OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kahire

Çocuklarla Kahire Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Cairo - Coptic Quarter   Kahire’de bütün aile için çok çeşitli eğlence seçenekleri bulunmaktadır. Şehrin en iyi Sindbadlarından biri olan birkaç güzel eğlence parkı var. Bu parkın ana dekorasyonu, boyunca güzel kuğu teknelerinde gezilebilecek devasa yapay bir göldür. Göl, güneşten gölgelenen sabit masalar ve güneş şemsiyeleri bulunan geniş teraslarla çevrilidir. Boğucu bir günde bu parkta dinlenmek keyifli olacaktır. Yerel kafelerde ziyaretçilere geniş bir yelpazede dondurma ve diğer favori çocuk yemekleri sunulur.
  1. Kahire’deki ipuçları, herhangi bir hizmet için tam anlamıyla verilmelidir. Nakit bir ödülün restorandaki bir garsona, otelinizin hizmetçisine ve elbette bir rehbere ve ilgi çekici yerlerin bulunmasına yardımcı … Açık
Kesinlikle çocuklarla Giza Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret etmelisiniz. Çok geniş bir alanı kaplar ve çok hoş bir dekorasyonla karakterizedir. Büyük ağaçlar ve egzotik bitkiler hayvanat bahçesinde her yerde yetişir. Hayvanat bahçesini ziyaret edenler, en dostane sakinleriyle daha yakından iletişim kurma, filleri besleme ve yapay bir gölde yaşayan sevimli kürklü fokları izleme fırsatına sahip olacaklar. Hayvanat bahçesini ziyaret edenlerin sevdiği bir diğer eğlence ise devasa yaşlı ağaçların fonunda yapılan fotoğraf çekimidir. Burada çocuklar için çeşitli oyun alanları var.
Çocuklarla olağandışı yerleri ziyaret etmeyi sevenler Gabalaya Parkı ve Akvaryumu boyunca yürüyüşle ilgilenecekler. Her biri ilginç sürprizler bekleyen pek çok taş yolu, egzotik bitki ve yapay mağara ile çok sıradışı bir manzara parkı. Biri parkta harika fotoğraflar çekebilir. Çocuklar, zarif taş köprüler boyunca yürümeyi ve parkın yoğun çalılıklarında gizlenen yerleri keşfetmeyi çok sevecekler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kahire’nin yeni semtlerinden birinde bulunan CitySyar, muhteşem tasarımı ve çok çeşitli markalı mağazaları ile fashionistaların kalbini fethedecek modern bir alışveriş merkezidir. CitySyar, üç piramit tipi bina … Açık
Kahire’nin eğlence merkezleri arasında birçok gezgin özellikle KidZania Kahire’yi vurgulamaktadır. Bu eğlence merkezi tamamen çocuklara odaklanmış ve onlara geniş bir eğlence seçeneği sunuyor. Deneyimli personel gözetiminde, çocuklar bütün gün burada kalabilirler. Çocuklar için mutfak ustası sınıfları ve yaratıcı dersler düzenlenir ve çeşitli meslek temsilcilerinin rolünde kendilerini denemeleri ve boş zamanlarını en sevdikleri eğlencelere ayırmaları için teklif edilirler. Eğlence kompleksinde oyun odaları ve programları farklı yaşlardaki çocuklar için hazırlanmıştır. Merkez genellikle aile tatilleri için seçilir.
Cairo along the river Pitoresk yerlerde yürüyüş yapmak isteyen çocukları olan turistler Al-Azhar Parkı’na gidebilirler. Kentin en güzel parklarından biridir. Egzotik bitkilere ek olarak, birçok güzel fıskiyeler, rekreasyon için pek çok donanımlı yer ve burada restoranlar bulunmaktadır. Park küçük bir tepe üzerinde yer almaktadır, bu nedenle doğal görüntüleme platformlarından kentin muhteşem manzarasını açar. Park çok geniş. Bu nedenle, kendi bölgesinde dinlendirici bir tatil için yer bulmak zor olmayacaktır.
  Kahire genellikle “bin minareli şehir” olarak adlandırılır. Bu muhteşem tesis zaten turistlerin kalbini fethetti. Giza’nın gizemli piramitleri, muhteşem camiler ve masal benzeri yerler - tüm bu faktörler … Açık
Kahire’de bir kısmı bütün aile tarafından ziyaret edilmeyi ilginç kılacak 100’den fazla müze var. Mısır Jeoloji Müzesi, antik fosiller, tarih öncesi hayvanların iskeletleri ve arkeologlar tarafından keşfedilen nadir mineral oluşumları gibi çok ilginç bir jeolojik sergi koleksiyonuna sahiptir. Müze, genç ziyaretçiler için özel geziler de dahil olmak üzere çok bilgilendirici geziler düzenlemektedir.
View of the Nile from Cairo Marriott Hotel - Zamalek Çocuklu birçok turist, demiryolu taşımacılığının gelişim tarihine adanmış Demiryolu Müzesi’ni ziyaret eder. Bu müzede, eski lokomotifler ve demiryolunda kullanılan diğer ekipmanlar görülebilir. Müzenin bazı sergilerine, çocukların kesinlikle beğeneceği ziyaretçiler tarafından dokunulabilir.
Kahire - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kahire ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Kahire yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Cairo Land' , 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dream Park' , 20.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Geroland' , 25.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Kahire ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Giza Zoo' , 4.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Qariyet El Assad' , 13.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Mısır’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Giza'daki Rüya Parkı, tüm dünyada ünlüdür. Farklı yaşlardaki çocuklar için üç bölgeye ayrılmıştır. Genç misafirler için bir çocuk tiyatrosu ve gezinti bekliyor. Retro arabalar, ve trenler parkın etrafında koşar. Şarm El-Şeyh'deki 'Fun Town' eğlence kompleksi, çocuklara her zevke uygun bir çok eğlence sunmaktadır. Genç tarih meraklıları One Bin ve One Nights gösterilerini kaçırmamalıdır. Renkli gösteri, Hurghada'da Fantasy Hotel'de bir açık hava tiyatrosunda gerçekleşir. Tarihsel tiyatro üretimi, firavunlar çağından sahneler, Scheherazade hakkında efsaneler içeriyor. Işık ve ses efektleri çocukları büyülüyor, geleneksel Nubian davul ve at yarışı ise unutulmaz izlenimler veriyor. Karnak Tapınağı'nda bir başka muhteşem sunum görülebilir. Burada antik Thebes hazineleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz firavunlarla tanışmak ve antik çağın gizemleri hakkında hikayeler dinlemek. …
OrangeSmile araç kiralama Kahire’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

26.11.2022

Kahire’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Kahire Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kahire Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Kahire Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Kahire.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018