OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Odessa

Çocuklarla Odessa Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Odessa, burada bulunan çeşitli eğlencelerin tadını çıkarabilecek çocuklu aileler için mükemmel bir şehirdir. Şehrin birkaç güzel hayvanat bahçesi vardır ve Bio Park en popülerlerinden biridir. Hayvanat bahçesi çok büyük değil ama dünyanın her yerinden hayvanları sunmaya hazır. Burada görkemli aslanları, komik kanguruları, lemurları ve maymunları görebilirsiniz. Sıcak mevsimde hayvanat bahçesi, ziyaretçilerin güzel fotoğraflar çekebileceği birçok canlı heykel ve peyzaj yapısı ile dekore edilmiştir.
  1. Odessa, otobüsler, tramvaylar ve troleybüsler dahil olmak üzere geniş bir toplu taşıma ağına sahiptir. Bir otobüs yolculuğunun maliyeti tamamen bir yolculuğun uzunluğuna bağlı olacaktır, bu arada tramvay ve … Açık
Makki-Pakki Sevişme Hayvanat Bahçesi, doğa meraklıları arasında daha az popüler değil. Ziyaretçilerin tüm sakinlerini tutmalarına, sevmelerine ve beslemelerine izin verilir. Sevimli tavşanlar ve gine domuzları, evcil tavuklar, ördekler ve papağanlar - bunlar, bu büyüleyici hayvanat bahçesinin sakinlerinden sadece birkaçı. İlginç turlar sırasında ziyaretçiler hayvanlar hakkında çok şey öğrenebilirler.
Çok ilginç bir eğlence merkezi Animal-Records Ocean-Tropicarium’dur. Odessa Limanı’ndaki iskelede bulunan bu akvaryum, eski bir gemide faaliyet gösteriyor. Renkli balıklar, denizanası, denizyıldızı ve vatozlar dahil çok ilginç bir deniz yaşamı koleksiyonu sunar. Bu orijinal merkez, çocuklar için karlı indirimler sağlıyor ve deniz yaşamının yanı sıra ziyaretçiler tropikal ormanlarda yaşayan nadir hayvanları görebiliyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Odessa’daki hiçbir turist, ziyaret etmek için ilginç dükkanlar seçmekte sorun yaşamayacak. Burada her zevke uygun alışverişi planlayabilirsiniz. En popüler turistik ürünler arasında markalı giysi ve aksesuarlar, … Açık
Sıcak mevsimde, Odessa’nın konukları birçok su parkı arasından seçim yapabilir ve Aquapark Hawaii en iyileri arasındadır. Bu geniş su merkezinde beyaz kumlu güzel bir yapay plaj, çeşitli zorluk seviyelerinde birçok kaydırak, çocuklar için parlak oyun alanları ve iyi donanımlı güneşlenme terasları vardır. Su parkı hem en genç ziyaretçiler hem de yetişkin heyecan arayanlar için uygun eğlence sunuyor.
Eğlence parklarına gelince, her yaştan çocuğu olan aileler için ideal olan COLORITO’dan bahsetmeye değer. Çocuklar ilginç şişme cazibe merkezlerini, trambolinlerin bulunduğu bir oyun alanını ve top çukurlarını takdir edecekler. Daha büyük çocuklar orijinal labirentlerin ve masa oyunlarının bulunduğu bir oyun alanının keyfine varacaklar. Burada farklı yaşlardaki çocuklar için ilginç takım oyunları da düzenleniyor.
  Birkaç yıl önce şehir iki yüzüncü doğum gününü kutladı. 1794 yılında Catherine II’nin emriyle kuruldu. Odessa her zaman Karadeniz kıyılarının ana liman kenti olmuştur. Turistler şehrin iyi geleneklerinden ve … Açık
Halat bir kasabada eğlenmeyi her zaman hayal edenler Orman Parkı’na bayılacak. Burada, güzel bir park alanında ziyaretçiler, ilginç ip atraksiyonları aracılığıyla güçlerine ve el becerilerine meydan okuyabilir ve olumlu duygular yükleyebilir. Deneyimli eğitmenler, ip parkındaki boş zamanlarınızı sadece ilginç değil, kesinlikle güvenli hale getirecek.
Kültürel bir aile programı, İlgi Çekici Bilim Müzesi’ni ziyaret etmeden tamamlanmayacaktır. Bu müze o kadar eğlenceli ve ilginç ki hem çocuklar hem de yetişkinler onu kesinlikle sevecekler. Sırlı vitrinli geleneksel salonlar yerine, bu müzede dokunulabilecek interaktif sergilerle dolu renkli odalar var. Çocuklar, ilginç bilimsel deneyler yapmaya, Camera obscura’da muhteşem fotoğraflar çekmeye ve ilginç bir insan anatomisi odasını kontrol etmeye davet ediliyor. Odessa’nın eğlence merkezlerini ve müzelerini ziyaret etmek, pitoresk parklarda yürüyerek ve yaz aylarında harika kumsallarda dinlenerek her zaman çeşitlendirilebilir.
Odessa - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Odessa ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Odessa ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Odessa Zoo' , 0.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Ukrayna’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Mykolaiv'de harika bir eğlence parkı olan “Skazka” (“peri masalı”) var. Her santimetrekarede küçük konukları gerçek bir peri masalı bekliyor: burada yüzebilir, ata binebilir, tırmanabilir, sallanıp kuma dalabilirsiniz. Akşamları, kararan park gerçekten muhteşem bir aydınlatma ile canlanıyor. Burada yürüyüşe çıkabilir, pamuk şeker yiyebilir ve her adımda bu parkta bulunan harikaları hayranlıkla seyredebilirsiniz. Skazka'da ücretli ve bedava eğlence gezileri var. Bölgenin temizliği ve aynı şekilde ziyaretçilerin güvenliği yakından izlenir. Kopaçev'deki 'Kievan Rus' tema parkı, eski Rus binalarının birebir kopyalarının bulunduğu bir eğlence ve eğitim yeridir. Binicilik tiyatrosu, savaşları, dansları ve diğer performansları içeren festivaller de burada düzenleniyor. Parkta ata binebilir, okçuluğa katılabilir, zipline ile uçabilir, tarihi müzeye gidebilir, mola verebilir ve kafede bir şeyler atıştırabilirsiniz. Park hafta sonları ve resmi tatillerde açıktır. …
OrangeSmile araç kiralama Odessa’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Odessa’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Odessa Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Odessa Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Odessa Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Odessa.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018