OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Singapur

Çocuklarla Singapur Aile Tatili - Turistik Yerler ve Eğlence

Aerial View from the Pinnacle@Duxton   Singapur, bir aile tatili için ideal bir yerdir. En genç, emniyetli ve mükemmel hizmet için yüksek düzeyde konfor, ülkeyi çocuklarla seyahat etmek için çekici bir hedef haline getiriyor ve bu da ebeveynlere çok fazla eğlence getiriyor. Asya geleneklerine göre, beş yaşından küçük çocuklar Yaratan’a yakın olarak düşünülür. Bu yüzden çocuklar pek çok numara için cezalandırılmıyor. Bu, ebeveynlerin çocuklarının nerede olurlarsa olsun rahat edeceği konusunda güven verir. Singapur’a çok sayıda mutlu anı bırakmak için seyahat etmek istiyorsanız, eğlence programında aile eğlencelerinin popüler mekanlarını mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Ülke tarihi ve kültürü için önemli anıtlar ve mimari yapılar. …
Devamını oku
Sentosa adasında huzur ve güzellik atmosferi hüküm sürüyor. Sahilde, Disneyland ile benzer şekilde inşa edilmiş çeşitli eğlence merkezleri var. Komik koşular, atlıkarıncalar, farklı yaş grupları için slaytlar çocuklar için bekliyor. En genç ziyaretçiler için özel donanımlı rahat yüzme havuzları bulunmaktadır. Kafeler ve restoranlar, lezzetli tatlılar ve meyveli kokteyller içeren ebeveynleri ve çocukları memnun edeceklerdir. Sualtı tüneli ile bir okyanus akvaryumu, turistleri büyüleyici derinliklerin dünyasına getiriyor. Yol boyunca yürüyüş yapmak ve güzel köpekbalıkları, ışınları ve okyanusun diğer sakinlerini izlemek bile yetişkinler gerçek hayranlık uyandırıyor. Oceanarium’un koleksiyonu, Hint Okyanusu yaşam koşullarının neredeyse tüm doğal egzotik hayvanlarını içerir. Her gün bir yunus akvaryumu turistleri büyüleyici bir yunus gösterisine davet ediyor.
Sentosa Adası’nda ayrıca su kulübüne sahip özel bir çocuk plajı da bulunmaktadır. Küçük ziyaretçiler saatlerce oyun oynayıp eğlenebilirler. Özel eğitimli personel, fidyeleri izliyor. Butterfly Park & ​​Insect Kingdom, ünlü Mandai Ormanı’nda bulunan Singapur Hayvanat Bahçesi, korunan Kuş Parkı, çocukların özel eğlence mekanlarının yanı sıra kafeler ve eğitim sergileri sunduğu yerlerdir. Jurong Kuş Parkı, güzel ve eğlenceli çizgi film karakterlerinin eşsiz bir gösteri sergilediği çocuklar için tam donanımlı oyun alanlarına sahiptir. Parkta bir tekneye binebilir veya dünyanın en güzel köşelerinden birinin tropikal doğasını izleyebilirsiniz. İnsan varlığından korkmadan doğal ortamlarda sekiz yüzden fazla kuş türü yaşıyor. Kuşların beslenmesi kesinlikle yasaktır, bu nedenle ebeveynler dikkatli olmalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bu küçük şehir devleti inanılmaz bir gelişme seviyesine ulaşmayı başardı. Herhangi bir doğal kaynak olmadan, Singapur, çok sayıda gökdelenin bulunduğu …
Devamını oku
Kıyıda bulunan bir dönme dolap turistleri 165 metreye çıkarmaktadır. ’Singapore Flyer’, Guinness Rekorlar Kitabında dünyanın en büyük atlı karıncağı olarak yazılmıştır. Panoramik manzaralara ek olarak, merkezi bir mağaza zinciri, rahat kafeler, her türlü eğlence ve tematik sergiler içerir. Palawan Plajı’nda çocuklarla rahatlamak için özel bir alan bulacaksınız. Geniş bir oyun odası olan ’Lost Wonder of Port’, çocuklar için açıktır. Kayıp Wonder Limanı, bir gemi, karmaşık tüneller, eğlenceli kaydıraklar ve rahat rekreasyon alanları ile gerçek bir korsan şehridir. Trick Göz Müzesi hiç kimseyi kayıtsız bırakmaz. Bu yedi yaşın altındaki çocuklar için uygun güzel doğa ile çevrili harika bir yerdir. Farklı manzaralar, yükseklik yanılsaması ve çok daha fazlası, ayaklarınızın altında görünen paralel gerçekliğin silinmez izlenimlerini bırakır. Tüm sergiler fotoğraflanabilir ve dokunulabilir.
Singapur rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Singapur’ın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Referans Bilgiler
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Singapur hayvanat bahçeleri ve bahçeler
♥   Hayvanat Bahçesi 'Jurong Bird Park' . Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Night Safari' Singapore. Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'River Safari' . Haritada   Fotoğraflar
♥   Hayvanat Bahçesi 'Singapore Zoo' . Haritada   Fotoğraflar
Tüm su parklarının haritası
Singapur su parkları
♥   Su Parkı 'Universal Studios Singapore' . Haritada   Fotoğraflar
♥   Su Parkı 'Wild Wild Wet' Pasir Ris. Haritada   Fotoğraflar
Tüm lunaparkların haritası
Singapur lunaparkları
♥   Lunaparkı 'Adventure Cove Water Park' Resorts World Sentosa. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Gogreen Segway Rides & Bicycle Rental' Sentosa. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Haw Par Villa' Queenstown. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Jurong Bird Park' Jurong. Haritada   Fotoğraflar
♥   Lunaparkı 'Marine Life Park' Resorts World Sentosa. Haritada   Fotoğraflar
Tüm akvaryumların haritası
Singapur akvaryumları
♥   Akvaryumu 'Marine Life Park' . Haritada   Fotoğraflar
♥   Akvaryumu 'River Safari' . Haritada   Fotoğraflar

