OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Krasnoyarsk

Krasnoyarsk Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Early morning, Yenisey bridge   1. Krasnoyarsk, Sibirya’nın başlıca ulaşım merkezlerinden biridir. Şehrin, Rusya’daki çeşitli şehirlerden düzenli olarak uçuş yapan iki büyük havaalanı var. Havaalanlarından biri uluslararası.
2. Şehir yılın herhangi bir zamanında ziyaret edilebilir, ancak kışların çok soğuk olduğu unutulmamalıdır. Gezi ve açık hava etkinlikleri hayranları için gelmek için en iyi zaman doğaya hayran kalabilecekleri ve yerel rezervleri ziyaret edebilecekleri yazdır.
3. Kent, St. Petersburg’a benzeyen, oldukça basit bir doğrusal düzene sahip. Yürüyerek yürümek çok uygundur, böylece deneyimsiz turistler bile şehirde popüler turistik yerleri kolayca bulabilir.
4. Çoğu turist Krasnoyarsk’ı ilkbahar ve yaz sonunda ziyaret eder. Otel odaları önceden bu süre için rezerve edilmelidir.
5. Doğa meraklıları, bazı lüks otellerin büyük parkların ve doğa rezervlerinin topraklarında bulunduğunu göz önünde bulundurmalıdır. Doğal konumlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için en iyi seçenek olacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Kültürel ilgi çekici yerlerin çoğu Yeniseyenin sol kıyısında yer almaktadır. Bu gezi turları hayranları bir otel aramak gerekir.
7. Hatıralık söz konusu olduğunda, taş, ağaç kabuğu ve tahtadan yapılmış el sanatlarına özel dikkat gösterilmelidir. Hepsi sadece yerel ustalar tarafından elle yapılır.
  Krasnoyarsk’ta neredeyse her çeşit bir restoran bulabilirsiniz, ayrıca Avrupa restoranları tatilciler arasında daha popüler. Çekici bir tanesi, hoş iç mekanı ve zengin yemek seçenekleriyle 15’58 Restaurant. … Açık
8. Krasnoyarsk’ta bazı uzman mağazalar mükemmel şifalı bitki çayları satıyor. Çoğu da elle toplanır ve paketlenir.
9. Yerli halkın doğaya karşı çok dikkatli olduklarını hatırlamak önemlidir. Böyle saygılı bir tutum parkları temiz tutmak da dahil olmak üzere her şeyde kendisini gösterir.
10. Doğa rezervleri yalnızca bir rehber eşliğinde ziyaret edilebilir. Burada yaşayan zor yollardan ve vahşi hayvanlardan dolayı tek başlarına yürümek yasaktır.
11. Şehirde kurulu anıtların çoğu etkileşimlidir. Müzik çalabilir veya turistik yerlerin tarihini anlatabilirler. Bu tür anıtlar hakkında rehber kitaplardan birileri öğrenilebilir.
12. Bağımsız turistler için, bir haritayı kullanarak şehri dolaşmak rahat olacaktır. Sokak düzenlemesi burada çok basit, bu yüzden kaybolmak neredeyse imkansız.
13. Aktif eğlencenin tüm hayranları Tatyshev Adası’nı keşfetmekle ilgilenecektir. Çeşitli sporları yapabileceğiniz devasa bir açık hava spor kompleksidir.
14. Krasnoyarsk’ın en pahalı restoranları ve otelleri, merkezi kısmında Yenisey kıyısında yer almaktadır. Uzak bölgelerde çok çeşitli ekonomik oteller bulunmaktadır.
15. Krasnoyarsk’ta araç kiralama hizmeti tüm aktif turistler için mevcuttur. Yerel iklim koşullarından dolayı, bunları yazın kullanmanız tavsiye edilir, ancak kışın araba kullanmaktan kaçının.
Krasnoyarsk - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Krasnoyarsk ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Krasnoyarsk’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

20.05.2022

Krasnoyarsk Fotoğrafları

Krasnoyarsk haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Krasnoyarsk Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Krasnoyarsk’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018