OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kuveyt Şehri

Çocuklarla Kuveyt Şehri Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Kuwait   Kuveyt’te çocuklu turistler kesinlikle yerel Kuveyt Hayvanat Bahçesini ziyaret etmelidir. Kuğuların olduğu yapay göllerin olduğu inanılmaz güzel bir parkın arazisinde. Bu hayvanat bahçesindeki hayvanlar geniş muhafazalar boyunca dolaşmaktadır. Bu hayvanat bahçesinde, kahverengi ayılar ve aslanlar dahil nadir avcıları görebilirsiniz. En cana yakın sakinler arasında, ziyaretçilerden memnuniyetle kabul gören zürafalar ve ceylanlar görülmeye değer. Hayvanat bahçesi oldukça geniştir ve güneşli bir günde yürüyüşe çıkmak ve ağaçların gölgesinde dinlenmek güzel olacaktır.
  1. Bahşiş vermek resmen kabul edilmez, ancak bazı büyük restoranlarda bahşiş toplam hesaba dahil edilebilir. Yardımsever garsona teşekkür etmek isterseniz, tutarın% 10’unu faturaya ekleyebilir veya uygun bir tutara … Açık
Kuveyt’teki eğlence parkları arasında KidZania en yüksek önceliği hak ediyor. Bu eğlence merkezi iç mekanlarda yer almakta ve kentin en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden birinde yer almaktadır. Buradaki çocuklara küçük, parlak bir trene binmek için teklif edilir. Merkezde ayrıca ilginç bir çocuk oyun alanı ve çeşitli oyun simülatörleri var. Yakınlarda, çocuklar için tasarlanmış birçok ilginç dükkanın yanı sıra çok çeşitli tatlılar içeren rahat kafeler vardır.
Şehirde su tutkunlarına hitap edecek güzel bir su parkı var. Bu su parkı oldukça eskidir ancak ilginç bir tatil için her şeye sahiptir: kaydıraklı büyük havuzlar, şezlong ve şemsiyelerle donatılmış rahat teraslar ve çok çeşitli alkolsüz içecekler ve popüler yemekler sunan bir kafe. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kuveyt, birinci sınıf alışveriş merkezleri ve pazarlarıyla ünlüdür ve en büyük alışveriş merkezi The Avenues’tir. Lüks tasarımcı butikleri ve ucuz giyim mağazalarının yanı sıra oldukça cazip fiyatlarla … Açık
Çocuklu birçok gezgin için Kuwait Entertainment City eğlence parkı en popüler olanıdır. Çok parlak manzaralar, heykeller ve ilgi çekici yerlere sahip büyük ve güzel bir park. Parkın en büyük avantajı, birçok cazibe merkezinin ve oyun alanının ziyaretçiler tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmesidir. Parkta birçok güzel çeşme vardır ve uygun yürüyüş yolları sunar. Parkta edinilen oyun odaları ve ilgi çekici yerler iki yaşından büyük çocuklar için tasarlanmıştır.
Kuwait Büyük çocuklarla, eğlence merkezi - Bilim Merkezi - görülmeye değer. Adına göre tahmin edebileceğiniz gibi, bu kompleks genç konukları modern bilimin kazanımlarına tanıtıyor ve ziyaretçilere ilginç bir doğa bilimi sergisi koleksiyonu da sunuyor. Müzede ziyaretçiler, tarih öncesi hayvanların iskelet parçalarını görebilir. Merkezin topraklarında ayrıca küçük bir akvaryum var. Merkezin ziyaretçileri, yüzlerce yıl önce yerli halkın kullandığı eski gemilerin ve ahşap teknelerin maketlerini görebilecek. Bilimsel merkez inanılmaz derecede ilginç. Hem çocuklar hem de yetişkinler birçok yeni şey öğreneceklerdir.
  Kuveyt (El Kuveyt), Kuveyt Körfezi’nin güney yakasında bulunan Kuveyt’in başkentidir (Basra Körfezi’nin bir parçasıdır). Bu ülkenin en büyük limanı. Şehir nüfusu, 2005 yılı itibariyle 32.4 bin kişi … Açık
Şehrin makul bir park seçeneği vardır, bu nedenle doğa tutkunlarının uzun süredir rekreasyon için uygun bir yer araması da gerekmez. Al Shaheed Park’taki tüm aile ile iyi vakit geçirebilirsiniz. Kendi bölgesinde çeşmeler ile birkaç güzel minyatür gölleri vardır. Burada egzotik ağaçların arasında dolaşabilir, göllerde yüzen kuşları besleyebilir ve sorunsuz bir atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Park çok geniştir ve kendi bölgesinde spor alanları ve özel piknik alanları vardır.
Bayan Botanik Bahçesini çocuklarla gezmek ilginç olacak. Eşsiz bitki ve çiçek koleksiyonunun bir kısmı devasa şeffaf bir kubbe altına gizlenmiştir. Burada dünyanın dört bir yanından nadir egzotik bitki türlerini görebilirsiniz. Botanik bahçesinin bitişik bölgesi, içinde sıcak bir günde dinlenmek için keyifli olacakları peyzaj dekorasyonları ve çeşmeler ile dikkat çekmektedir.
Kuveyt Şehri - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kuveyt Şehri ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Kuveyt Şehri yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Hawalii Indoor and Outdoor Park' Hawalli, 5.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Al-Sha’ab Leisure Park' Salmiya, 6.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Magic Planet Indoor Park' the Avenues mall, 8.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kuwait Entertainment City' Doha, 16.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kuwait Magic' Al Mahbulah, 30.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Kuveyt Şehri çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aqua Park' Kuwait City, 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Messila Water Village' Messila Beach, 15.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Kuveyt Şehri ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Kuwait Scientific Center' , 11.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Kuveyt Şehri ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Kuwait Zoo' Kuwait City, 7.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Kuveyt City’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

04.02.2023

Kuveyt Şehri’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Kuveyt Şehri Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kuveyt Şehri Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Kuveyt Şehri Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Kuveyt Şehri.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018