OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Västerås Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Vasteras şehri, muhteşem Mälaren gölünün kıyısında yer almaktadır. Şehir Stockholm’den sadece bir saat uzaklıkta ve İskandinavya’nın en büyük liman şehri olarak kabul ediliyor. Her ne kadar kent, ülke için büyük bir sanayi ve ekonomik öneme sahip olsa da, bu her yıl binlerce turisti cezbeden ünlü bir beldedir. Bu popülerlik, kentin görünümü üzerinde kesinlikle etki yarattı ve burada birçok yeni tesis ortaya çıktı - oteller, kültür merkezleri ve spor kompleksleri. Kuşkusuz, tüm bu merkezler turizm işletmelerinin gelişimi nedeniyle ortaya çıkmıştır.
  Yerel halk çok sakin ve sakindir. Arkadaş canlısı ve yabancı turistleri saygı ve biraz merakla tedavi ediyorlar. Cevapsız herhangi bir yardım isteğini bırakmayacaklar. Yöre halkı her zaman ilgilenilen bir yere seyahat … Açık
Yeni oteller ve yat kulüpleri göle daha yakın ve yakın görünür; Ayrıca yeni sinema salonları, restoranlar ve fitness merkezleri bulacaksınız. Ancak bu, Vasteras’ın tarihini ve kültürünü unutduğu anlamına gelmez. Şehrin banliyölerinde, uzun zaman önce modern Vasteras topraklarında yaşamış olan Vikinglerin mezarlarını bulacaksınız. Ortaçağın muhteşem olaylarını anımsatan görkemli taş gibi mezarlar, turistlerin en popüler yerlerinden biri haline gelmiştir. Viking zamanlarında şehir bir ticaret merkezi olarak önemli bir rol oynamıştır.
Vasteras’ın ana ilgi alanlarını tanımlamak söz konusu olduğunda, şehrin merkez meydanından kesinlikle bahsetmeliyiz. Aslında, tüm ana turistik yerler yakındadır. Burada 12. yüzyılda inşa edilmiş eski bir katedral göreceksiniz. Katedralin bir kulesinin sivri, İsveçli hükümdarlar tarafından giyilen gibi görünen bir taç ile dekore edilmiştir. Meydanın merkezi, kentin gelişiminde önemli rol oynayan seçkin kişilikler olan Johannes Rudbeck ve Carl Milles’in anıtlarına ayrılmıştır. Katedralin karşısında Johannes Rudbeck tarafından kurulan Başpiskopos Sarayı yer almaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Vasteras, İsveç’in en eski şehirlerinden biridir. Vikingler tarafından kuruldu ve kentin başlıca simge yapılarından biri bu ünlü ulusa bağlı. Şehrin banliyölerinde yer alan muhteşem Viking mezar höyükleri, … Açık
İlgi çekici kültürel mekanları ziyaret eden Besidea, kesinlikle Vasteras’ın pitoresk doğasından bahsetmeli. Göl, inanılmaz güzel ormanlarla çevrilidir, bu yüzden buranın muhteşem güzelliğinin tadını çıkarabilir ve harika parklarda yürüyebilirsiniz.
  Pitoresk yerlerde yürümek isteyenler kesinlikle Chyurkbaken’in tarihi bölgesine bakmalıdır. Onun atmosferi yüz yıldan fazla değişmeden kalmıştır. Bu alanda, bir zamanlar çok sayıda sanat ve kültür figürünün yaşadığı, 19. yüzyılın eşsiz bir binası var. Bugün, Chyurkbaken bölgesinde, gezginlerin eşsiz hediyelik eşyalar satın alabilecekleri çeşitli sanat galerileri ve el sanatları atölyeleri bulunmaktadır.
  Büyüleyici İsveç şehri, deneyimli turistleri bile büyüleyecek ilginç yerlerden mahrum değildir. Kural olarak, her gezgin tatillerinin unutulmaz fotoğraflarını çekmek ister. Vasteras’ta, ziyaretçilerin hem yerel … Açık
Resim sevenler birkaç yüz benzersiz şaheser toplayan yerel Ulusal Galeri’yi sevecekler. Burada, 19. yüzyılın 20. yüzyıla dönüşen ünlü Avrupalı ​​sanatçıların fotoğraflarını görebilirsiniz. Galeride genellikle ilginç geçici sergiler ve tematik etkinlikler var.
Bir aile tatili için harika bir yer, açık hava Vallby Friluftsmuseum olacaktır. Küçük bir çiftlik, çeşitli zanaat atölyeleri ve ulusal kültür ve geleneklerin canlı illüstrasyonları olan diğer ilginç binalar bulunan topraklarında antik bir köy olarak stilize edilmiştir. Müze, küçük çocuklarla yürümek için ilginç olacak. Bir mini çiftlikte yönetimde yardımcı olacaklar ve aynı zamanda ilginç evlere bakacak ve eski sergilerin koleksiyonlarına hayran kalacaklar.
  Vasteras’taki bakkallar hak edilmiş popülerlik kazanmıştır. Saluhallen Slakteriet en tanınmış kişidir. Bu oldukça büyük ticaret pavyonu dünyanın çeşitli ülkelerinden ürünler sunmaktadır. Burada mükemmel et … Açık
Kentin çevresinde, aralarında en çok ziyaret edilen Angso Kalesi’nin kaldığı birçok ilginç eski kale vardır. Bu kale birkaç inanılmaz hikaye ile ilişkilidir. Yerliler hayaletlerin duvarlarının içinde yaşadıklarına inanıyor. Kalenin surları boyunca yürürken, onlardan birinde beş metre uzunluğunda bir zincir görebilirsiniz. Efsaneye göre, Johan Sigismund Sparre bu zinciri Şeytan’ın kendi kartlarından kazandı.
Sıra dışı turistik yerlerin hayranları kesinlikle İsveç’teki en büyük Anundshög höyüğünü ziyaret etmelidir. Yüksekliği 9 metredir ve çapı 64 metreye ulaşır. Araştırmacılara göre, bu höyüğün yaşı bin yıldan fazladır; 10. yüzyılda kuruldu. Böyle büyük bir höyüğün inşasının kesin tarihi ve amacı bilinmemektedir. Bir versiyona göre, Kral Brot-Anund bu yerde gömülü.
  Vasteras’a çocuklarıyla seyahat edenler için, Vasteras Historiska Skeppsmuseum’a bakmaya değer. Bu, çocukların ahşap teknelerden yapılmış gerçek bir Viking gemisini ve suyun hemen yukarısındaki yerel halkın … Açık
Vasteras’ın en sıra dışı turistik yerlerinden biri de Kokpunkten su parkıdır. Eski buhar istasyonunun inşasında açıldığını belirtmek gerekir. Bugün su sporları hayranları için favori bir tatil yeridir. Su parkı çok aydınlık ve sıradışı bir şekilde dekore edilmiştir.
Västerås - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Västerås ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Västerås kaleleri
♥   Kalesi 'Västerås Castle' , 1.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tidö Castle' , 13 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Strömsholm Castle' , 18.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Sundbyholm Castle' , 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ängsö Castle' , 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Västerås çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Färnebofjärden' , 66.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Västerås ve Çevresindeki Turistik Yerler

