OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Abu Dabi

Abu Dabi’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Abu Dhabi   Abu Dabi, dev alışveriş kompleksleri ile ünlü. En popülerlerinden biri Abu Dabi Alışveriş Merkezi. Açılışı 2001 yılında gerçekleşti. Günümüzde 220 dükkana ev sahipliği yapıyor ve çeşitli uzmanlık alanlarında 40’tan fazla restoran ve kafe bulunuyor. Bu alışveriş kompleksi, marka mağazalarının çeşitliliği nedeniyle popüler. Burada, kentin en büyük butiklerinden biri olan Oksijen’i bulacaksınız. Nazik seks temsilcileri sayısız kozmetik ve parfüm dükkânında yürüyüşe ilgi duyacaktır.
  Abu Dabi, ülkenin çok ötesinde bilinen bir dizi eşsiz otele sahiptir. Bu yerlerden biri Yas Viceroy Abu Dhabi. Bir kısmı arazi üzerinde bulunan ve diğer kısmı su üzerinde olan, sıradışı bir şekle sahip, büyük … Açık
Şehrin en büyük ve en güzel alışveriş merkezlerinden biri, şık modern giysileri değil ev eşyalarını da alabileceğiniz Marina Mall’tur. Burada, şehrin en büyük Ikea mağazalarından biridir. Fashionistas, özel tasarım salonlarında gezinebilir. Bu alışveriş ve eğlence kompleksinde modern bir sinema, birkaç düzine restoran ve çocuklar için daha birçok cazibe merkezi ve oyun alanı bulunmaktadır.
Gezilerinden yerel öğeler ve hediyelik eşya getirmek isteyen gezginler, Al-Raha Alışveriş Merkezi’ni ziyaret etmekle ilgilenilecek. Merkezde temsil edilen mağazaların önemli bir kısmı kıyafetler ve yerel üretim ayakkabıları sunmaktadır, ancak burada kaliteli kozmetik satın alabilirsiniz. Birçok turist orijinal hediyelik eşyalar için bu komplekse gider. Ünlü dünya markalarının çeşitli ticaret köşklerinin bu muazzam alışveriş merkezinde temsil edildiğini de belirtmek gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Abu Dabi’nin pitoresk sahili, en muhteşem tasarım otellerinden biri olan Jumeirah at Etihad Towers Residence ev sahipliği yapmaktadır. İç mekanın ana özellikleri arasında yüksek tavanlar ve sadece odalarda değil, … Açık
Birçok alışveriş, bütün günlerini, büyük özellikli bakkal pazarlarından biri olan renkli Mushrif Alışveriş Merkezi’nde geçirirler. Bu üç katlı alışveriş merkezinin alanı 56.000 metrekareden fazladır. Duvarlarında satın alınamayan bir mal sınıfını hayal etmek zordur. Pazar, taze meyve ve sebzelerin yanı sıra ulusal lezzetler de sunmaktadır. Burada birkaç mükemmel milli restoran var. Şık modern giysiler, parfümler ve kozmetik ürünlerin yanı sıra yerel esnaflardan lüks takılar arayarak alışveriş merkezinin etrafında dolaşabilirsiniz.
Agenda for the New Millennium Abu Dhabi 2009 - Emirates Palace Abu Dhabi’nin pazarları arasında Al-Kavs ve Al-Bawadi en popüler ülkelerdir. Bunlar birbirlerine çok yakın konumdalar, bu yüzden genellikle tek bir alışveriş kompleksi olarak görülüyorlar. Bu pazarlar, benzersiz mimarisiyle ulusal tarzdaki ziyaretçileri ve uygun fiyatlarla çeşitli malları şaşırtacak. Birçoğu, nadir bulunan baharatları alıp lezzetli tatlıları tadabilmeleri için buraya gelir. El yapımı halı, kumaş ve ilginç hediyelik eşyalar çok çeşitlidir. Piyasada ayrıca takı satın alabilirsiniz, ancak kalite özel bir dikkat ile ele alınmalıdır.
  Abu Dabi’deki lüks otellerden bir seçki çok büyüktür ve emirliğin varlıklı misafirleri arasında talep gören bazı kendine güvenen liderler vardır. Lüks otel Grand Millennium Al Wahda Abu Dhabi, büyük Al Wahda … Açık
Abu Dhabi’de sözde ’altın alışveriş merkezi’ de var - Madinat Zayed. Bu büyük kompleksde 200’den fazla mağaza var, hepsi alıcılara takı sunuyor. Bu merkezdeki fiyat aralığı oldukça geniş, bu nedenle tutumlu turistler bile ilginç parçalar elde edebilecek. Çeşitli mallar için uygun süsler yoksa, imalatlarını sipariş edebilirsiniz.
Abu Dhabi - under construction Üst düzey alışveriş yapan hayranlar Abu Dhabi’de her zaman uygun mağazalar bulacaklar. Grafika tasarımcı giyim mağazası ideal bir mağazadır. Burada sunulan tüm ürünler Arap tarzında yüksek moda ürünlerdir. Bu mağazada, el yapımı bir cila ile zarif kaftanlar, enfes elbiseler satın alabilirsiniz. Bayanlar kesinlikle çok sayıda tasarım çantasını takdir edeceklerdir.
  Şık Royal Rose Hotel, Abu Dabi’deki romantik oteller arasında özel bir ilgiyi hak ediyor. Benzersiz bir binada yer almaktadır. 17. yüzyıldan kalma Fransız tarzı lüks saray. Otelin iç kısmı da geçmiş dönemlerle … Açık
Çok markalı mağazalar arasında Avenue, vurgulamaya değer. 35 farklı markanın giysi ve aksesuarlarını sergiliyor. Tüm günler, aksesuarlar, saatler ve takılar için çok sayıda erkek ve kadın giyim seçeneği var. Burada sunulan tüm mağazalar orta ve en yüksek fiyat kategorisindedir. Tutumlu turistler, satış dönemlerinde mağazayı ziyaret etmek isteyecektir.
Abu Dabi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Abu Dabi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Abu Dabi’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Abu Dabi’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Abu Dabi Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Abu Dabi Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Abu Dabi için alışveriş tavsiyeleri. Birleşik Arap Emirlikleri’nde tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Abu Dabi’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018