OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Singapur Gezisi. Seyahat Rehberi - Gezilecek Yerler, Manzaralar, Geziler ve Doğa

When The Night Comes   Bu küçük şehir devleti inanılmaz bir gelişme seviyesine ulaşmayı başardı. Herhangi bir doğal kaynak olmadan, Singapur, çok sayıda gökdelenin bulunduğu gökyüzü alanına sahip modern bir metropol haline geldi. Burası gerçekten evrensel bir yer, bu yüzden gezginler Çin Mahallesi, Küçük Hindistan ve Arap Caddesi’ni bulacak.
  Singapur en düşük suç oranına sahip en güvenli eyaletler arasındadır. Bu nedenle gece hayatı ülkede gündüz kadar zengin. Birçok ulusal müzenin gece kapalı …
Devamını oku
Körfez bahçeleri bir zorunluluktur cazibe Singapur’daki her ziyaretçi için ziyaret edin. Bu, Bay East Garden, Bay Central Garden ve Bay South Garden olmak üzere üç bölüme ayrılmış güzel bir kıyısal park. Bay South Garden, Çiçek Kubbesi ve Bulut Ormanı’nın ev sahisindadir. Bulut Ormanı, doğal yapay şelale ve doğal bulut ormanlarına yakın çevreye sahip birkaç katlı bir bina. Flower Dome’da gezginler dünyanın dört bir yanından çiçekler ve ağaçlar bulacaklar.
Şüphesiz, Marina Körfezi Sands, Singapur’da en yaygın tanınan binalardan biridir. Üç bina ve bunların üstündeki bir tekne 2010 yılında açılmış; bir otel, büyük bir alışveriş merkezi, gözlem güvertesi ve hatta bir sanat müzesi dahildir. Binanın çatısının büyük bir yüzme havuzu var ve Singapur silüetini görmek mümkün. Singapur’daki en popüler caddelerden biri olan Orchard Yolu, eski sömürge binalarına bakmak isteyen gezginler ve Singapur’daki en iyi müzelerin bazıları olduğu için müzeleri ziyaret etmek isteyenler, yani Singapur Sanat Müzesi, Singapur Ulusal Müzesi ve Battle Fox. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Singapur’a bir gezi planlamak, turistler her zamanki sakızdan vazgeçmeye hazır olmalıdır. Sakızın ülkeye alınması yasaktır. 2. Bir erotik doğanın …
Devamını oku
Sentosa Adası, dinlenmek ve şehir hayatını bozmak için biraz zaman ayırmak için harika bir yerdir. Bu tema parkı, okyanusa zip kaplama, çok sayıda gezinti, kapalı skydiving, lazer gösterileri ve kum plajları gibi çeşitli eğlenceli aktiviteler sunuyor. Singapur’un en büyük tema parkları olan Universal Studios ve Sualtı Dünyası da burada.
Chinatown Singapore Devletin panoramik manzaralarının keyfini çıkarmanın harika bir yolu, 2014 yılına kadar dünyanın en büyüğü olan ve bu unvan Las Vegas High Roller tarafından kazanılan bir dönme dolap olan Singapore Flyer’a binmektir. Dönme dolaba yakınında birkaç restoran, mağaza ve hatta küçük bir bahçe var. Son olarak, çocuklu gezginlerin 28 hektardan daha fazla alanı kaplayan Singapur Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmeleri önerilir. Hayvanat bahçesinde dünyada 300’den fazla hayvan türü yaşıyor ve orangutanların en büyük kolonisi de dahil olmak üzere.
  Singapur, bir aile tatili için ideal bir yerdir. En genç, emniyetli ve mükemmel hizmet için yüksek düzeyde konfor, ülkeyi çocuklarla seyahat etmek için çekici bir …
Devamını oku

Tarih ve Eğlence

  Singapur, hareketli kültürel hayatı için dikkate değer. Yıl boyunca burada bayramlar ve bayramlar kutlanmaktadır. Büyüleyici kutlamalar Çin Yeni Yılı günü düzenleniyor. Bu bayramın ana özelliği nefes kesen havai fişekler. Şubat ayında Pongal ve Thaipoosam gibi birkaç ilginç Hindu bayramı kutlanmaktadır. Her zaman turistlerin katılabildiği heyecan verici geleneksel ayinlerle el ele giderler. Temmuz ayında Singapur, dünyanın her yerinden profesyonel gurmeler ve aşçılar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu sezonda geleneksel Singapur Yemek Festivali düzenleniyor.
Skyline, Boat Quay, Singapore Singapur alışveriş meraklıları ile çok popüler. Moda gökdelenlerinde lüks alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Burada en ünlü global üreticilerinden kıyafet, elektronik, dekorasyon ve aksesuar satın alabilirsiniz. Singapur’daki ana alışveriş caddesi Orchard Yolu’dur. Satış sezonu mayıs ayından ağustos sonuna kadar sürüyor. Bu dönemde birçok ürünün fiyatı% 50-70’e düştü. Yaz dönemi alışveriş için en uygun zamandır.
Singapur rehberi bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Singapur’ın Şehirlerinde Fantastik Turlar ve Geziler

