanılır. Restoran antika mobilyalarla dekore edilmiştir. Toplantı salonu bile akıllı tasarıma sahiptir; çok sayıda cam kolye ile inanılmaz bir avize sahiptir.
Alexander The Great Hotel-ALEXOTEL Fotoğraflar: Alexander The Great Hotel-ALEXOTEL, Alexandria Alexander The Great Hotel-ALEXOTEL her açıdan hoş. Müşterileri, hepsi benzersiz tarzda ve özel renklerde dekore edilmiş 20 odadan oluşmaktadır. Aralarında mor ve güneşli renklerde çok romantik odalar ve siyah-beyaz renklerde dekore edilmiş muhteşem odalar bulunmaktadır. Orijinal antika mobilyalar ve sanat eserleri ambiyansı daha da eşsiz kılmaktadır. Otel egzotik bitkilerin ve sevimli heykellerin bulunduğu güzel bir avluya sahiptir.
Acropole Hotel Alexandria şehrindeki ekonomik hoteller, harika bir tasarıma sahip. Thrifty gezginleri Acropole Hotel dikkat etmelidir. Odalarının içi sade ve uyumludur; Onlar net beyaz keten giyinmiş büyük bir ahşap yatak özelliği. Burada ve orada duvarlar, renkli kumaşlarla vurgulanırken, birçok renkli kolye ile geleneksel tarzda armatürlerle dekore edilmiştir. Kahvaltı salonu ayrıca hafif ahşap ürünlerle zarif bir şekilde döşenmiş ve manzara resimleriyle dekore edilmiş çok hoş bir atmosfere sahiptir.
Villa El Maghawry Alexandria Fotoğraflar: Villa El Maghawry Alexandria, Alexandria Kırsal kesimde dinlenmeyi tercih eden gezginler Villa El Maghawry Alexandria idealini bulacaklardır. Bu, İskenderiye’nin en sakin ve pitoresk alanlarından birinde, peyzajlı bahçede yenilenmiş bir villadır. Tasarımın temeli ahşap kaplamadır; tüm mobilyalar sadece doğal malzemelerden yapılmıştır. Önceki yıllardaki aksesuarlar, oymalar, büyük aynalar ve sofistike avizelerle dekore edilmiş mobilyalara sahiptir. Otelin avlusu, egzotik çiçekler ve kaktüslerden oluşan zengin bir koleksiyon sunduğu için dinlenmek için iyi bir donanıma sahiptir.
İskenderiye - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İskenderiye ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama İskenderiye’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

İskenderiye’nin Şıklığı - Fotoğraf Akışı

İskenderiye Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

İskenderiye Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018