OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Innsbruck

Innsbruck Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Innsbruck, Austria   1. Şehir ve çevresi, toplu taşıma araçları ile en iyi seyahat etmektir. Kentin sokağında bir taksi tutmak son derece sorunludur, bu yüzden, birine ihtiyacınız olursa, önceden sipariş vermek daha iyi. Uzun mesafeli bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız, fiyatı önceden tartışın.
2. Araba kiralamayı planlıyorsanız, herhangi bir bankanın kredi kartını sunmanız gerekecektir. Elbette, uluslararası standartlarda bir sürücü ehliyetine de ihtiyacınız olacak. Lisansını bir yıldan kısa bir süre önce almış olanlar, bir araba kiralamayı reddedebilir.
3. Mağazaların ve alışveriş merkezlerinin çoğunluğu Pazar günleri hariç her gün açıktır. Birçok mağaza gündüz öğle yemeğine kapanır.
4. Yerel restoranlar ve kafelerde bir ipucu bırakmak normaldir. İpucu ortalama miktarı, toplam faturanın yaklaşık% 5 - 10’udur. Birçok faturada ipuçlarının eklenebileceğini belirtmek gerekir. Bu durumda, bir garsona bir ipucu bırakmak gerekmez.
5. Sergilere ve kültürel etkinliklere katılmak için özel ’şehir kartı’ satın alabilirsiniz. Çok sayıdaki fayda dışında kart, toplu taşıma araçlarında daha az ücretten yararlanma hakkını veriyor. Kart, her büyük otel veya toplu taşıma araçlarının yakınındaki kiosklar’da satın alınabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Innsbruck’ta dinlenme saatlerinde çok kayak yapmayı bekleyenler, onlarla birlikte spor malzemeleri almak zorunda kalmazlar. Şehrin birçok spor malzemeleri kiralama bulacaksınız.
7. Kayak ve diğer spor malzemeleri odanıza gelmemelidir. Her otelde spor malzemeleri depolama için özel bir oda bulunmaktadır.
  Gurme yolcuları Innsbruck’ta birçok orijinal enstitü bulacaklar. Sadece şık restoranlar değil, kafeler ve barlar da konuklara ilginç yemekler sunuyor. Tiroler Bauernkeller adlı restoranda en iyi Tirol yemeklerini … Açık
8. Kayak odasında saklanmak üzere spor ekipmanları terk ettiğinizde, iyi hatırladığınızdan emin olun. Kitinizi bir şekilde işaretleyebilirsiniz. Bir sürü kaykay ve çizme seti çok benzer, bu nedenle teslimat ve geri dönüş esnasındaki örnekler oldukça sık oluyor.
Innsbruck - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Innsbruck’ta Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Alpspix

From the series “Dünyanın En Yüksek Gözlem Platformları”
Açık havada, Almanya'nın en yüksek dağı olan Zugspitze'nin güzel manzaraları hayranlıkla izlenebilir. Alpspix gözlem güvertesi tüm yıl boyunca kullanılabilir. Eşsiz şekli sayesinde, başka yerlerden görünmeyen muhteşem manzarayı görebilirsiniz. Gözlem güvertesinin yolcular arasında çok popüler olmasına rağmen, bir takım muhalifleri var. Açılışından sonra, bu mekanı yıllık eğitim için seçen dağcıların grubu, bu devasa yapının sadece mükemmel dağ manzarası altında kaldığını söyledi. Onlara göre, bu yerlerin güzelliğinden zevk almanın tek yolu doruk noktalarından birini ele geçirmektir. … Devamını oku

Harakiri Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Şiddetli şoklar, kırılmalar ve çarpıklıklar - bu nedenle deneyimsiz kayakçıların aceleci ve kısa inişlerden sonra alabildikleri en zararsız sonuçlar. Dünyaca ünlü sporcu Tobias Fankhauser, 'siyah' dersinden yararlanan ve bunu düzenli eğitim seansları için kullanan ilk kişilerden biriydi. En başarılı spor performansı için 'Harakiri' pistine başarıyla iniş yaptı. Günümüzde birçok antrenör, atletleri ve en zorlu kayak pistlerinden birinde iniş yapmak isteyen herkesi hazırlayan sağlık merkezinde çalışıyor. … Devamını oku

Innsbruck ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Innsbruck’ta araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

09.02.2023

Innsbruck Fotoğrafları

Innsbruck haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Innsbruck Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Innsbruck Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Innsbruck’ta yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018