OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Umman

Umman’da Aktif Dinlenme - Yapılması Gerekenler, Eğlence ve Tatil

Masirah Island   Umman’da gece hayatı Muscat’ta merkezlenmiştir. Karanlık şehre düştüğünde, gençler ve yaşlılar başkentin sunabileceği sayısız gece eğlencesine yönelirler. Popüler bir yerel gece kulübü olan Safari, her zaman hem yerli hem de yabancı misafirlerle doludur. Önemli futbol maçları sırasında, bu oyunun hayranları her zaman Safari’de toplanır. Diğer akşamlar, sonsuz müzik eşliğinde her zaman dans eden birçok insan vardır. Şehrin en eski gece kulübü Copacabana, bitişik otelde bayanlar kalmadıkça sadece erkeklerle birlikte kadın ziyaretçileri kabul ediyor. Copacabana, modern müzik ve ünlü DJ’lerin performanslarını sunar. tüm gece eğlenmek ve dans etmek için harika bir yer.
  Umman nüfusunun çoğunluğunu Araplar oluşturuyor. Doğu Afrika, ülkede yaşayan etnik kökenler üzerinde büyük bir etki yarattı, ancak Bedevilerin ve Doğu …
Devamını oku
Umman, aktif rekreasyon hayranları için mükemmel bir şekilde uygundur. Yolcular için çölü deve veya arazi araçları üzerinde keşfetmek her zaman çok ilginçtir. Yarımadanın kıyı suları, tüplü dalış ve diğer su sporları için mükemmeldir. Muscat’taki Wadi Shab Adventures, arazi gezilerinden unutulmaz duygular sunmaya her zaman hazır. Umman’ın güzelliğine hayran kalmak ve adrenalin seviyesini yükseltmek için harika bir fırsat. Bir gezi sırasında turistler bir plajı ziyaret eder, kristal berraklığında suda yüzer, bir kayanın tepesine çıkar ve eğer şanslıysa bazı vahşi hayvanları görür. Nizwa’da tatilciler, Desert Camels Adventure Tours adlı birkaç günlük tur sipariş edebilir ve bir arazi aracında kum tepelerini fethedebilir, develeri görebilir ve onlara binebilir, birçok ilginç yeri keşfedebilir ve herhangi bir fotoğraf albümünü aydınlatacak birçok unutulmaz fotoğraf çekebilir. .
Yeni alanları yürüyerek keşfetmeyi tercih eden turistler, VS Private Tours’da unutulmaz bir macera sipariş edebilirler. Özel rehberli yürüyüş turları, Umman’ın tatilcilerden gizlenen tarafını ortaya çıkaracaktır. Mağaralar, kayalar, kanyonlar - bunlar turistlerin bu tür geziler sırasında ziyaret edebileceği yerlerden sadece birkaçı. Çok günlük uzun turlar sırasında her gün yeni bir şeyler getiriyor: yeni alanlarda gezintiler, tekne gezintileri, temiz suda yüzmek, yeni şehirleri ziyaret etmek - bu turlarda herkes için bir şeyler var. Campfire Umman, geleneksel kamp tutkunları için doğru seçimdir. Çadırlar, yangınlar, pitoresk gün batımları ve daha az şaşırtıcı olmayan manzaralar, kampın tutkulu hayranlarının tam olarak istediği şeydir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Seyahat meraklıları Umman’ı nadiren ziyaret etmeleri gereken yerlerin listesine dahil eder ve bu kesinlikle bir hatadır. Çöller ve sahil şeridi ülkesi …
Devamını oku
Bir tur rehberi eşliğinde bir teknede dinlenmeye veya hatta küçük bir gemiyi yönlendirmeye ne dersiniz? Bu varyantların her ikisi de Umman’da mümkündür. Khasab’da Khasab Sands Tours, Al Mussanah’da Seaoman Dive ve Muscat’taki sayısız tur acentesi - bunlar farklı su aktivitelerinden oluşan çeşitli bir menü sunan şirketlerden sadece birkaçı. Tatilciler su otobüsü, gemi, motorlu tekne, yat, gondol ve kanoyla gezebilir; Kiralanmış bir teknede bağımsız olarak veya bir rehberle birlikte yelken açmayı deneyin ve köpekbalıkları, kaplumbağalar, vatozlar, yengeçler, deniz atları ve yunusları izleyin. Dahası, gezginler her zaman yerel deniz canlıları ile yüzmeye ve tüplü dalış, wakeboarding, parasailing ve su kayağı yapmaya davetlidir - aktivite seçenekleri neredeyse sonsuzdur ve bu yarımadada bir tatilin bir başka avantajıdır. Turistlerin yapması gereken tek şey, önce denemek istedikleri şeyi düşünmektir çünkü her şeyi denemek için bir tatil yeterli değildir.