Referans Bilgiler
Tüm Michelin restoranları
Singapur’daki Michelin yıldızlı restoranlar
♥   Restoranı 'Chikuyotei' Singapore. Kategori - Japanese. Haritada   Fotoğraflar
♥   Restoranı 'Chilli Padi (Joo Chiat)' Singapore. Kategori - Chinese. Haritada   Fotoğraflar
♥   Restoranı 'Colony' Singapore. Kategori - International. Haritada   Fotoğraflar
♥   Restoranı 'Corner House' Singapore. Kategori - Innovative. Haritada   Fotoğraflar
♥   Restoranı 'Crystal Jade Golden Palace' Singapore. Kategori - Chinese. Haritada   Fotoğraflar

İnceleme Serimizden Singapur’ın Ünlü ve Benzersiz Yerleri

Orchard Road

Serimizden “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
  Singapur turizm hayatının kalbi, hareketli Orchard Yolu'dur. Bu cadde haklı olarak dünyadaki en güzel sokaklardan biri olabilir. Popüler alışveriş merkezleri ve eğlence mekanları, restoran ve barlar vardır. Sokak uzunluğu 2.2 km'dir. Yeri adının efsanesi vardır. Oradaki ilk yol 19. yüzyılda inşa edilmiştir. Yerel fıstık ağaçlandırmalarına yol açtı.

Bugün, tarihi yolun ana süslemelerinden biri, büyük günlerinde bile yürümek çok hoş renkli olan Angsana ağaçları. Pitoresk cadde, güzel ve modern binalarla doludur. Benzersiz peyzaj süslemeleri de orada görülebilir. Tatil günleri öncesinde cadde, her zaman muhteşem sanat enstalasyonları ve aydınlatma ile bezenmiştir. Orchard Yolu, Yılbaşı Gecesi'nde özellikle güzeldir. Cadde, yayaların orada araba kullanmalarına izin verilmesine rağmen çok rahat.

Rahat … Tümünü Oku

Marina Bay Sands

Serimizden “Gök-Geçit Severler için Mükemmel Mimari Yapılar”
  Dünyaca ünlü Marina Bay Sands otel Singapur'da bulunmaktadır. Modern mimarinin benzersiz bir anıtı. Otel, Singapur'un orta bölgesinde yer almaktadır. 200 metre yüksekliğindeki üç 55 katlı gökdelenlerden oluşan karmaşık bir alanı kaplar. Binaların üstünde büyük bir teras var. Sonun şekli bir geminin güvertesine benzemektedir. Bu yapı, otel dünyadaki en tanınmış mimari simgelerden biri haline geldi.

Terasta 12 400 metrekare alana sahip muhteşem bir bahçe yer almaktadır. Buna ek olarak, geniş güverte ile çevrili büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Lüks bir otelin çatısında teras restoran ve bar bulunmaktadır. Bu bölge, yüksek sevenler için ideal bir yerdir. Otelde kalırken, yüksek panoramik havzada her gün yüzebilir, güneşlenebilirsiniz ve restoranlardaki egzotik yemekleri tadabilir, şehrin manzarasını … Tümünü Oku

Marina Sky Park

Serimizden “Şehirlerin Panoramik Görüntüsü ile Nefes Kesen Yüksek Gözlem Noktaları”
  Belki de, dünyadaki en sıradışı görüntüleme platformlarından biri Singapur'da ziyaret edilebilir. Marina Bay Sands'ın lüks otelinin çatısında yer almaktadır. Bu gözlem platformuna Marina Sky Parkı denir. Bir gözlem güvertesinin kendisine ek olarak büyük bir yüzme havuzu, güneşlenme terası, yemek alanı ve barına sahip olan geniş bir rekreasyon alanıdır. Rekreasyon alanı bir gemi güvertesidir. Elemanlarının birçoğu doğal ahşaptan yapılmıştır. Platform, canlı bitkilerle süslenmiştir.

Benzersiz bir gözlem platformu genellikle düğünler de dahil olmak üzere çeşitli özel günler için kullanılır, bu nedenle turistler mevcudiyetini önceden belirtmek zorundalar. Gözlem güvertesi sadece lüks bir otelin müşterileri için değil aynı zamanda sıradan gezginler için de açıktır. Sadece bir bilet satın … Tümünü Oku
Tüm benzersiz geziler Singapur
Ülke haritaları Singapur haritaları
OrangeSmile.com'da araba kiralama Araba kiralama
Tüm ilgi çekici yerlerin haritası Singapur gezi haritası

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

23.05.2024

Singapur’ın Popüler Şehirlerinde Geziler

Singapur Şehri
Safari parkı. Night Safari , yalnızca gündüzleri değil geceleri de açık olan ilk ve tek safari parkıdır. Park, hayvanat bahçelerinin hemen yakınında bulunmaktadır. Park, 110 egzotik tür de dahil olmak üzere 1200'den fazla hayvana ev sahipliği yapan sekiz farklı bölgeye ayrılmıştır. Bu sekiz bölge, farklı coğrafi bölgelerin koşullarını kopyaluyor; örneğin, bir Güneydoğu Asya yağmur ormanı, bir Afrika savanı, bir Nepal nehri vadisi, bir Güney Amerika pampası ve hatta bir Burma ormanı var. Dar geçit … Devamını Oku

Singapur’ın Şehirleri Turistik Rehberleri Haritası

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018