OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cezayir Şehir

Cezayir Şehir Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Alger, grande mosquée \/ Algiers, great mosque   1. Şehirde dolaşmak için kıyafet seçerken dikkatli olun - açık ve parlak kıyafetler kabul edilemez. Ayrıca, giysilerin hiçbir madeni para taklit etmediğinden emin olmalısınız - bu gardırobun bu unsuru da buraya giremez.
2. Şehir sokaklarında alkol içmek kesinlikle yasaktır. Sadece özel olarak belirlenmiş tesislerde içebilirsiniz. Tüm restoranların, genellikle menünün hemen dışında yer alan güçlü içecekler sunduğunu unutmayın.
3. Şehrin tarihi bölgesi neredeyse tamamen yayaların elindedir, birçok sokak araçlara kapalıdır. Şehirde seyahat etmenin en uygun yolu, herhangi bir sokakta kolayca ’yakalanabilen’ taksi ile yapılır. Sayaçların çoğu otomobilde mevcut olmadığından, yolculuğunuzun maliyeti bir taksi şoförü ile önceden tartışılmalıdır.
4. Kent, iyi gelişmiş bir otobüs ağına sahiptir, böylece taksi toplu minibüslerle de seyahat edebilirsiniz. Rotalar oldukça kafa karıştırıcı olabilir, bu yüzden toplu taşıma araçlarını kullanmak sadece şehirde iyi yönlendirilmiş olanlar için önerilir.
5. Yerel sürücüler genellikle yolun kurallarını ihmal ettikleri için araba kiralamak tavsiye edilmez. Buna ek olarak, gündüz, Cezayir’de ücretsiz bir park yeri bulmak tam anlamıyla mümkün değildir ve Eski Şehir genellikle herhangi bir araca yakındır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Bayanlar için sadece tarihi bölgede yürüyüşe çıkmak tavsiye edilmez. En iyi gezi seçeneği büyük bir şirket ile ya da bir rehber eşliğinde eşlik ediyor.
7. Otellerde döviz büroları tarafından sunulan fiyatlar uygun olmaktan uzak olduğu için, bankalarda veya postanede döviz kuru. ATM’ler büyük alışveriş merkezleri ve restoranların yakınında bulunabilir. Bazıları altı basamaklı bir kod gerektirebilir, bu durumda, eksik olan sıfır sayısını normal kodlara eklemek gerekir.
Cezayir Şehir - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cezayir Şehir ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Cezayir’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

04.02.2023

Cezayir Şehir Fotoğrafları

Cezayir Şehir haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cezayir Şehir Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Cezayir Şehir Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Cezayir’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018