Muscat - Old Muscat Çölde bir motosiklet gezintisi, aşırı hayranlar için mükemmel bir aktivitedir. Umman’ın son derece güzel manzarasında bir bisiklet turu başlatmak da iyi bir fikirdir. Her şeyin üzerinde konforu, temiz havayı, yeşil alanları ve sakin ortamı tercih eden turistler, Umman’daki sayısız golf kulüplerinden birinde bunların hepsini alabilirler. Almouj Golf ve Muscat Hills Golf & Country Club bu kategorideki en popülerler arasındadır. Sessizlik, masmavi suların güzel manzaraları ve kaliteli zümrüt tarlalar hem ileri seviye golf oyuncularını hem de bu oyunda sadece ilk adımlarını atan yeni başlayanları memnun edecektir.
  1. Ummanlılar nezakete değer verir. Tanıdığınız biriyle tanışırken, o kişiyi selamlamayı ve gülümsemeyi unutmayın ve ancak o zaman bir konuşma başlatın. …
Devamını oku
Salalah’da Al Forsan Binicilik, müşterilerine at ve deve gezileri sunmaktadır. Sağlıklı görünen ve arkadaş canlısı hayvanlar, her gün aldıkları sevgi ve ilgi konusunda hiçbir şüphe bırakmazlar. Bu kulüpte yaşayan bazı hayvanlar tehlikeli koşullardan kurtarıldı. Genellikle kıyıya yakın yerlerde yüzen yunuslarla birlikte bir plajda ilginç bir at veya deve gezintisi kesinlikle unutulması imkansız bir şeydir. Güler yüzlü personel ve mükemmel hizmet, yolculuğu daha da heyecanlı kılar. Al Forsan Horse Riding’in sunduğu turlar hem profesyonel biniciler hem de yeni başlayanlar için uygundur. Ziyaretçiler, bir eğitmenle birlikte veya yalnız bir at veya deveye binmeyi seçebilirler.
Masirah Island Sabah veya günün herhangi bir saatinde koşuya alışkın olan tatilcilerin Umman tatillerinde bu sağlıklı alışkanlıktan vazgeçmelerine gerek yok. Umman’daki Challenge Team Activites, Umman’ı yürüyerek keşfetmek isteyen herkes için mükemmel grup turları sunan bir spor kampıdır. Kendi fiziksel gücünü test etmek, yerel halk ve diğer turistlerden oluşan bir şirket ile birlikte kendi sınırlarına meydan okumak, liderlik niteliklerini güçlendirmek, sağlığını iyileştirmek, ülkenin güzelliğine hayran olmak ve yeni arkadaşlar bulmak isteyen herkes için harikadır. Grup etkinliklerinin hayranlarının kesinlikle bu turlara katılmaları ve diğer meraklılardan oluşan bir ekibe katılmaları gerekir.
Umman rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Umman’ın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Ülke haritaları Umman haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Umman Fotoğraf Galerisi

Umman Şehirlerinde Eğlence, Dinlenme ve Etkinlikler

Maskat
Muscat, eşsiz doğa cazibe merkezleri ile ziyaretçileri şaşırtıyor. Yürüyüş meraklıları ve açık hava rekreasyon hayranları Wadi Bani Khalid rezervasyonuna bayılacak. Alanı en nadir kuş türleri için habitat görevi görür. Rezervasyon çok çeşitli egzotik bitki ve çiçeklere sahiptir. Wadi Bani Khalid rezervasyon ziyaretçilerine ilginç ve bilgilendirici geziler sunulmaktadır. Bütün gün doğal doğanın muhteşem güzelliğinin tadını çıkarabilir. Majlis al Jinn Mağarası turları, turistler ve şehir … Devamını Oku

Umman Aktif Dinlenme Yerleri Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018