OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Abu Dabi

Abu Dabi’de En İyi Haftasonu - Sıradışı Yerler ve Mekanlar

Abu Dhabi   Abu Dhabi ziyareti sırasında nadiren otelden ayrıldıysanız, Şeyh Zayed Camii’ni tam olarak incelediyseniz ve Al Hosn Kalesi’ni iki katından fazla ziyaret ettiyseniz, şimdi diğer benzersiz cazibe merkezlerini aramanın zamanı geldi. Yürüyüş için en keyifli yerlerden biri, yerel sakinlerin eski evlerini bulabileceğiniz ’Al Ain’ antik kentidir.
  Abu Dhabi, güzel parklar, gökdelenler ve muhteşem konaklarla ziyaretçilerini şaşırtmayı bırakmayan güzel, modern bir şehir. En güzel villalar ve saraylar rıhtıma yakın konumdadır. Lüks alışveriş merkezleri, … Açık
Benzersiz tarihi yerlerin tadını çıkardıktan sonra, ’Jebel Hafeet’ Dağına tırmanmaya dikkat edin. Bu yürüyüş, fiziksel eğitimi olmayan gezginler için bile herkes için erişilebilir. Uzun bir tırmanışın ardından, tepenin üstü Abu Dhabi’nin en sıradışı doğal mekanlarından biri olan hareketli kum tepelerinin panoramik manzarasını sunarken layık ödül sizi bekleyecektir. Dağın tepesindeki çöl manzaralarının şaşırtıcı fotoğraflarını çekebilirsiniz.
Emirates toprakları, doğa ve açık hava etkinlikleri taraftarları için ilginç olacak olan ’Sir Bani Yas’ ın benzersiz korunan adasını içerir. Adada, 30’dan fazla hayvan türü ve onlarca kuş türünün yanı sıra çok sayıda nadir bitki bulunmaktadır. Her zaman egzotik bitki ve çiçeklerin bir arka planında fotoğraflanmak isteyen ve çöl emirlik böyle şans beklemiyordum, bu harika rezerv ziyaret ettiğinizden emin olun. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Eğlence komplekslerinin, restoranların ve gece kulüplerinin büyük bir kısmı rıhtım yakınlarındadır. Birçok eğlence mekanı, büyük oteller topraklarında bulunmaktadır. Burada sunulan mekânların tümünün yüksek … Açık
Adanın geniş bir at merkezi olduğu için hoş bir sürpriz de hayvan sever. Arap atları oralarda yetiştirilmektedir; tüm ziyaretçiler bir gezintiye çıkabilir veya doğal rehberli turların keyfini çıkarabilir. Adanın ayrıca birkaç yıl önce açılan büyüleyici bir dalış merkezi var. Hizmetleri denizde yalnız güzelliklerin keyfini çıkarmak ve popüler turistik yerlerden uzaklaşmak isteyen dalıcılara ilgi duyacaktır. Yeni başlayanlar, dinlenmeyi sevebilirler, çünkü dalış merkezi, profesyonel antrenör kadrosuna sahiptir.
Sheikh Zayed Bridge - Abu Dhabi Pitoresk adaya giden gerçek yol unutulmaz bir macera olabilir. Küreği seviyorsanız, ’Jebel Dhanna’ kıyı kasabasına gidin. Burada yerliler, turistlere benzersiz bir hizmet sunuyor - sizi teknelerine doğrudan adaya götürüyorlar. Bunun alternatifi helikopterler, ancak hava yürüyüşü tekneden çok daha pahalıya mal olacak.
  1. Seyahatinizden önce dini bayramların takvimini kontrol ettiğinizden emin olun. Bunun nedeni bayramlarda birçok devlet kurumunun kapatılabilmesi ve restoranların ve kafelerin alkollü içeceklerin satışını ertelemesi. 2. … Açık
Dünyanın en büyük kum tepelerini görmek istiyor musunuz? ’Liwa’ nın pitoresk vahasını ziyaret edin; seçkin vatandaşlar ve devlet adamları orada hafta sonlarını geçirirler. Hükümet yetkilileri yoğun çalıştığında hafta içi günlerde, bu vaha sıradan turistler için geçerlidir. Vahanın önemli çekici özelliği kum tepeleri olup, dünyanın en büyük ve kum sörfü taraftarları arasında popülerdir. Kesinlikle herkes bu alışılmamış sporun temellerini öğrenebilir; burada eğitim koşulları dünyanın en iyi denilebilir.
gate-purple Aşırı olanları arayanların ’Ferrari Dünyası’ eğlence parkının dinlenme programı büyülecektir. Dünyadaki eşsiz roller coaster da dahil olmak üzere kendi topraklarında en aşırı sürmek bazıları vardır. Ünlü yarışçılar cazibe geliştirme projesinde yer aldı, bu nedenle ziyaretçilere adrenalinin iyi bir payı garanti edildi.
Abu Dabi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Abu Dabi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm sanat müzelerinin haritası
Abu Dabi ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Zayed National Museum' Abu Dhabi, 9.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Salwa Zeidan Gallery' Abu Dhabi, 9.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Louvre Abu Dhabi' Abu Dhabi, 10.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Abu Dabi’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Fotoğraf Sanatçılarının Gözünden Abu Dabi

Abu Dabi Haritasında İlginç Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Gizli yerel sokaklarda yürüyün, küçük kafelere girin, derin bir nefes alın ve Abu Dabi’nin tadını çıkarın. Haftasonunuzu alışılmışın dışında geçirin, Abu Dabi’nin ruhunu, gerçek bir seyahat gurmesi gibi keşfedin. Rehberimizi takip edin, size özel servislerimizden yararlanın ve Abu Dabi’de tutkulu ve unutulmaz bir zaman geçirin!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018