OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Abu Dabi

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Abu Dabi Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

Sheikh Zayed Grand Mosque Yas Viceroy Abu Dhabi   Abu Dabi, ülkenin çok ötesinde bilinen bir dizi eşsiz otele sahiptir. Bu yerlerden biri Yas Viceroy Abu Dhabi . Bir kısmı arazi üzerinde bulunan ve diğer kısmı su üzerinde olan, sıradışı bir şekle sahip, büyük ölçekli modern bir bina kaplar. Binanın cephesi gece güzel bir aydınlatma ile parlar. Otel emirlikteki seçkin mimari simge yapılarından biridir. İç mekân, aynı zamanda, alışılmadık biçimlere sahip tasarım mobilyaları, ulusal tarzda süslemeler ve sanatsal aydınlatma gibi, benzersizdir.
The Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal Lüks otel The Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal ana özelliği iç mekandır. Modern tarzda dekore edilmiş emirlikteki lüks otellerden farklı olarak, bu otelin iç mekanları Rönesans geleneklerine bir övgü niteliğindedir. Görünüşte bu lüks otel, parlak kumaşlar, büyük kristal avizeler ve el yapımı halılarla kaplanmış zarif mobilyalarla kolonyal bir saraya benziyor. Bu otel, sadece geçtiğimiz yılların geleneklerini yakından tanımakla kalmaz, aynı zamanda duvarları 10 farklı lokantaya ev sahipliği yapan gurmelere hitap eder.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hyatt Capital Gate Abu Dhabi Fotoğraflar: Hyatt Capital Gate Abu Dhabi, Abu Dhabi Hyatt Capital Gate Abu Dhabi , Abu Dabi’nin en sıra dışı otellerinden sadece biri değil, aynı zamanda gezegendeki en lüks otellerden biri. Olağandışı bir Başkenti gökdelen kaplar ve panoramik pencerelerden gezginler lüks konaklama ve manzara sunuyor; Bazı odalarda banyoda büyük bir pencere bile var. Binanın 20. katında, şehrin muhteşem manzarasını sunan lüks bir spa bulunmaktadır. Abu Dabi’nin panoramasına hayranlık duymak için mükemmel bir yer sıcak küvetleri olan bir dinlenme bölgesi olacaktır.
Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana, Abu Dhabi Fotoğraflar: Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana, Abu Dhabi, Abu Dhabi Sağlıklı yaşam tarzına ve çocuklu ailelere düşkün olanlar lüks otel Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana, Abu Dhabi beğenebilirler. Burası toprakları tamamen alkolsüz olan emirlikteki birkaç otelden biri. Ancak, otelin 4 farklı restoranı ve egzotik mocktail’leri tadabileceğiniz bir barı vardır, bu nedenle bu barı çocuklara bile ziyaret etmek ilginç olacaktır. Otel sadece alkol yasağı nedeniyle değil; yerin emirlik topraklarında en büyük havuzlarından biri vardır. Orijinal manzara süslemelerle birlikte bu büyük havuz inanılmaz derecede etkileyici görünüyor.
Emirates Palace Hotel Fotoğraflar: Emirates Palace Hotel, Abu Dhabi Lüks Emirates Palace Hotel da birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Yemyeşil bahçelerle çevrili şık bir İran sarayına benziyor. Otel, doğal bir körfeze bile sahip çok geniş bir alana sahiptir. Konukların kullanabileceği özel plajın uzunluğu 1.300 metreden fazladır. Ayrıca, yerinde 14 restoran ve bar bulunmaktadır. Emirates Palace Hotel gerçek tenha bir tesistir; Tüm büyük otellerde mümkün olmasa da misafirlerinin çok sakin ve ölçülü bir şekilde rahatlama fırsatı vardır.
Le Royal Meridien Abu Dhabi Fotoğraflar: Le Royal Meridien Abu Dhabi, Abu Dhabi Beş yıldızlı bir otel olan Le Royal Meridien Abu Dhabi ana özelliği, bir çatı katı döner restoran olup lezzetleri tatmak ve Abu Dabi’nin panoramik manzarasını izlemek için mükemmel bir yerdir. Akşam yemeği sırasında, konuklar Basra Körfezi’ni görebilir ve seçkin turistik mekanlara ve yakındaki golf sahalarına hayranlıkla gidebilirler. Oteldeki Sax kulübü müzik severler arasında popülerdir; sık sık orada performans gösteren ünlü caz grupları.
Abu Dabi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Abu Dabi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Abu Dabi’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Fotoğraflarla Abu Dabi

Abu Dabi Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018