Utter Inn Hotel

From the series “Suda ya da Sualtında Bulunan Süslü Evler ve Oteller”
Otelin açılışı 2000 yılında gerçekleşti, tenha dinlenme taraftarları arasında inanılmaz bir popülerliğe sahip. Otel inanılmaz eğlenceler bir yeri vardır. Görüşmeler gölde yüzebilir, terasta güneşlenip yakındaki ıssız adaya kano yapabilir. Alışılmadık yerlerde dinlenmeyi seven gezginler, Utter Inn otelinin konuklarını yalnızca yaz aylarında ağırladığını göz önünde bulundurmalıdır. Çift kişilik odasında konaklama masrafı gecelik yaklaşık 250 dolardır. … Devamını oku

İsveç Gezisi: Görülecek Yerler

  Burası, Avrupa'nın en sık ziyaret edilen yerlerinden biri olarak bilinen popüler bir turizm merkezidir. İsveç'te herhangi bir zevke uyacak yer işareti bulmak mümkündür. Göteborg şehri, muhteşem botanik bahçesiyle ünlüdür. 1910 yılında kurulmuş olup şu anda 175 hektarlık alanı kaplamaktadır. Bambu bahçeleri, Japon taş bahçeleri, seralar ve arboretumlar ve nefes alıp veren orkide koleksiyonu - bahçe çok çeşitli ve muazzam derecede güzel. Paskalya Adası'ndan getirilen ağaçlar, bahçedeki en değerli eşya olarak kabul edilir. Artık vahşi doğada bulunamayacakları için hayatta kalan tek ağaçlar bunlar. …
OrangeSmile araç kiralama Västerås’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

03.03.2024

Västerås Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Västerås Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Västerås, İsveç Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Västerås’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Västerås’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018