OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Tobago Adası

Tobago’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Paradise...  right in front your Eyes   Trinidad ve Tobago, Karayipler’deki en ucuz turistik yerlerden biridir. Burada yaşam standardı yüksektir ve hükümet, hizmet endüstrisindeki muazzam fiyatlar nedeniyle turistleri kaybetmek istemedikleri için girişimcileri sıkı bir şekilde kontrol etmektedir. Ancak, bu, yerel halkın fiyatları pek çok şey üzerinde durmasını engellemiyor. Bu arada, banknotları yanınıza almamanızı da unutmayın. Risk, bir sokakta hırsızlarla karşılaşacak olmanız değil. Bu arada, neredeyse hiçbiri yok. Bu sadece tüm çıkışların değişime sahip olmaması. Örneğin, her taksi şoförü 20 Trinidad dolarlık banknot kabul etmeyecektir.
  Adadaki güzel plajlar ve koylar sadece büyüktür ve çoğu Karayipler’in en iyileri arasındadır. Cazip plajların iyi bir seçim, havaalanına yakın olarak temsil edilir; En popülerlerden biri Speyside bölgesidir. Kings … Açık
Tobago’yu renkli Karnaval sırasında ziyaret etmeye karar verdiyseniz, fiyatların çatıdan geçeceği konusunda hazırlıklı olun. Fark ilk fiyattan% 70’e kadar ulaşabilir! Bu kesinlikle alışveriş yapmak için en uygun zaman değil. İyi haber şu ki, Tobago’da nakit kayıtlarının olmadığı herhangi bir yerde pazarlık yapmak yaygın. Unutmayın, buradaki satıcılar, Asya’dan farklı olarak, bir maddenin maliyetine ilişkin argümanı sürecin önemli bir parçası olarak görmezler. Bununla birlikte, herhangi bir fırsatta pazarlık etmelisiniz, çünkü eğer başlangıçtan çok düşük bir fiyat seçmezseniz, daha ucuz bir şey satın alma şansı vardır, o zaman daha önceydi. Sadece bunalmayın - yerliler bir müşterinin her zaman haklı olduğu kuralına uymuyorlar.
Bir satıcı Amerikan doları cinsinden bir fiyat verirse şaşırmayın. Bu para birimi burada yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak döviz kuru çok iyi değildir, bu yüzden bazı Trinidad dolarlarına sahip olmak daha iyidir. Tobago’daki hemen hemen tüm dükkan ve barlarda bir satıcı ve bir müşteri arasında bir satıcıyı yanlış vatandaşlardan korumak için bir kılavuz var. Bu arada, zor yerel mevzuat nedeniyle her yerde bira satın alamazsınız. Önemli bir şey - uyuşturucular oldukça açık bir şekilde Tobago’da satılsa da, mülkiyeti çok zayıf bir şekilde cezalandırılıyor. Bu yüzden şüpheli bir anlaşmayı kabul etmemelisin. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Karayip adası Tobago, birkaç yıl önce turistlerin ilgisini çekmeye başladı. Bugün en hızlı gelişen ve ilerleyen sahil beldelerinden biridir. Adanın başlıca cazip özellikleri yemyeşil tropikal ormanlar, bozulmamış … Açık
Buradaki dükkanlar cumartesi günü saat 16: 00’a kadar çalışmaktadır, bu yüzden sabahları gerekli tüm alışverişleri düşünmelisiniz. Aksi takdirde, en yakın süpermarkete bakmak zorunda kalacaksınız, ya da akşam altı geçiyorsa, sabaha kadar bekleyiniz. Tobago’dan bir hatıra olarak, broş, kolye, tarak ya da tespih gibi eşsiz bir malzemeden bir kaplumbağa kabuğu getirebilirsiniz. Daha egzotik bir şey ister misin? O zaman ulusal bir kostüm al. Adanın en iyi kulüplerinde bu kostümlü bir çift dans ve sonsuza dek bu geziyi hatırlayacaksınız. Eğer Goat Yarışı’nı görüyorsanız, oralarda bir hediyelik eşya alın, çünkü dünyanın neresinde olursa olsun bu tür bir şovu yakalayabilirsiniz. Akrabalar, aile ve meslektaşları için bir hediye olarak deniz kabuklarından yapılmış bir yelkenliyi alabilirsiniz.
Some more love for Tobago. Mutfağınızı Tobago’nun yemekleriyle süsleyin, bunlar üzerinde çağlayan şelalelerin resimleriyle birlikte. Bu Trinidad ve Tobago’nun gerçek bir ulusal sembolü olan Sombasson. Yolculuğun anısına, küçük taş figürler, fosil mercanlar veya yerel olarak örgülü Hint tarzı bir bebek alın. Daha pratik bir şey almayı mı tercih edersiniz? Sonra yerel romu seçin. Eşsiz üretim tekniği sayesinde, yerel şirketlerin bu ürünü dünyaca tanınmış ve birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Tobago’da yapılan sigara ve kahve de dikkatinizi hak ediyor.
Tobago Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Tobago Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Tobago’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

27.09.2022

Tobago Adasi’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Tobago Adası Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Tobago Adası Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Tobago Adası için alışveriş tavsiyeleri. Trinidad ve Tobago’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Tobago’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018