Singapur’ın Göz Alıcı Yerleri

Esplanade Tiyatrosu

Serimizden “Gezegenin En İlginç 16 Binası”
  Singapur'da benzersiz bir mimari cazibe vardır - Marina-Körfezi kıyısında bulunan güzel Esplanade Tiyatrosu. Tiyatro, aynı adlı ilçenin yanında ve onuruna verilen eski parkın yanında bulunuyor. Modern binanın ana özelliği şafakta inanılmaz güzel artilluminasyonla aydınlatılan dikenleri olan iki büyük cam kubbedir.

Binayı kuşbakışı görünüme bakarsak, aynı zamanda küçük dikenlerle kaplı egzotik meyve olan Durian'ı hatırlatıyor. Ancak projenin organizatörleri, diğer dernekleri vardı, tiyatro binasını büyük iki kabuklu kabuğa benzemek istediler. Büyük kubbeler camdan yapılmıştı ve tiyatronun sıcak havadan korunması için özel güneş çatıları kubbelere kondu ve hepsi durian'ın diken diken diken diken diken dikenlerini hatırlıyordu.

Büyük binada, tiyatronun yanı sıra 2000 kişilik mükemmel bir … Tümünü Oku

Fountain of Wealth

Serimizden “Dünyadaki En Muhteşem Çeşmeler”
  Harika manzaralar Singapur'da. Suntek Şehri bölgesinde dünyaca ünlü zenginlik çeşmesi var. Her gün, sembolik ayini gerçekleştirmek için çeşmeye yüzlerce insan gelir. Çeşmenin orta kısmında dolaşıyorlar, ellerini suya alıyorlar ve özlem arzusu düşünüyorlardı. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce insan, bu ritüelden sonra hayallerini gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

Elbette, bu sembolik olaydan sonra, biri sıçrıyor. Bununla birlikte, deneyimli turistler çeşmenin çeşmelerinin günde birkaç kez kapatıldığını biliyor, bu da çeşmenin merkezine ücretsiz ve 'kuru' erişim imkânı tanıyor. Çeşme, Suntec Şehir ticaret merkezinin bir parçasıdır ve özellikle zenginliği sağlamak ve merkezin gelişmesi için 1995 yılında kurulmuştur.

Ticaret merkezi, çeşmenin olağandışı biçimine neden olan Feng … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Singapur
Ülke haritaları Singapur haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası Singapur gezi haritası

Reykjavik İki Önemli Espor Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Espor hayranıysanız ve seyahat etmeyi özlüyorsanız, bu sizin şansınız. League of Legends ve Valorant gibi popüler oyunların geliştiricisi Riot Games, İzlanda'nın başkentinde bir değil iki önemli espor etkinliğine sahip olacak! Her ikisi de Mayıs ayında gerçekleşecek, bu nedenle bu oyunların tüm hayranlarının Reykjavik'teki uçuş ve otel rezervasyonlarını yapmak için hala zamanları olacak. Haber, İzlanda'nın gezginlerin ülkeye girişini kolaylaştıracağını açıklamasının hemen ardından geldi. Oku bunu

23.06.2021

Fotoğrafçıların Gözünden Singapur

Çocuklar için Singapur’ın En İyi Şehirleri

Singapur Şehri
Singapur Akvaryumu, ziyaretçileri ile de popüler olan daha az etkileyici bir yerdir. Büyük akvaryumda çarpıcı panoramik manzaralı uzun bir cam tünel vardır. Dev su depoları, kaykay balıkları ve köpekbalıkları için ev sahipliği yapıyor. Egzotik sualtı yaratıklarından oluşan bir koleksiyon, en çok övgüye değer. Ayrıca ziyaretçilerin şaşırtıcı deniz canlılarını tanıması veya sevimli yunusların başlıca aktörler olduğu muhteşem bir şova katılabilecekleri mükemmel bir dolphinarium vardır. Singapur, … Devamını Oku

Çocuklarla Aile Gezisi için Singapur Şehir Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018